خرید استخر بادی

استخر بادی سرسرهدار اینتکس مدل دایناسور یکی از جذابترین و دوست داشتنیترین استخرها برای کودکان است. البته گفتن

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخر بادی سرسرهدار اینتکس مدل دایناسور یکی از جذابترین و دوست داشتنیترین استخرها برای کودکان است. البته گفتنی است که هیچ مدل از استخر بادی برای شنا مورد مناسبی نخواهد بود چون که عمق مناسب برای شنا کردن ندارند برای همین برای شنا کردن باید به استخر پیش ساخته رو بیاورید ولی مدل بزرگ استخر بادی برای آب درمانی و آفتاب گرفتن بزرگسالان در فضای باز می تواند گزینه خیلی مناسبی باشد برای استخر های بادی بزرگ هم در این مورد از فروش بالایی برخوردار می باشند. این استخر خانگی حاوی طرحهای جذاب چاپی بوده و هیچ یک از عوامل محیطی مثل باران و نور آفتاب باعث کمرنگ شدن این طرحها نخواهند شد. این مزیت احتمالاً مهمترین دلیل برای خریدن یک استخر بادی است. به گزارش ایسنا به نقل از سایت سعید اینتکس، استخر بادی تبدیل به یکی از مهمترین لوازم سرگرمکننده برای کودکان و بزرگسالان شده است. این استخرها میتوانند کودکان را در شرایط امن، برای ساعت ها سرگرم کنند.

هرچند امروزه، به دلیل تقاضای بالا، این استخرها در انواع مدلها و اندازهها قابل دسترسی هستند. هرچند استخرهای بادی قابل حمل و ارزان هستند و به راحتی به محل جدید منتقل می شوند. همچنین بعضی از آنها را میتوان به راحتی حمل و در مسافرت و مقاصد تفریحی استفاده کرد. پس با مطالعه چند نکته ایمنی ساده، میتوان کودکان را به راحتی و با آسایش خاطر برای آب تنی آماده کرد. همزمان چند نفر میتوانند از آن استفاده کرده و به بازی و تفریح بپردازند. محصول فوق از وزن استاندارد برخوردار بوده و همزمان چند نفر میتوانند از آن استفاده کنند. این محصول از یک سرسره، حوضچه و ابزار سرگرم کننده برخوردار بوده و بساط بازی و شادی را فراهم میسازد. یک کیسه بوکس بادی برای کودکان پر جنب و جوش به خصوص پسران میتواند یک هدیه بی نظیر باشد. داشتن یک استخر، چادر، صندلی و یا هواپیمای بادی میتواند برای خردسالان بسیار هیجان انگیز و وسیله ای برای تخلیه مثبت انرژیشان باشد. با این تنوع، هرکسی میتواند استخری مطابق سلیقههای خود پیدا کند.

برپایی استخر در حیاط خانه باعث میشود که خانواده شما در زمان استفاده از استخر، احساس امنیت کند. استخرها امروزه بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. این مورد بستگی به نوع استفاده شما از این استخرها دارد. البته تنوع بالا در این گروه از محصولات بادی هر مصرف کننده ای می تواند از آن استفاده کند. همچنین به همراه بسیاری از محصولات، دیویدی و دفترچه راهنما نیز عرضه میشود که به راه اندازی آسان تر آن ها کمک می کند. هرچند در بسیاری موارد، نصب استخر به سادگی و بدون نیاز به خواندن راهنما قابل انجام است. هرچند امروزه با پیشرفت فناوری، میتوان آنها را با امکانات بینظیری خریداری کرد. نمایندگی سعید اینتکس اقدام به عرضه انواع استخر بادی ارزانقیمت و درجه یک با برندهای روز دنیا نموده است. هر یک از لایههای موجود در این استخر، از دریچههای متعدد جهت باد کردن برخوردار بوده و اگر دچار آسیب شوند، روی لایههای دیگر تأثیر نخواهند گذاشت. این استخر که از ظاهر مستطیلی شکل برخوردار میباشد؛ طرح آکواریومی زیبا را به تصویر میکشد. ​Th is c onte᠎nt has been gener ated wi᠎th the ᠎he᠎lp of  GS A Co​ntent  Gene​rato r DEMO.

در داخل این قلعه آجری بقایای آسیابی که به آسیاب پهلوان بادی معروف است، دیده میشود. ابتدا سنگ معدن اورانیوم خرد میشود و سپس آن را داخل یک مادهٔ اسیدی حل میکنند تا فلز اورانیوم از ناخالصی جدا شود. در این مرحله فلز اورانیوم به صورت اکسید اورانیوم است و اصطلاحاً کیک زرد نامیده میشود. بهطور متوسط، چرخش هر طبقه ۷ روز به طول می انجامد و در این مدت میتوان دیدی کامل به سراسر شهر دبی داشت. این استخرها همچنین از مواد با دوامی ساخته شدهاند که طول عمر آنها را افزایش میدهد. ظرفیت 880 لیتری این استخر نشان میدهد با یک استخر بادی متوسط روبهرو هستید. روستای مافریز با دارا بودن 18 آسباد ، بیشترین تعداد آسیاب بادی را در شهرستان بیرجند داشته است. در این بخش بادی بگوییم که در هنگام خرید استخر بادی به خوبی از معتبر بودن مرکز خرید اطمینان حاصل کنید زیرا محصولات بادی در ایران توسط فروشگاه های متفرقه و با کیفیت های غیر اصل عرضه می شوند که خرید آن ها جز دردسر و دغدغه حاصلی نخواهد داشت .

آخرین مطالب