به عنوان بازگشت خریداران به بازار مسکن وجود ندارد به اندازه کافی خانه برای فروش

پس از هفته ها بیشتر گیر در 960 فوت مربع محل سکونت در نیوآرک اوهایو با شوهرش دو سگ و یک گربه کهربا سیمپسون آماد

توسط AKHBAREMAAAA در 25 اردیبهشت 1399

پس از هفته ها بیشتر گیر در 960 فوت مربع محل سکونت در نیوآرک اوهایو با شوهرش دو سگ و یک گربه کهربا سیمپسون آماده است برای ارتقاء. او مدیریت مطب دندان است که به تدریج بازگشایی. او را پشت در محل کار به عنوان یک barista. در حال حاضر چالش این است که پیدا کردن یک محل برای خرید برای زیر $180,000.

"این بسیار رقابتی در حال حاضر" سیمپسون, 24 گفت. "خانه ما در محدوده قیمت آنها تا 24 ساعت آنها را در قرارداد آنها رفته است. آنها ناپدید می شوند."

همان سناریو در حال پخش است در خیلی از کشور است. به عنوان بخش هایی از اقتصاد بازگشایی خریداران می آیند. خرید برنامه های کاربردی برای وام های مسکن افزایش یافت 11 درصد در هفته گذشته وام مسکن بانکداران انجمن گفت چهارشنبه چهارم افزایش هفتگی را در یک ردیف. اما فروشندگان شده اند محتاط تر. لیست جدید در مورد 40% از این زمان در سال گذشته با توجه به Realtor.com.

برخی نگران هستند در مورد داشتن غریبه آمده از طریق خانه های خود را در طول یک بیماری همه گیر گفت: سوزان Wachter استاد املاک و مستغلات و سرمایه گذاری در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون. دیگر نگران فروش در اقتصاد پایین.

"بسیاری از خواص است که برنامه ریزی شده بود برای رفتن به این بازار کشیده شده است و برای فروش علائم در نظر گرفته شود" گفت: Wachter. "بنابراین اگر شما در بازار برای خرید آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن یک خانه."

و به طور فزاینده یک وام مسکن. به عنوان مالکان بیشتر به مبارزه پرداخت موجود وام مسکن وام دهندگان خود را تنگ تر استانداردهای اعتبار برای وام های جدید است.

"من فکر می کنم وجود دارد نگرانی در مورد قرض خطر و توانایی وام گیرندگان به واقع پرداخت خود را با در نظر گرفتن افزایش نرخ بیکاری گفت:" مایکل نیل عضو ارشد پژوهش در موسسه شهری.

که افزایش می تواند به نوبه خود یک شیب در فروش خانه به دراز مدت اسلاید.

جدید در, پیش بینی Realtor.com پیش بینی فروش را دوباره بجای اول برگشتن از طریق تابستان قبل از سقوط دوباره بعد از آن در سال به عنوان اثر نرخ بالای بیکاری غرق و coronavirus عفونت بالقوه resurge.

"ما انتظار داریم اقتصاد و بازار مسکن به دوباره و دوباره در طول باقی مانده از سال 2020" گفت: اقتصاددان ارشد دانیل هیل. "به طوری که در حال رفتن به یک چالش برای مردم فقط به نوعی از حرکت از یک وضعیت که به طور مداوم در حال تغییر است."

وجود یک پوشش نقره ای برای کسانی که امید به بازار مسکن. حال انتظار دارد که قیمت خانه به رشد آهسته تر و یا حتی سقوط تا پایان سال است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب