کم کردن پرداخت وام مسکن برای هر خریدار خانه

تاپیک پایین پرداخت وام مسکن برای تقریبا هر کس با توجه به یک مطالعه اخیر آن می تواند به 21 سال برای یک آمریکایی

توسط AKHBAREMAAAA در 6 تیر 1399

تاپیک پایین پرداخت وام مسکن برای تقریبا هر کس

با توجه به یک مطالعه اخیر آن می تواند به 21 سال برای یک آمریکایی با درآمد متوسط حقوق ایالات متحده به صرفه جویی 20 ٪ پایین در یک خانه متوسط قیمت.

در صورتی که شماره شوک شما ممکن است زمان برای فراموش سنتی "20 درصد" حکمت.

در واقع شما لازم نیست 20 درصد را به خرید یک خانه دیگر.

وجود دارد مقدار زیادی از کم کردن پرداخت وام برای خریداران خانه در هر سطح. تنها سوال این است که کدام یک برای شما مناسب است ؟

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jun 26, 2020)

کم کردن پرداخت وام برای سال 2020 (جست و خیز به...)


کم کردن پرداخت وام مسکن وام

اکثر خریداران خانه هستند احتمال بیشتری برای واجد شرایط برای کم کردن پرداخت وام مسکن به جای صفر-پایین وام مسکن.

با تشکر به امروز برنامه های بسیاری از خریداران می توانید به خرید یک خانه فقط با 3 یا 3.5 درصد پایین. بنابراین اجازه دهید با آن شروع می شود.

FHA: کم کردن پرداخت وام مسکن برای فقرا به طور متوسط اعتبار

FHA وام اجازه می دهد برای 3.5 درصد پایین پرداخت. بیمه توسط اداره مسکن فدرال (FHA) این وام در میان انعطاف پذیر و آمرزنده برای امروز خریداران خانه.

FHA وام به طور معمول بهترین راه حل مناسب برای کم کردن پرداخت از خریداران با متوسط یا زیر متوسط نمره های اعتباری است. آنها همچنین خوب برای خریداران به دنبال در چند واحد خانه های (به عنوان مثال; 2-واحد خانه 3-واحد خانه و 4-واحد خانه) به عنوان محل اقامت اولیه.

FHA وام به طور معمول بهترین راه حل مناسب برای کم کردن پرداخت از خریداران با متوسط یا زیر متوسط نمره های اعتباری است.

حرکت نزولی? FHA وام نیاز به وام مسکن بیمه (MIP). اما در ژانویه سال 2017, کسانی که FHA MIP هزینه شد کاهش می یابد برای کمک به حفظ FHA وام های مقرون به صرفه برای خریداران با استفاده از این برنامه است.

همچنین شایان ذکر FHA وام دارای. این به این معنی است که یک خریدار در آینده از خانه خود را می توانید خرید خود را با آن FHA وام و وام مسکن خود رای! — هنوز هم متصل شده است.

امروز فوق العاده کم نرخ وام مسکن, همراه, با این نرمش, قوانین, می توانید آن را فوق العاده آسان برای خرید و فروش یک خانه با استفاده از یک FHA وام.

بررسی خود را FHA وام واجد شرایط (Jun 26, 2020)

صفحه اصلی/HomePossible: برای کاهش درآمد

این HomeReady وام مسکن کم کردن پرداخت وام در دسترس از طریق Fannie Mae. صفحه اصلی ممکن است با همتای خود از فردی مک.

این برنامه اجازه می دهد تا برای 3 درصد پایین کمک های مالی دسترسی به زیر بازار نرخ وام مسکن و ارائه نرخ تخفیف به صورت خصوصی وام مسکن بیمه.

>> مرتبط: خانه ممکن است فردی مک در مقابل Fannie Mae HomeReady

HomeReady نیز به متقاضیان وام مسکن توانایی استفاده از درآمد حاصل از همه مردم در خانه زندگی می کنند به سمت واقعی وام مسکن تصویب.

شما نمی نیاز به یک کم درآمد خانوار برای دریافت تایید. شما باید تنها یک خانه در قبل از تصویب منطقه است.

این می تواند شامل پدر و مادر درآمد بازنشستگی یا تامین اجتماعی درآمد به عنوان نمونه; یا کودکان کسب درآمد دستمزد و یا درآمد از برخی از نوع دیگر. صفحه اصلی ممکن است ارائه نمی کند و این به نفع.

اما خانه ممکن است اجازه می دهد تا شما را به پوشش خود را کامل پرداخت و با هدیه پول یا اعطای پول است. HomeReady از سوی دیگر نیاز شما را به پوشش حداقل 3 درصد از جیب.

توجه داشته باشید HomeReady™ برنامه در دسترس است در مناطق کم درآمد, مناطق با جمعیت اقلیت و مناطق متاثر از بلایای طبیعی است.

اما شما لازم نیست که یک کم درآمد خانوار و یا زندگی در یک درجه اول اقلیت منطقه را تایید کنید. شما باید تنها یک خانه در قبل از تصویب منطقه است.

معمولی 97: پایین, پایین, پرداخت وام برای خوب به عالی اعتباری

معمولی 97 برنامه ویژه ای بود که به تازگی دوباره توسط آژانس مالی مسکن فدرال (FHFA) است که پدر و مادر هر دو فانی می و فردی مک.

معمولی 97 نیاز به پرداخت فقط 3 درصد و در میان دیگر مزایای این برنامه معمولی 97 اجازه می دهد تا خریدار پرداخت به استعداد توسط یک شخص ثالث.

تنها شرط این است که. wifi protector bi دارای یک خون یا ازدواج رابطه به خریدار خانه یا قیم قانونی شریک داخلی یا نامزد.

معمولی 97 برنامه است که اغلب پر هزینه ماهانه-اساس از یک مقایسه FHA وام مسکن. اما... خود را در دراز مدت هزینه های اغلب بسیار کمتر است.

معمولی 97 وام مسکن محدود است به $510,400 بدون در نظر گرفتن محلی خود را وام محدود و چند واحد خانه ها مجاز نمی باشد. این برنامه نیز محدود به نرخ ثابت وام مسکن تنها.

معمولی 97 برنامه است که اغلب پر هزینه ماهانه-اساس از یک مقایسه FHA وام مسکن.

اما از آنجا که این برنامه وام مسکن بیمه لغو می در به عنوان چند به عنوان 12 ماه از تاریخ خرید آن در دراز مدت هزینه های اغلب بسیار کمتر است.

بررسی خود را 3 درصد پایین وام واجد شرایط (Jun 26, 2020)

همسایه خوب: کم کردن پرداخت وام مسکن برای کارمندان

خوب همسایه درب بعدی (GNND) برنامه ویژه HUD برنامه های وام مسکن است که اجازه می دهد تا خریداران برای خرید خانه با فقط 100 دلار پایین.

این برنامه در دسترس است به کاربران از اجرای قانون; آتش نشانی یا اورژانس پزشکی تکنسین; و معلمان پیش-K از طریق 12 درجه است.

خریداران در این برنامه همچنین دریافت یک خانه خرید تخفیف 50% — بله 50 درصد! — در ازای موافقت با ایجاد خانه خود را تنها برای اقامت 36 ماه حداقل.

خریداران در خوب همسایه درب بعدی برنامه دریافت یک خانه خرید تخفیف 50% — اما صفحه اصلی موجودی است محدود به FHA سلب حق مالکیت.

از طریق خوب همسایه درب بعدی و سپس یک خانه 100.000 دلار می تواند برای خریداری $50,000.

خوب همسایه درب بعدی برنامه اجازه می دهد تا خریداران به استفاده از FHA و یا وام مسکن متعارف تامین مالی کمک می کند که برای اطمینان از نرخ بهره پایین است.

توجه داشته باشید خوب همسایه درب بعدی برنامه به شما اجازه می دهد تا 180 روز به حرکت به خانه جدید خود را, بنابراین اگر شما برنامه ریزی برای تعمیرات را قبل از به روز در حال حرکت وجود دارد هیچ دلیلی برای خانه و محل کار با عجله انجام می شود.

بررسی خود را کم کردن پرداخت واجد شرایط (Jun 26, 2020)

پرداخت وام

باور کنید یا نه وجود دارد وام مسکن وام است که نیازی به هیچ گونه پرداخت در تمام.

اما برای گرفتن یک صفر در پایین صفحه اصلی وام شما باید برای دیدار با الزامات واجد شرایط خاص.

USDA: صفر-پایین وام روستایی برای خریداران خانه

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام تضمین شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده و اجازه می دهد تا به صورت 100% تامین مالی است. رسما به عنوان شناخته شده "بخش 502" وام دهندگان گاهی اوقات تماس USDA وام "وام مسکن روستايی" است که یک بیت از یک اسم بی مسمی است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام در دسترس هستند در غیر مناطق روستایی نیز از جمله در ایالات متحده بسیاری از حومه.

قرعه کشی بزرگ USDA وام است که وام مسکن خود نرخ در میان پایین ترین از تمام کم و بدون پرداخت برنامه های وام مسکن و وام مسکن خود را بیمه مورد نیاز بسیار کم است.

نسبت به FHA وام برای مثال وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن بیمه هزینه ها نصف همین دلیل است که بسیاری از امروز خریداران را برای انتخاب یک وزارتخانه وام FHA یک — حتی اگر آنها برنامه ریزی برای قرار دادن 3.5 درصد پایین.

قرعه کشی بزرگ USDA وام است که وام مسکن خود نرخ در میان پایین ترین از تمام کم و بدون پرداخت برنامه های وام مسکن

به سادگی قرار داده USDA وام مقرون به صرفه تر هستند.

وزارت کشاورزی ایالات متحده برنامه وام نیز در میان چند کم و بدون پرداخت برنامه های وام مسکن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید خانه های ساخته شده و خانه های مدولار.

به منظور واجد شرایط برای یک وزارتخانه, وام, درآمد یک خریدار خانه خانواده ممکن است بیش از رسانه های محلی با بیش از پانزده درصد است. این خانواده بزرگ هستند اعطا شده به برخی حقوق انحصاری.

شما می توانید نگاه کردن در این سال وزارت کشاورزی درآمد محدودیت در اینجا.

بررسی خود را USDA وام واجد شرایط (Jun 26, 2020)

VA: صفر-پایین وام برای جانبازان

وام وام است که تضمین شده توسط وزارت امور جانبازان. به طور کلی وام در دسترس هستند برای فعال وظیفه اعضای ارتش ایالات متحده; كارش-ترخيص خدمات اعضا; و بسیاری از همسران بازمانده.

نقد و بررسی کامل و واجد شرایط وام مسکن, راهنمای اینجا.

وام و منحصر به فرد در میان کم و بدون پرداخت برنامه های وام مسکن چرا که آنها نیاز به هیچ downpayment وجه و هرگز نیاز به ماهانه وام مسکن پرداخت بیمه.

وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خانه از هر نوع — single-family محل سکونت چند واحد و بیشتر — و دارای آینده و خریداران خانه.

این وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سرمایه گذاری بهره وری انرژی بهبود صفحه اصلی.

نرخ بهره وام به طور معمول بالاترین از سه "اصلی" انواع وام — VA FHA و معمولی است.

با توجه به Ellie مای اطلاعات وام مسکن و نرخ ضرب و شتم FHA نرخ در حدود یک هشتم از یک درصد است و می تواند به عنوان بسیار به عنوان چهل اساس امتیاز (0.40%) کمتر از یک مقایسه معمولی وام.

بررسی خود را وام واجد شرایط (Jun 26, 2020)

این کول وام (80-10-10 وام مسکن)

از "کول" وام مسکن است که واقعا یک وام مسکن در همه, این دو مسکن یک وام مسکن "piggybacked" در بالای دیگری در سفارش به قرض گرفتن 90 درصد از یک خانه به قیمت خرید.

گاهی اوقات به نام "80/10/10 وام مسکن" را کول وام خریدار را 10 درصد پایین پرداخت به جدول بسته و برای جلوگیری از نیاز به پرداخت هزینه بیمه وام مسکن, دو وام مسکن صادر شده به جای یکی.

کول وام مسکن اغلب خریداران خانه است که برنامه ریزی برای پرداخت کردن یا کاهش تعادل در وام مسکن دوم در اولین 24 ماه از مالکیت خانه.

اولین وام مسکن است که به طور معمول یک وام معمولی صادر شده برای 80 ٪ از قیمت خرید خانه را. دوم وام مسکن است که به طور معمول عدالت خانه خط اعتباری (HELOC) صادر شده برای 10٪.

دوم وام مسکن از یک Piggy-وام مسکن است که اغلب قابل تنظیم و وابسته به نخست رای است که بسته به میزان بودجه تغذیه.

زمانی که اقتصاد در حال گسترش است, فدرال رزرو نرخ وجوه می تواند پرش به طور غیر منتظره قابل ملاحظه ای افزایش خود را به طور کلی ماهانه مسکن پرداخت. مراقب باشید در هنگام انتخاب یک وام مسکن مربوط به نخست رای دادن.

کول وام مسکن اغلب خریداران خانه است که برنامه ریزی برای پرداخت کردن یا کاهش تعادل در وام مسکن دوم در اولین 24 ماه از مالکیت خانه.

بررسی خود را 80-10-10 وام واجد شرایط (Jun 26, 2020)

FHA 203k: ساخت و ساز با وام کم کردن پرداخت

از تمام کم و بدون پرداخت برنامه های وام مسکن امروز در دسترس خریداران خانه تنها یکی می تواند مورد استفاده برای ساخت و ساز خانه — FHA 203k وام.

این 203k وام می آید در دو طعم. اولین کارآمد 203k استفاده شده است که برای کمتر-پروژه های گسترده و که محدود است به $35,000 در مجموع هزینه های تعمیر.

شایع تر 203k وام "استاندارد" 203k استفاده شده است که برای پروژه های که شامل دیوار در حال حرکت و یا تعویض لوله کشی; و یا انجام هر چیز دیگری که منع شما از زندگی در اموال در حالی که این کار در حال انجام.

استاندارد 203k نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محوطه سازی و یا تبدیل یک خانه با بیش از 4 واحد به 4-واحد مالک-اشغال خانه.

از مزایای دیگر: به دلیل 203k وام حمایت FHA خریداران خانه با استفاده از آن باقی می ماند واجد شرایط برای استفاده از FHA محبوب تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه — FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری. FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری است که به طور گسترده ای به عنوان ساده ترین و سریع ترین برنامه برای تشکیلات جدید بکار تجاری وام موجود.

بررسی خود را FHA 203k وام واجد شرایط (Jun 26, 2020)

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

امروز نرخ وام مسکن در ادامه به شناور در نزدیکی پایین ترین سطح خود ، زن و شوهر کم نرخ وام مسکن با کم و یا هیچ پرداخت وام و شما می تواند در یک خانه زودتر از شما تا حالا فکر کردین امکان پذیر است.

بررسی نرخ جدید (Jun 26, 2020)
آخرین مطالب