متحده وارد فصل طوفان با همه گیر-تیره و تار بودجه

کومودو از روز دوشنبه شروع و پیش بینی هستند و پیش بینی سال فعال برای آنچه که می تواند مرگبار و گران قیمت — طوفا

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

کومودو از روز دوشنبه شروع و پیش بینی هستند و پیش بینی سال فعال برای آنچه که می تواند مرگبار و گران قیمت — طوفان. FEMA اغلب مراحل با پشتیبانی از, اما بسیاری از هزینه های مقابله با بلایای طبیعی به پایان می رسد تا در حال سقوط به آمریکا که بسیاری از آنها بودجه در حال حاضر تیره و تار خود را COVID-19 پاسخ.

"ما هنوز در حال رفتن به یک فصل طوفان وحشتناک. ما هنوز در حال رفتن به آب و هوایی شدید گفت:" نورا اوبراین مدیر عامل اتصال خدمات مشاوره ای که به توصیه دولت و دولت های محلی در آمادگی اضطراری.

می سی سی پی به عنوان مثال در حال حاضر صرف در مورد $62 میلیون در آن COVID-19 پاسخ به بیش از پنج برابر آنچه در آن صرف شده در طول سابقه سیل سال گذشته است.

"چرا که ما مجبور به پیگیری کردن و خرید خود ما [وسایل حفاظتی شخصی] از منابع خارجی و کشورهای دیگر نیز گفت:" Malary سفید یک سخنگوی سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری. با این وجود, سفید گفت: دولت هنوز آماده پاسخ به هر گونه طوفان بزرگ.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال — FEMA — احتمال بازپرداخت برخی از این هزینه های اضطراری و آژانس به ویژه طرح پاسخ برای طوفان در طول بیماری همه گیر. علاوه بر این مراقبت در عمل کنار برخی از بودجه دولت برای پاسخ به COVID-19 که به طور بالقوه می تواند جبران برخی از پول متحده و دولت های محلی ممکن است کشیده از ذخایر خود را.

اوبراین در اتصال مشاوره گفت: تدارکات از برخورد با یک طوفان بزرگ در حال رفتن به یک چالش نیز هست.

"به طور کلی هنگامی که شما یک طوفان, شما در حال رفتن به تخلیه مردم از یک منطقه قبل از طوفان بازدید," او گفت:. "خوب پناه مردم در آن زمان از COVID بسیار مخاطره آمیز کسب و کار" با توجه به این که به احتمال زیاد خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن به خانه مردم در, سنتی, پناهگاه در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

در بالا از آن, پس از ماه ها مبارزه با کروناویروس بسیاری از کارکنان اورژانس احتمالا خسته گفت: Steve Malanga یک همکار در منهتن موسسه.

"این کارگران را پوست کنده به حرکت در یک جهت جدید" Malanga گفت. "به طوری که در واقع ممکن است آهسته یا مجموعه ای به برخی از COVID پاسخ های است که مردم اند با تکیه بر این کارگران است."

این یکی دیگر از نگرانی متحده به حقه بازی حتی به عنوان مالیات بر درآمد که معمولا استفاده می شود به پرداخت برای موارد اضطراری و محلی دیگر هزینه ها کاهش یافته است گفت: لوسی Dadayan ارشد دانشیار پژوهشی در موسسه شهری.

"علاوه بر فصل طوفان است فشار بر ایالات متحده برای رسیدگی به هزینه های مراقبت های بهداشتی و بیمه بیکاری ادعا می کند که فقط سر به فلک کشید" Dadayan گفت.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن