نیاز برای مواد غذایی تمبر موج با همه گیر

یکی از اولین چیزهایی که کوین Askew را زمانی که او از دست داده و کار خود را در ماه مارس بود ثبت نام برای ضربه م

توسط AKHBAREMAAAA در 6 مرداد 1399

یکی از اولین چیزهایی که کوین Askew را زمانی که او از دست داده و کار خود را در ماه مارس بود ثبت نام برای ضربه محکم و ناگهانی مزایای. او شده است می خواهم کار به عنوان یک آشپز در دانشگاه کارنگی ملون در پیتسبورگ اما زمانی که دانشگاه تعطیل به دلیل همه گیر او نمی دانم چه چیز دیگری را انجام دهد. او نمی تواند دریافت از طریق به دولت بیکاری, اتاق کار او را بسیار در راه پس انداز و او شروع به تعجب که چگونه او از رفتن به خرید مواد غذایی.

"من نمی باید انتخاب" گفت: Askew, 57. "من تا به حال چیزی برای خوردن شما می دانید منظورم چیست؟"

بیش از 6 میلیون نفر امضا برای ضربه محکم و ناگهانی بین فوریه و مارس 17 درصد افزایش را فقط در سه ماه.

"ما هرگز دیده می شود مشارکت در ضربه محکم و ناگهانی و یا تقاضا برای کمک با کمک های غذایی سنبله مانند قبل از این" گفت: Stacy Dean, معاون رئیس جمهور برای کمک های غذایی سیاست در مرکز بودجه و اولویت های سیاست. "حتی زمانی که شما نگاه در رکود بزرگ از چند سال پیش آن را در زمان 17 ماه است که برای اضافه کردن بسیاری از مردم است."

وجود دارد در حال حاضر 43 میلیون نفر از دریافت کمک های غذایی از طریق ضربه محکم و ناگهانی و در حالی که هنوز زیر قله تقریبا 48 میلیون که پس از رکود بزرگ انتظار می رود که برای صعود به زودی اگر کنگره نمی گسترش مزایای بیکاری فدرال.

تقریبا هر دولت شاهد افزایش ولی بزرگترین تا کنون در فلوریدا — 36%.

تغذیه فلوریدای جنوبی مانند بسیاری از بانک های مواد غذایی در سراسر کشور کمک شده ثبت نام مردم برای منافع و پاکو ولز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت که در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر تعداد تماس آنها از خانواده های مشخصی از حدود 100 یک هفته به بیش از 4,700 یک هفته.

"آغاز شده است که کاهش تدریجی خاموش اما ما پیش بینی است که نوع پاسخ دوباره به عنوان مکمل بیکاری در پایان در پایان این ماه," او گفت:.

بدون اضافی $600 دلار در هفته از دولت فدرال میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر دریافت و بیکاری می تواند واجد شرایط برای ضربه محکم و ناگهانی. هفتگی مزایای بیکاری در بسیاری از کشورهای در حال فقط چند صد دلار است.

در حالی که ضربه محکم و ناگهانی منافع خواهد بود "بسیار مهم برای خانواده و" ولز گفت: آنها اغلب به اندازه کافی نیست برای خرید مردم به اندازه کافی مواد غذایی در کل ماه. "به ناچار گذشته 7 تا 11 روز از ماه ما می بینیم یک چشم انداز مثبت در خانواده ها درخواست کمک های غذایی به دلیل خود را ضربه محکم و ناگهانی منافع را اجرا کرده اند."

در ماه مارس کنگره ساخته شده آن را آسان تر برای دولت به تصویب مردم و منافع و همچنین اجازه متحده را به هر کس حداکثر سود است که $194 یک ماه برای یک فرد مجرد و $509 برای یک خانواده سه. گرسنگی امداد سازمان در حال حاضر هل دادن کنگره برای افزایش ضربه محکم و ناگهانی مزایای سراسر هیئت مدیره 15٪.

"در حال حاضر مواد غذایی ما بانک ها هستند و در ادامه برای دیدن به طور متوسط 50 درصد افزایش در نیاز بیش از سال گذشته است. آن را واقعا یک راه پایدار برای ما به ادامه کار در بلند مدت گفت:" کیت لئون رئیس دولت مسئول روابط در تغذیه امریکا است. "ما فکر می کنیم بهترین راه برای گرفتن مردم مواد غذایی است که برای افزایش ضربه محکم و ناگهانی ،

مطالعات نشان می دهد که افزایش ناگهانی مزایای همچنین کمک می کند تا تحریک اقتصاد هر دو در سطح محلی و ملی.

"ما می دانیم که زمانی که ما پول را در قالب یک EBT کارت برای افرادی که نیاز به استفاده از آن آنها در حال گرفتن کسانی که دلار و قرار دادن آنها حق بازگشت به اقتصاد" لئون گفت.

برای کوین Askew افزایش در ضربه محکم و ناگهانی مزایای هر گونه افزایش یک تفاوت بزرگ را.

"هر چیزی که کمک خواهد کرد از" او گفت:. "شما باید به کشش آن را شما می دانید منظورم چیست ؟ چقدر خواهد $194 گذشته شما یک ماه؟"

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن