محرک چک و بیکاری نگه داشتن میلیون ها نفر را از فقر خارج در حال حاضر

بیش از چند ماه گذشته به عنوان مدعیان بیکاری سر به فلک کشید که نرخ فقر نیست. به جای آن کاهش یافته است در حدود

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

بیش از چند ماه گذشته به عنوان مدعیان بیکاری سر به فلک کشید که نرخ فقر نیست.

به جای آن کاهش یافته است در حدود 2 ٪ از همه گیری آغاز شد با توجه به یک مطالعه جدید این هفته از اقتصاددانان در دانشگاه شیکاگو و دانشگاه نوتردام. اما تنها به این دلیل که دولت در پا.

"دولت فدرال بطور قابل توجهی گسترش حمایت اقتصادی برای خانواده ها در یک راه است که آن را هرگز در گذشته گفت:" جیم سالیوان, یک استاد اقتصاد در نوتردام و یکی از منجر شود محققان در این مطالعه. "که حمایت رفته است یک راه طولانی است."

تا به حال شده است وجود دارد بدون مراقبت در عمل هیچ $1,200 محرک پرداخت و بدون گسترش مزایای بیکاری نرخ فقر را افزایش یافته است از 12.5 درصد به بیش از 16 درصد در سال جاری با توجه به پیش بینی این هفته را از دانشگاه کلمبیا.

این دو مطالعه با استفاده از اقدامات مختلف برای فقر اما به همان نتيجه گيری: کمک مالی از دولت فدرال شده است مهم در نگه داشتن میلیون ها نفر از خانواده ها از سقوط به فقر در طول بیماری همه گیر.

"این begs سوال مهم چه اتفاقی می افتد به کسانی که هنوز بیکار در پایان جولای؟" سالیوان گفت.

که زمانی است که اضافی $600 در هفته دولت فدرال شده است ضمیمه به دولت مزایای بیکاری تنظیم شده است برای اجرا.

اما کریگ هیچ ایده چه چیزی او را انجام دهد زمانی که آن اتفاق می افتد. آن زمان تقریبا دو ماه از زمان او برای اولین بار برای اعمال بیکاری پس از از دست دادن او شغل رستوران در نیویورک برای اولین بار چک را به می رسند. پس از آن او در حال حاضر خود را صرف محرک بررسی و تا به حال کمتر از 200 دلار در بانک. او در آستانه مالی و عاطفی.

"وجود دارد یک زن و شوهر هفته زمانی که من در نهایت بیکاری و آن را مانند" ما در پول!'" گفت: Craig, 31. "من می تواند نفس کشیدن برای یک لحظه."

اما این تسکین کوتاه بود.

"در ماه گذشته بوده است وجود دارد که در حال غرق شدن احساس مانند" آه خدای من چه من می خواهم به انجام زمانی که این 600 دلار اجرا می شود ؟ " او گفت:. او دولت مزایای بیکاری به تنهایی به اندازه کافی برای زنده ماندن برای مدت طولانی در شهر نیویورک است.

"هنگامی که 600 دلار می رود که $380-چیزی یک هفته به سختی من را پوشش می دهد اجاره" کریگ گفت. "این چیزی است که واقعا ترسناک در حال حاضر — جولای 31, که 600 دلار رسیده است. من اصلا کار نشده است. من شنیده ام چیزی از کسی. هیچ چیز."

بیش از 30 میلیون نفر در حال حاضر در حال جمع آوری بیکاری و دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده است که نرخ بیکاری بالا باقی می ماند — بالاتر از 9 درصد از طریق پایان 2021.

با توجه به این که, و این واقعیت است که COVID-19 موارد در حال افزایش است در بسیاری از کشورهای قانونگذاران با توجه به امکان دیگری coronavirus امداد بسته است. آنچه که ممکن است مانند نگاه کنید که چه نوع از حمایت مالی آن می باشد برای افرادی که در حال مبارزه هر چند نامشخص است. دموکرات ها در حال هل دادن برای یک فرمت از 600 دلار در هفته در همه گیر جبران بیکاری اما جمهوری خواهان مخالف هستند.

"اگر PUC مزایای پایان رسید و در پایان ماه جولای و آنها با جایگزین هر گونه مکمل PUC منافع و یا هر نوع دیگری از درآمد پشتیبانی ما به احتمال زیاد برای دیدن متعاقب آن افزایش فقر و مشکلات گفت:" ژاک Parolin, یک محقق در مرکز و در فقر و سیاست اجتماعی در دانشگاه کلمبیا. "ما به احتمال زیاد برای دیدن که بسیاری از خانواده ها خواهد بود رفتن ماه با کمی به هیچ درآمد پشتیبانی می کند."

سیاه پوست و لاتین کارگران شده اند بیشتر احتمال دارد به از دست دادن شغل در طول همه گیر خواهد شد و آمار به خصوص اگر کنگره گسترش مزایای بیکاری کلمبیا مطالعه پیش بینی کرد.

"حتی با مراقبت در عمل وجود دارد عظیم نژادی و نابرابری در فقر, نرخ" Parolin گفت. "اگر کسانی که مزایای پایان, ما قصد داریم برای دیدن نرخ فقر افزایش می دهد به خصوص برای اسپانیایی و کارگران گسترش نژادی تفاوت در نرخ فقر و حتی بیشتر."

برای میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر بسیاری لولا هر دو در کنگره چه می کند و چگونه بسیاری از مشاغل دوباره در هفته های آینده و ماه.

"اگر این روند ما شاهد مه که در آن شغل به نظر می رسد تندرست ادامه, پس از آن من با احتیاط خوش بینانه است که خانواده ها قادر خواهد بود به گزاف گویی چون بیشتر خواهد بود قادر به بازگشت به بازار کار" سالیوان گفت.

"اگر بازار کار نیست به گزاف گویی و بیکاری بالا باقی می ماند که بسیاری از پیش بینی آن سخت است برای دیدن چگونه کم درآمد و خانواده های محروم هستند قادر به آب و طوفان هنگامی که ما حرکت به پاییز و زمستان و ما اصلا این گسترش منافع است."

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب