در حال حاضر شما می توانید کسب درآمد ماریوت امتیاز در فروشگاه مواد غذایی

بسیاری از مردم در حال سفر این روز است. این بدان معناست که مصرف کنندگان که به طور معمول دندانه دار کردن پاداش د

توسط AKHBAREMAAAA در 15 اردیبهشت 1399

بسیاری از مردم در حال سفر این روز است. این بدان معناست که مصرف کنندگان که به طور معمول دندانه دار کردن پاداش در سفر کارت هستند از این رو نمی دیدن به همان اندازه بهره مند شوند. بنابراین جهانی مهمان نوازی شرکت ماریوت در حال حاضر ارائه شش امتیاز وفاداری برای هر دلار را صرف خرید مواد غذایی با استفاده از امریکن اکسپرس و شکار کردن کارت های اعتباری از طریق ژوئیه 31.

"چه ماریوت تلاش برای انجام در اینجا این است که سرمایه گذاری بر روی این واقعیت است که بسیاری از مردم در حال انجام یک تن از خرید مواد غذایی این روزها گفت:" تد Rossman یک تحلیلگر در صنعت CreditCards.com.

Rossman گفت ماریوت در تلاش است تا مطمئن شوید که کارت خود را باقی می ماند در بالای مردم کیف پول حتی اگر آنها نمی, رزرو اتاق هتل. و امریکن اکسپرس و تعقیب می خواهید ماریوت به مردم انگیزه ای برای استفاده از آن کارت.

"یک کارت اعتباری صادر کننده پول را در هر معامله ای که صورت می گیرد گفت: لایحه Hardekopf مدیر عامل شرکت LowCards.com. تجار مجبور به پرداخت یک ضربه تند وشدید زدن هزینه زمانی که کارت استفاده می شود.

"حتی اگر معاملات شما در حال رفتن برای پول," او گفت:.

ماریوت نیز تلاش می کند تا آن را جذاب برای دارندگان کارت برای استفاده از این نقاط در خواص آن است. بنابراین زمانی که مردم انجام سفر دوباره این شرکت به طور موثر بهره هتل خود استفاده.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن