هنگامی که مصرف کنندگان شروع به احساس بهتر در مورد آینده ؟

در این کنفرانس هیئت مدیره را اندازه گیری مصرف کننده اعتماد به نفس است که از شنبه. اقتصاددانان بدانم اگر — شاید

توسط AKHBAREMAAAA در 5 خرداد 1399

در این کنفرانس هیئت مدیره را اندازه گیری مصرف کننده اعتماد به نفس است که از شنبه. اقتصاددانان بدانم اگر — شاید حتی امید — ممکن است برخی از بهبود پس از ماه آوریل چشمگیر کاهش می یابد, در حال حاضر که کشورهای در حال باز کردن back up یک بیت.

چگونه می توانم شما احساس می کنید در حال حاضر, و چگونه شما احساس می کنید در مورد آینده ؟ کسانی که دو اقدامات اعتماد مصرف کننده. برخی از شاخص های نشان می دهد که مردم شروع به احساس کمی بهتر در مورد حق در حال حاضر حتی یک کمی امن تر است.

"آنها در حال شروع به تعامل با بازگشت به جامعه گفت:" اشلی Kirzinger یک مدیر دانشیار با افکار عمومی و بررسی های تیم تحقیقاتی از هنری بنیاد خانواده کایزر جواد. "در حال حاضر به عنوان متحده شروع به باز کردن back up است, شروع به شرکت در فعالیت های معمول مانند رفتن به کوتاه کردن مو و یا رفتن به دکتر."

که آهسته افزایش اعتماد به نفس هم راستا با این ماه Michigan consumer sentiment بررسی. اما چگونه مردم احساس می کنند در مورد آینده نکرده اند و به دنبال خوب است به تازگی.

"شما در واقع تا به حال به دنبال شاخص در ادامه به کاهش" گفت: David Deull یک اقتصاددان با IHS Markit. "مردم در حال تحقق اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر در حال رفتن به گذشته است."

Deull گفت: کشورهای آرامش بخش قوانین تنها می تواند به دور نهایی رانندگان از اعتماد به نفس پایین آمده به شغل و چه این ویروس می کند.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب