NBA امیدوار به جبران درآمد در "حباب" در دیزنی جهان

به عنوان یوتا جاز و شهر اوکلاهما تندر در انتظار نکته در مارس 11, بازی, مقامات معلق بازی بسکتبال. یوتا بازیکن س

توسط AKHBAREMAAAA در 29 خرداد 1399

به عنوان یوتا جاز و شهر اوکلاهما تندر در انتظار نکته در مارس 11, بازی, مقامات معلق بازی بسکتبال. یوتا بازیکن ستاره رودی Golbert تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. NBA پس از آن به حالت تعلیق در این فصل به طور نامحدود تنها در حدود یک ماه دور از وقتی که برگشتی به طور معمول آغاز خواهد شد.

بسکتبال دوم تماشا ترین در امریکا, پشت, فوتبال و NBA postseason مالی است موتور برای لیگ. با تلویزیون قرارداد با هر دو Turner Broadcasting و دیزنی — از طریق ABC و ESPN — حذفی بسکتبال است که بینندگان لحن در برای سرگرم کننده ترین بخش این فصل است.

در جولای 31, 22 تیم (حدود 1500 نفر مجموع متشکل از بازیکنان, کارکنان, مقامات, و غیره.) تشکیل خواهد شد در آنچه که به نام "حباب" در دیزنی جهان در اورلاندو ، طرح جدید توسعه داده شد لیگ در رابطه با صاحبان تیم بازیکنان اتحادیه (NBPL) و مقامات بهداشت به عنوان یک راه برای نجات نجومی و پول است که می آید با آن است. این تیم را از رقابت در یک مسابقه به پایان فصل و منجر به پلی آف. فرمت جدید به ارمغان بیاورد برخی از درآمد از دست رفته در فصل shutdown, اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در مورد چگونگی سود مالی خواهد بود divvied ،

وقتی آدم نقره ای NBA کمیسر به نام پایان فصل در ماه مارس NBC Sports NBA خودی تام Haberstroh محاسبه شده است که لیگ را از دست دادن حدود 500 میلیون دلار بلیط درآمد به تنهایی اگر وجود نداشت از سرگیری بازی. نیست که حتی محاسبه ضرر و زیان به فروش کالا و تلویزیون قرارداد و تبلیغات. Megyn kelly قرار می دهد از دست دادن فصل به طور منظم در نزدیک به یک میلیارد دلار است.

این یک ضربه بزرگ به NBA. این لیگ در حال حاضر در زمان ضربه مالی در اوایل این فصل زمانی که Houston Rockets مدیر کل Daryl Morey توییتی در مورد اعتراض در هنگ کنگ. خشم از کسب و کار چینی و دولت احتمالا هزینه لیگ حدود 400 میلیون دلار درآمد از بزرگترین بازار های بین المللی.

چه بازیکنان را دریافت کنم ؟

در مه 15, لیگ با استفاده از نیروی majeure ارائه در بازیکنان توافق دسته جمعی (CBA) به تدریج خودداری 25 درصد از بازیکنان در حقوق و دستمزد. بازیکنان در حال گرفتن برخی از حقوق از دست رفته خود را به بازی در این ساختار جدید اما که ممکن است بیشتر از خطرات بهداشتی و هزینه های دیگر به بازیکنان است.

بازیکنان رو به رو شد $645 میلیون دلار از دست داده حقوق و دستمزد اگر به طور منظم فصل بازی نمی رزومه. در زمان راه اندازی مجدد قالب توافق توسط NBA حکام در ژوئن 4, تمام 22 تیم های رقیب را بازی 8 بازی قبل از postseason آغاز می شود. این 88 بازی را کاهش می دهد جمعی حقوق از دست دادن 300 میلیون دلار.

"چه NBA آوردن به عقب چیزی است که منافع صاحبان ترین" گفت: David بری ورزشی اقتصاددان در جنوب یوتا دانشگاه. "بازیکنان پرداخت نشده برای پلی آف تا زمانی که به طور منظم فصل به پایان می رسد که در پایان ماه حقوق خود را."

بازیکنان دریافت یک جایزه کوچک با رقابت در پلی آف, اما آن است که یک استخر از پول است که تقسیم در میان بسیاری از مردم — و نه فقط بازیکنان و کادر مربیگری مربیان و کارکنان دفتر.

پرداخت کردن بسیار بسیار ناچیز در مقایسه با بازیکن حقوق Berri گفت. "بازیکنان اساسا بازی به صورت رایگان در postseason."

سلامت و زندگی موضوع جنبش

در شب جمعه, Brooklyn Nets ستاره Kyrie Irving (که اعلام کرد در حال حاضر او نمی خواهد بازی در اورلاندو به دلیل مصدومیت) و لس آنجلس لیکرز گارد Avery Bradley برگزار تماس با بسیاری از بازیکنان دیگر در NBA و WNBA به بحث در مورد اگر "حباب" طرح شد واقعا در بهترین منافع از بازیکنان.

وجود دارد بسیاری از خطرات بالقوه بهداشتی به بازیکنان بازگشت به بازی بعد از سه ماه. آسیب ممکن است به دلیل به حداقل آموزش و تمرین و همچنین خطر COVID-19 شیوع در اورلاندو حباب.

به تازگی بسیاری از بازیکنان شده است رک و راست مورد حمایت خود را برای زندگی مهم نیست و در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. این ائتلاف از بازیکنان منتشر شد بیانیه چهار شنبه ترسیم موقعیت خود و درخواست برای لیگ به همکاری با گروه های حمایت و ملموس راه های لیگ می تواند به مبارزه با نژاد پرستی.

به عنوان بازیکن وزن چه برای انجام بعدی, سابق, شبکه, معاون رئیس جمهور و دستیار GM بابی بروکس توییتی در روز جمعه چه چیزی در خطر است.

برخی از بازیکنان کهنه از جرد دادلی به آستین رودخانه به پاتریک بورلی باید وزن به عنوان به خوبی.

"این بچه ها در 20s خود و یا اوایل 30s" گفت: جان Ourand یک رسانه ورزشی خبرنگار ورزشی کسب و کار روزانه است. "آنها در حال رقابتی و حرفه ای, بسکتبال حرفه برای مردم نه به نام LeBron James آنها واقعا فقط یک سال است و آنها می خواهند برای به حداکثر رساندن آن است."

برای ستاره های لیگ تایید معاملات مبتنی بالا رأی تلویزیون برای postseason بازی و کدام بازیکنان را به خوبی در طول برگشتی.

دیزنی برنده بزرگ

دیزنی صاحب ESPN و ABC — شبکه میزبان نهایی NBA. سنتی, سال, دیزنی, سومین مالی سه ماهه برای تلویزیون متکی بسکتبال پوشش.

"این همه در مورد NBA" جسیکا گفت: Reif Ehrlich ارشد رسانه های تحلیلگر بانک مرکزی امریکا. "در چهارم ژوئن 2019, 17 از 20 بالا نشان می دهد در ESPN بودند NBA. در ABC بالای شش از 20 را نشان می دهد NBA Finals."

ESPN تلویزیون فعلی قرارداد می پردازد درباره $1.4 میلیارد دلار در سال به NBA و همچنان از طریق 2025 فصل است. کوتاه فصل را با قرار دادن هر دو منطقه ای و عمده شبکه قرارداد در خطر "را خوب" می پردازد برای از دست رفته بازی. و پس از آن وجود دارد از دست دادن درآمد حاصل از تبلیغات.

تیم Nollen در مک کواری پیش بینی های بانک که پخش تبلیغات درآمد برای دیزنی است که پایین 35 درصد در ماه ژوئن سه ماهه هزینه شرکت در حدود $350 میلیون.

گرفتن زنده بسکتبال پشت در تلویزیون می تواند کلیدی برای کوه در می رم دیزنی آگهی درآمد حاصل از یک عدد منفی به مثبت گفت Nollen.

زنده بازی پوشش در تلویزیون نیز فراهم می کند یک نام تجاری فرصت برای دیزنی. Nollen تصور طولانی فراگیر دوربین عکس های پارک های تفریحی در طول معافیت های تجاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطمینان که طرفداران دیزنی جهان باز است و امن را ببینید.

وجود دارد بسیاری از گمانه زنی ها در مورد چگونگی پر سود راه اندازی مجدد خواهد بود ، طرفداران ورزش شده اند و گرسنگی برای زنده بازی ها برای تماشای بنابراین بازار آماده است برای وبگاه حوادث. هنوز رقابت بین عمده ورزشی می تواند در اوج بود. این ماه سپتامبر می تواند اولین بار در تاریخ است که چهار حرفه ای عمده ورزشی آمریکایی ها در همان زمان.

"NBA playoffs در حال رفتن به رقابت با بالقوه بیس بال, فوتبال, دانشکده فوتبال, ملی هاکی لیگ تاج سه گانه اسب دوانی با گلف رشته با رشته تنیس گفت:" جان Ourand در ورزش کسب و کار روزانه است.

بینندگان ممکن است اما یک oversaturation از رویدادهای ورزشی زندگی می کنند می تواند نقطه ضعف برخی یا تمام لیگ های مختلف مجبور بینندگان را انتخاب کنید و یا حداقل پر کردن خود را با استفاده از ویدئو.

دیوید بری فکر می کند آن را به همه و حتی به دلیل آمریکایی ها در حال گرسنگی برای محتوای جدید. او در بر داشت خود را به تماشای فیلم "گریس" در ساعات پر بیننده تلویزیون شب دیگر.

"این چیزی است که شما هنگامی که شما اجرا از برنامه نویسی" گفت: بری. "پس از آن بازی شروع تلویزیونی این رتبه بندی در حال رفتن به بسیار بالاتر به دلیل وجود دارد هیچ چیز دیگری به سازمان دیده بان در حال حاضر."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن