مرور همه گیر که "هر تصمیم گیری یک تصمیم شخصی"

یکی از پایدار و به ظاهر بی جواب سوالات این تابستان چه در مورد مدارس. K-12 مدرسه و دانشگاه همه تلاش برای تعادل

توسط AKHBAREMAAAA در 7 مرداد 1399

یکی از پایدار و به ظاهر بی جواب سوالات این تابستان چه در مورد مدارس. K-12 مدرسه و دانشگاه همه تلاش برای تعادل نیازهای بهداشتی در برابر کاستی های آموزش آنلاین.

جرثقیل Lindstrom است که در ضخامت از آن. او از دانشکده هنرهای لیبرال و فرهنگ در مینیاپولیس و یکی از 10 نفر ما شده ایم پس در مجموعه ما در مورد آمریکا نیروی کار به نام "ایالات متحده آمریکا کار می کنند." در زیر یک ویرایش متن خود را در گفتگو با "بازار" میزبان کای Ryssdal.

کای Ryssdal: بنابراین ما چک کردن فایل های ما — از آن شده است از ماه مارس که ما به حال شما که رک و پوست کنده به نظر می رسد برای همیشه پیش. اول از همه, چگونه زندگی در قرنطینه برای شما ؟

جرثقیل Lindstrom: آن بوده است پرحادثه در واقع. در ماه مه [من] پدر گذشت. و بنابراین ما رفته بود از قرنطینه به قرنطینه و خانقاه — شما می دانید که کل چرخه مراقبت های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر.

Ryssdal: نبود COVID-19 آن بود?

Lindstrom: نبود COVID. در واقع من نمی خواهم بگویم COVID شد یک برکت و رحمت است اما یکی از چیزهای مثبت که بیرون آمد این بود — که می دانید هدف ما این بود که برای نگه داشتن او در خانه به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است و از آنجا که ما همه در خانه ما قادر به انجام آن است. بنابراین ما واقعا خوش شانس می شود قادر به صرف زمان با او.

Ryssdal: آره کوچک نعمت های کوچک و نعمت. بنابراین در غیر این صورت منظور من شما یک روز که شما و بسیاری از میلیون ها نفر از بقیه از ما انجام شده است از راه دور. نکته این است که شما در آموزش و پرورش شما در حال اجرا یک مدرسه. چگونه می رود آن است ؟

Lindstrom: بنابراین ما در هفته گذشته ما جلسه تابستان و پاییز شروع جلسه در چهار هفته. و پس از آن یک شیب منحنی یادگیری, اما همه چیز به خوبی. ما تبدیل 96 درصد از دوره های ما در تابستان به طور کامل آنلاین و بنابراین من واقعا صرف هر زمان در محوطه دانشگاه واقعا دیگر از شما می دانید گرفتن مسائل از دفتر. اما برخی از چیزهایی که ما در حال سرمایه گذاری در آموزش دانشکده ما بیش از تابستان است.

Ryssdal: خوب است که خوب است. چه حس خود را از آنچه ثبت نام در حال رفتن به می خواهم برای سقوط ؟ آیا می دانید هنوز ؟

Lindstrom: ما نیست. من با احتیاط خوش بینانه است. به طور معمول یک سوم از ما ثبت نام می آید در آخرین چهار هفته آغاز خواهد شد. [ما ثبت نام] هستند و ما نهادهای همکار در منطقه مترو را به همان اندازه به عنوان دور و بنابراین من فکر می کنم که وجود دارد فقط به طور کلی تردید هر کسی را به هر گونه تعهدات تا آنها با اطمینان می دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

Ryssdal: این یک پیچ و تابدار از یک سوال اما من قصد دارم به پرتاب آن وجود دارد و خواهیم دید که چگونه از آن می رود. چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید ؟ و تصمیم منظورم مثل همه چیز. چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام حرفه ای با دانش آموزان اسمی در مراقبت از شما ؟ چگونه می توانم شما تصمیم به انجام هر آنچه که شما در حال رفتن به انجام این کار با مردم کار را برای شما? چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید با بچه های خود را? چگونه شما محاسبه تمام چیزهای که?

With no commute to work during the pandemic, community college dean Derrick Lindstrom says hes had more time to run this year.
با رفت و آمد در طول همه گیر جامعه دانشکده جرثقیل Lindstrom می گوید الانم تا به حال زمان بیشتری برای اجرا در این سال است. (حسن نیت ارائه میدهد Lindstrom)

Lindstrom: اوه آره که واقعا پیچ و تابدار سوال. شما می دانید من همیشه در تلاش برای فکر می کنم در مورد ایمنی دانش آموزان ما هیات. بچه ها از روی حیله و تزویر. شما می دانید که ما دریافت پیام های مخلوط در همه زمان در مورد چه امن و چه امن نیست. از آنجا که ما به عنوان یک کشور نمی تواند تصمیم گیری در چه جهت ما می خواهیم به حرکت یک جانبه هر تصمیم یک تصمیم شخصی است که هر یک از اعضای خانواده نیاز به ایجاد.

Ryssdal: زمانی که ما صحبت در ماه مارس شما در حال شروع در حال اجرا در صبح به نوع کار کردن برخی از ناکامی ها و نگرانی ها و مسائل. شما هنوز هم در حال اجرا ؟

Lindstrom: آره من از سال 2020 هدف این بود که از 1200 مایل در روز شنبه. بنابراین من اجرا کردم 1000 مایل از من شده است در قرنطینه. با رفت و آمد به محل کار من باید زمان بیشتری را برای قرار دادن در برخی از مایل اضافی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن