مغلوب ساختن پیشی جستن خاتمه می یابد که بودجه هنگ کنگ تجارت وضعیت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد او را برداشت بودجه از سازمان بهداشت جهانی, پایان هنگ کن

توسط AKHBAREMAAAA در 10 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد او را برداشت بودجه از سازمان بهداشت جهانی, پایان هنگ کنگ ویژه تجارت و وضعیت تعلیق ویزا چینی فارغ التحصیل دانش آموزان مشکوک به انجام تحقیقات از طرف خود دولت — افزایش تنش با چین که رسید در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ابراز خشم در سازمان بهداشت جهانی برای هفته بیش از آنچه او به تصویر کشیده شده به عنوان پاسخ ناکافی به اولیه شیوع کروناویروس در چین در ووهان استان در اواخر سال گذشته.

رئیس جمهور گفت: در یک مختصر کاخ سفید اعلام کرد که مقامات چینی "نادیده" گزارش خود تعهدات به چه کسانی و تحت فشار سازمان برای گمراه کردن مردم در مورد شیوع است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

"ما باید دقیق اصلاحات است که باید آن را و درگیر با آنها به طور مستقیم اما آنها حاضر به عمل" به رئيس جمهور است. "از آنجا که آنها شکست خورده اند به درخواست و به شدت نیاز به اصلاحات ما خواهد بود امروز فسخ رابطه است."

ایالات متحده بزرگترین منبع حمایت مالی برای که و خروج آن است که انتظار می رود به طور قابل توجهی تضعیف این سازمان است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده خواهد بود "هدایت" پول "دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد" بدون ارائه جزئیات. او گفت: مقامات چینی "نادیده" گزارش خود تعهدات به چه کسانی و تحت فشار آن برای گمراه کردن جهان زمانی که این ویروس برای اولین بار کشف شد.

او اشاره کرد که ایالات متحده کمک در مورد $450 میلیون به جهان بدن در حالی که چین را فراهم می کند و حدود 40 میلیون نفر است.

منتقدان دولت تصمیم به کاهش بودجه آن را به نام غلط و گفت آن را تضعیف می کند مهم موسسه است که پیشرو تولید واکسن تلاش و مواد مخدر محاکمه به آدرس COVID-19 شیوع.

"قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی در خدمت هیچ هدف منطقی و باعث می شود پیدا کردن یک راه خروج از این بحران بهداشت عمومی به طور چشمگیری بیشتر به چالش کشیدن" دکتر گفت: پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا.

سناتور. کریس مورفی آن را به نام حواس پرتی است که "دست" سازمان به چین است. "ترک اختهها توانایی ما برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر و افزایش چین به دنیا رفتن-به قدرت جهانی بهداشت گفت:" کانکتیکات دموکرات.

که تا به حال هیچ اظهار نظر فوری. مقامات سازمان ملل و آژانس را به طور مستقیم خطاب نامه ای که تهمت ارسال شده به مدیر کل در 18 مه هشدار او را دائمی یک توقف موقت در ایالات متحده بودجه و تجدید نظر ایالات متحده عضویت مگر اینکه آن را متعهد به "اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده." بود که 11 روز پیش.

تنش بیش از هنگ کنگ شده است افزایش بیش از یک سال به چین سرکوب معترضان و به دنبال اعمال کنترل بیشتر بر سابق بریتانیا قلمرو.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت آغاز خواهد شد از بین بردن کامل "محدوده" از موافقت نامه های که تا به حال داده شده هنگ کنگ رابطه با ایالات متحده آمریکا که در سرزمین اصلی چین فاقد از جمله معافیت از کنترل در برخی از صادرات است. او گفت: وزارت امور خارجه آغاز خواهد شد هشدار به شهروندان ایالات متحده را تهدید نظارت و دستگیری در هنگام بازدید از این شهر است.

"چین کرده و به جای آن وعده داده شده فرمول یک کشور و دو سیستم با یک سیستم" او گفت:.

رئیس جمهور همچنین گفت: آمریکا خواهد بود تعلیق ورود از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که مظنون به گرفتن بخشی در یک گسترده دولت در مبارزات انتخاباتی برای به دست آوردن تجارت دانش و تحقیقات علمی برای نظامی این کشور و توسعه صنعتی.

اجازه می دهد خود را ادامه داد: ورود به این کشور خواهد بود "مخل به منافع ایالات متحده" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جهت منتشر شد پس از این کاخ سفید اعلام.

چین به نظر می رسید به سیگنال در روزهای اخیر بود که امید به کاهش تنش است. برتر لی کچیانگ به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه است که هر دو کشور ایستاده بود برای به دست آوردن از همکاری و به از دست دادن از رویارویی چرا که اقتصاد خود را چنان به هم پیوسته است.

"ما باید با استفاده از عقل ما به گسترش منافع مشترک و مدیریت تفاوت ها و اختلافات" لی گفت.

هنوز هم این کشور اصرار دارد که کنترل خود را از هنگ کنگ است که یک موضوع داخلی و در آن مورد اختلاف است که آن سنن و پاسخ به این ویروس.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب