خرید استخر ایزی ست

از دیگر لوازم جانبی مورد نیاز میتوان به تایمر پمپ تصفیه آب، زیرانداز و روکش برای استخر، رابط تخلیه آب، جارو ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از دیگر لوازم جانبی مورد نیاز میتوان به تایمر پمپ تصفیه آب، زیرانداز و روکش برای استخر، رابط تخلیه آب، جارو برای کف استخر، برچسب تعمیر در صورت بروز آسیب دیدگی و پارگی اشاره کرد. برای راهاندازی استخر ابتدا باید آن را بر روی تاتامی پهن کنید و همانطور که اشاره شد؛ بایستی کف استخر بدون چینخوردگی باشد. برای کاهش خطر، میتوانید از بدنههای محافظتی که از جنس فایبرگلاس هستند؛ استفاده کنید. برای دسته بندی انواع استخرهای پیش ساخته ایزی ست باید به نوع کاربرد و همچنین ردههای سنی مختلف دقت کرد. توصیه میشود در زمان نصب دقت کنید که نصب نردبان به درستی صورت گرفته باشد. لازم به ذکر است این استخرها نسبت به انواع دیگر خود از معایب کمتری برخوردار هستند و تنها باید در حفظ و نگهداری آنها دقت داشته باشید. لبه بادی دارای مزیت های زیاد می باشد که در نهایت محصول را به محصولی محبوب تبدیل کرده است. A rticle was cre ated  wi᠎th G​SA Conte​nt Gen​er​at᠎or  D​em over​sion!

استخر ایزی ست با باد شدن تدریجی لبه های بادی نصب می شود. از نظر نوع ساختار این استخرها ساختاری گرد دارند و به جز چند مدل محدود که ساختاری بیضی دارند ، شما عموما ساختار گرد را در استخرهای ایزی ست می توانید مشاهده کنید. حتما باید قبل از خرید، محیطی که قرار بر نصب استخر ایزی ست در آن است را کاملا بررسی کنید. بهتر است از کفپوشها و تاتامیهای استخر استفاده کنید تا آسیبی به استخر وارد نشود. استخر ایزی ست مقاومت بدنه بالایی دارد، اما اگر به هر دلیلی دچار آسیبهایی مثل سوراخ شدن یا پارگی شدند، میتوانید به راحتی آن را تعمیر کنید. قیمت استخر ایزی ست اینتکس در مقایسه با ساخت یا ابداع یک استخر بتنی یا سیمانی بسیار کمتر میباشد به همین دلیل پیشنهاد ما به شما برای داشتن روزهای خنک و نشاط انگیز خرید استخر ایزی ست ارزان قیمت اینتکس میباشد. برای خرید استخر پیش ساخته ایزی ست با قیمت مناسب و کیفیت بالا میتوانید از همین صفحه، استخر مورد نظر خود را سفارش دهید. استخر ایزی ست کودکان، معمولا طرحهایی کارتونی و رنگهای متنوع دارند تا بتوانند حس شادابی را به بچهها منتقل کنند. در همین راستا فروشگاه اینتکس ایران سعی کرده تا سایزهای مختلفی از استخر ایزی ست را عرضه کند تا مشتریان بتوانند با خیالی راحت مدل مد نظر خود را خریداری کنند.  This a rtic᠎le was c re at᠎ed by G᠎SA Con te᠎nt​ Gen᠎erator Dem ov er​sion᠎!

یکی از کاربردهای استخرهای پیش ساخته استفاده در صنایع مختلفی چون پرورش آبزیان و به عنوان آکواریوم پرورشی است. نردبان: از جمله ابزاری که در استفاده از استخرهای ایزی ست به کار میآید؛ نردبان است. پس در نظر بگیرید اگر لبههای استخر ایزی ست شما دچار آسیبدیدگی شده است؛ حتما نیاز به بررسی و تعمیر دارد. پس حتما قبل از خرید محل مورد نظر خود را بررسی کنید، تا شیب نداشته باشد. حتما قبل از خرید، باید بدانید که چه تعداد نفراتی از استخر استفاده خواهند کرد، تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. بنا به میزان بودجه و تصمیم خریداران، برخی از استخرها دارای پمپ تصفیه آب با سایز کوچک و بعضی دیگر در اندازههای بزرگ تهیه میشوند. استخرهای ایزی ست به خاطر طراحی بدون پایه خود، یک چالش بزرگ دارند و آن زمانی است که لبههای بادی این استخرها که در واقع عملکردی مشابه پایه دارند؛ دچار سوراخ و پارگی میشوند و دیگر قابل استفاده نیستند. استخر ایزی ست مدل ۲۸۱۳۲ در لبه خود دارای یک تیوپ بادی است. در انواع دیگر استخرها شما نیاز دارید تا در ابتدا میله و پایههای استخر را نصب کنید اما در استخرهای ایزی ست تنها کافی است تا لبههای برزنتی استخر را با پمپ دستی باد کرده و آن را از آب پر کنید تا فرم اصلی خود را بگیرد.

در نهایت داخل استخر را پر از آب کنید. داخل استخر ایزی ست به صورت مشبک و به شکل کاشی کاری طراحی شده، تا نزدیکترین حس به شنا در استخرهای بتنی را به کاربر القا کند. استخر ایزی ست هم از این قاعده مستثنی نیستند. انواع استخرهای ایزی ست کودک و خانوادگی اینتکس به راحتی قابل نصب و راه اندازی هستند. از این رو افراد با توجه به محیطی که در اختیار دارند و یا با توجه به نیازی که بر اساس آن محصول را انتخاب می کنند می توانند استخر ایزی ست را خریداری کرده و بهترین محوطه آبی را ایجاد سازند. این پمپ نیاز کلر زنی استخر و استفاده از مواد شیمیایی را کاهش داده و به روش طبیعی آب استخر را از ذرات و کثیفیهای ته نشین شده یا معلق بر روی سطح آب پاک میکند. فروشگاه اینترنتی اینتکس کالا انواع استخرهای پیش ساخته اینتکس را در طرحها و رنگهای متنوع با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده است تا به راحتی استخر خانگی خود را خریداری کنید. این بخش از جنس پلاستیک PVC است که با خرید پمپ باد به صورت جداگانه میتوانید آن را پر از باد کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن