صنعت ساخت و ساز را از برگشت به کار بعد از ریختن یک میلیون شغل

در میان آمار اقتصادی این هفته: هزینه در پروژه های ساخت و ساز کاهش یافت و نزدیک به 3 درصد در ماه مه. این رقم از

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

در میان آمار اقتصادی این هفته: هزینه در پروژه های ساخت و ساز کاهش یافت و نزدیک به 3 درصد در ماه مه. این رقم از اداره آمار ممکن است صدای وحشتناک با توجه به اینکه ساختمان های مسکونی را دیدم بزرگتر کاهش: 4.5%. اما در پشت این اعداد وجود دارد بسیاری از مشاغل از دست رفته — تقریبا یک میلیون نفر در یک صنعت است که تا به حال به طور کامل بهبود از رکود است.

ارل McPherson شده است نجار در نیوجرسی 28 سال. زمانی که این بیماری همه گیر تعطیل بسیاری از ساخت و ساز در اواسط ماه مارس او از شغل خود نصب طبقه در رویای آمریکایی مرکز خرید در رادرفورد شرقی.

گذشته از یک زن و شوهر از روز کمک به ساخت موقت بیمارستان برای COVID-19 بيمار او را از کار برای شش هفته.

"من به اندازه کافی خوش شانس بود که ما پس انداز و من بسیار سپاسگزار برای این که" McPherson گفت. "اما این همه رفته بنابراین در حال حاضر ما باید برای ساخت آن را به عقب است."

او در حال حاضر کار ساخت یک بیمارستان دامپزشکی اما بیشتر اخراج به احتمال زیاد. کن Simonson است اقتصاددان ارشد با همراه پیمانکاران عمومی آمریکا است. در این گروه آخرین نظرسنجی 40 درصد از شرکت ها گفت: حداقل انتظار پروژه شده بود لغو شد.

"من انتظار می رود که بسیاری از شرکت های ساخت و ساز در حال رفتن به مجبور به اخراج کارگران به عنوان آنها به پایان زمان پروژه" Simonson گفت.

که یک تغییر بزرگ از تنها چند ماه پیش زمانی که صنعت در مواجهه با کمبود نیروی کار. راب Dietz اقتصاددان ارشد از انجمن ملی سازندگان خانه گفت: بیش از 400,000 ساخت و ساز مسکونی کارگران شغل خود را از دست ماه گذشته.

"و نشان داده است که حدود 14 درصد از نیروی کار" Dietz گفت. "بیشتر discouragingly آن نشان داده تقریبا نیمی از این کار سود که ما برداشت کرده بود پس از پایان رکود بزرگ."

و همانطور که اتفاق افتاده است و سپس او نگران است که برخی از کارگران که از دست دادن شغل خود را در حال حاضر ممکن است هرگز دوباره. علامت Altobelli در کار است در Youngstown Ohio, پس از شش هفته از بیکار بودن. در حالی که او خاموش کارفرمای خود را فرستاده او را 200 دلار در هفته به مکمل خود مزایای بیکاری.

بین آن و نه نیاز به پرداخت هزینه برای مراقبت از او گفت: او در واقع بیرون آمد جلوتر.

"من احتمالا رفت و برگشت به محل کار و در زمان حدود 30 درصد قطع پرداخت" Altobelli گفت:. هنوز, او گفت که او خوشحال به کار می شود.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن