من باید تشکیلات جدید بکار تجاری و یا پرداخت اضافی نسبت به من وام مسکن ؟

به عنوان نرخ بهره وام مسکن در ادامه به شناور در پایین ترین رکورد در محدوده میلیون ها نفر از مالکان بدانم که آی

توسط AKHBAREMAAAA در 5 تیر 1399

به عنوان نرخ بهره وام مسکن در ادامه به شناور در پایین ترین رکورد در محدوده میلیون ها نفر از مالکان بدانم که آیا آن را در زمان مناسب به تشکیلات جدید بکار تجاری.

جای تعجب گرفتن یک نرخ پایین تر است که تنها بخشی از معادله است. گاهی اوقات شما می شود بهتر است استفاده از پول خود نسبت به تراز اصلی به جای.

اما بار دیگر شما فقط نمی تواند نجات دهد همان مقدار از پول مگر اینکه شما در کاهش نرخ خود را.

بهترین جواب برای شما ؟ بیایید پیدا کردن.

بررسی نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری (Jun 25 سال 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چرا تشکیلات جدید بکار تجاری در حال حاضر?

هنگامی که شما تشکیلات جدید بکار تجاری شما پرداخت وام موجود و جایگزین کردن آن با یکی از جدید. اموال تامین وام مسکن همان باقی می ماند; فقط نرخ بهره و شرایط وام جدید تغییر دهید.

شما ممکن است تشکیلات جدید بکار تجاری به دلایل مختلف از جمله به:

 • کاهش هزینه بهره
 • پایین تر خود را پرداخت
 • کوتاه مدت وام خود را
 • تحکیم بدهی
 • تغییر نوع وام (به عنوان مثال تبدیل است که نرخ قابل تنظیم به یک نرخ ثابت)
 • رها کردن وام مسکن خود را بیمه

پاسخ به سوال "من باید تشکیلات جدید بکار تجاری?" بستگی دارد به آنچه که شما امیدواریم که برای به انجام رساندن دوباره انجام وام مسکن خود را و اینکه آیا refinancing ناخن است که هدف.

بررسی تشکیلات جدید بکار تجاری خود را واجد شرایط (Jun 25 سال 2020)

وقتی refinancing ممکن است یک ایده خوب

Refinancing است یک ایده خوب تنها زمانی که آن را انجام خواهد داد آنچه شما می خواهید آن را به انجام.

برای مثال اگر شما نیاز به کاهش پرداخت های ماهانه خود را با 100 دلار به تحمل هزینه های ماهانه خود را و شما می توانید که انجام می شود با یک تشکیلات جدید بکار تجاری آن احتمالا حس می کند.

اما اگر شما در حال تلاش برای کاهش کلی هزینه وام مسکن و refinancing می افزاید که هزینه شما احتمالا باید منتقل می کند.

تشکیلات جدید بکار تجاری و یا پرداخت کردن ؟ استفاده از یک ماشین حساب برای تصمیم گیری

ساده ترین راه برای گفتن اگر refinancing است که ارزش آن را برای شما است yo استفاده از ماشین حساب آنلاین. این اجازه می دهد تا شما tabulate بالقوه خود را پس انداز در مقابل انتظار می رود هزینه refinancing. که راه شما می توانید ببینید زمانی که شما می خواهم حتی شکستن و چه مقدار شما می خواهم صرفه جویی در دراز مدت است.

شما می توانید یک ماشین حساب اینجا هستید:: وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن (persian) ماشین حساب

نگاهی به یک مثال از اینکه چگونه یک ماشین حساب می تواند به شما کمک کند تصمیم گیری بین refinancing و پرداخت اصلی خود را.

فرض کنید که شما قصد فروش خانه خود را و حرکت در چهار سال. شما فکر می کنم شما می خواهید به تشکیلات جدید بکار تجاری خود را سه سال 30-سال 300.000 دلار وام از آن 4.00 درصد رای به 3.75 درصد نرخ در هزینه $5,400. وام مسکن ماشین حساب به شما می گوید:

 • وام مسکن فعلی خود را پرداخت $1,432
 • پس از سه سال خود را در تعادل باقی مانده است $283,496
 • در 3.75 درصد خود را پرداخت جدید است $1,313 است که 119 دلار کمتر از فعلی خود را پرداخت

اما شما باید همیشه در نظر گرفتن هزینه refinancing زمانی که تصمیم گیری اگر آن را حس می کند.

 • می گویند شما صرف $5,400 در تشکیلات جدید بکار تجاری هزینه های بسته
 • شما صرفه جویی در $119 یک ماه در پرداخت و یا $5,712 بیش از چهار سال
 • اگر شما هنوز هم می خواهید به حرکت در چهار سال خود را پس انداز خواهد شد که فقط لغو کردن آنچه شما صرف به تشکیلات جدید بکار تجاری
 • اما اگر شما تصمیم به حرکت قبل از آن -- می گویند در دو سال — شما تنها ذخیره $2,856
 • در آن صورت خود را به تشکیلات جدید بکار تجاری شما قرار داده $2,544 در سوراخ

اگر هدف خود را به طور عمده به کاهش پرداخت خود را refinancing ممکن است حس را.

اما اگر شما نمی خواهد به ماندن در خانه به اندازه کافی بلند برای شکستن حتی و یا شما می خواهید برای جلوگیری از خارج از جیب هزینه بسته refinancing ممکن است بهترین شرط بندی شما.

شما همچنین ممکن است بخواهید برای جلوگیری از یک تشکیلات جدید بکار تجاری اگر شما تا به حال وام مسکن خود را برای مدت زمان طولانی.

به یاد داشته باشید refinancing شروع وام خود را بیش از یک روز. اگر شما از 15 سال به 30 سال وام مسکن با شروع بیش از یک 30 سال مدت ممکن است به خصوص جذاب.

>> مرتبط: چگونه اغلب شما می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن خود را?

حق انتخاب تشکیلات جدید بکار تجاری برای اهداف خود

به یاد داشته باشید معمولی از 30 سال به تشکیلات جدید بکار تجاری است تنها گزینه خود را. وجود دارد انواع مختلفی از تشکیلات جدید بکار تجاری وام و ممکن است متناسب با نیازهای خود را بهتر از دیگری است.

نگاهی به مثال بالا. اگر هدف شما این بود که برای کاهش هزینه های وام مسکن در طول چهار سال شما برنامه را به ماندن در خانه خود را 30 سال ثابت تشکیلات جدید بکار تجاری ممکن است اشتباه وام. فرض کنید که شما انتخاب 5/1 بازو با یک نرخ ثابت برای مدت پنج سال به جای.

شما می خواهم که قادر به دریافت کنید که 3.75 درصد رای بدون هیچ هزینه ای آن را به شما هزینه $3,243 در از دست سهام, اما شما می خواهم به پرداخت $5,712 کمتر بیش از چهار سال پس از شما می خواهم صرفه جویی در پول و هنوز هم کمتر پرداخت خود را توسط refinancing.

اگر شما یک وام مورد حمایت دولت — از جمله FHA VA و USDA — شما همچنین باید در نظر بگیرید امکان ساده کردن تشکیلات جدید بکار تجاری.

ساده refinances باید کاغذ بازی کمتر پس از این فرایند معمولا نرم و صاف و سریع تر است. و شما ممکن است کاهش هزینه های بسته به عنوان به خوبی.

گاهی اوقات آن را فقط ممکن است احساس بیشتری را به استفاده از خود را refinancing دلار به پرداخت اصل خود را تعادل می باشد.

برای مثال شما می توانید با استفاده از $5,400 در بسته شدن هزینه ها به جای کاهش تعادل وام به حدود 278,000. در چهار سال باقی مانده خود را تعادل خواهد بود $251,200. که بیش از $10,000 پایین تر از آن خواهد بود اگر شما می خواهم refinanced.

و اگر شما نگه داشته و وام خود را برای طول عمر آن شما می خواهم آن پرداخت ده ماه زودتر.

که اگر هدف شما این است به پرداخت بهره کمتر و یا بازپرداخت وام خود را هر چه زودتر. اما شما در تلاش بودند برای کاهش پرداخت خود را. شما می توانید خود را پایین تر پرداخت بدون refinancing ؟

بله شما می توانید.

دوباره amortizing مقابل refinancing

وام خود را servicer ممکن است مایل به دوباره ایا قسطی وام مسکن خود را پس از اصل خود را کاهش. این است که همچنین به نام "re-ریخته گری" وام مسکن خود را.

وام دهنده خود را طول می کشد اصلی کاهش و سپس دوباره محاسبه پرداخت خود را بر اساس سال باقی مانده از وام مسکن خود را و تعادل باقی مانده است.

در این مورد, خود را پرداخت خواهد بود $1,405 یک ماه.

وام دهندگان باید قوانین مربوط به re-ریخته گری. برای یک, شما می توانید آن را با دولت مورد حمایت وام. و برخی از وام دهندگان باید حداقل کاهش اصلی شما باید به منظور واجد شرایط برای re-ریخته گری. مثلا 5000 دلار و یا ده درصد از تعادل وام.

وجود دارد یک صف مقابل هزینه بیش از حد. معمولا آن را در مورد هزینه $250 به re-ایا قسطی وام مسکن خود را.

یکی از ساده ترین راه برای پاسخ به این سوال که آیا آن را می پردازد به تشکیلات جدید بکار تجاری است که بر اساس چه مدت شما قصد زندگی در خانه فعلی خود را.

معمولا زمان کمتری شما قصد اقامت در خانه خود را کمتر سود شما از یک تشکیلات جدید بکار تجاری.

این مهم است به یاد داشته باشید که با توجه به انجمن ملی از Realtors مالکان در حال اقامت در خانه های خود را بسیار طولانی تر این روز است.

آن استفاده می شود شش تا هفت سال است که این متوسط در ایالات متحده صاحب خانه خواهد حرکت می کند. از سال 2008 به طور متوسط تصدی شروع به پریدن کرد به 10 سال. چنین تشکیلات جدید بکار تجاری مزایای ممکن است به احتمال زیاد.

یک نکته مهم دیگر ، با مالکان ماندن در خانه های خود را برای دوره های طولانی تر از زمان "سریال refinancers" تمایل به موسیقی پاپ بیشتر است.

این مردمی نیاز به مطمئن شوید که آنها در حال ساخت بهترین تصمیم گیری های مالی با توجه به شرایط خود را و نه فقط در "من نمی خواهم به از دست" طرز فکر.

در اطراف مغازه برای دریافت کمترین نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری

امروز نرخ وام مسکن بسیار پایین است که refinancing ممکن است حس را برای شما در حال حاضر, حتی اگر آن را از یک سال پیش.

بررسی رقابت چند وام دهندگان به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین معامله.

بررسی نرخ جدید (Jun 25 سال 2020)
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن