تهمت و تهدید به پایان رسید که بودجه بیش از "تکرار اشتباه" در COVID-19 پاسخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر شنبه شب با انتقاد از سازمان بهداشت جهانی و نام آن را "عروسک خ

توسط AKHBAREMAAAA در 30 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر شنبه شب با انتقاد از سازمان بهداشت جهانی و نام آن را "عروسک خیمه شب بازی از چین است." او در یک مهلت کوتاه برای تغییر, تهدید دائمی یخ در ایالات متحده کمک های مالی برای کسانی که.

پس از آن چین را متهم کرد که ایالات متحده در تلاش برای تغییر سرزنش برای آنچه در آن به نام بی کفایت ویروس پاسخ توسط آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که فاقد استقلال از چین بر اساس یک بررسی در دولت او انجام داده است. در اواخر شب صدای جیر جیر رئیس جمهور هشدار داد که این 30 روز را "اساسی پیشرفت" در حال تبدیل شدن به مستقل تر و یا خطر به طور دائم از دست دادن آمریکا بودجه که رئیس جمهور مسدود بازگشت در ماه آوریل است.

سال گذشته ایالات متحده کمک های اختصاص تنها 15 درصد از کسانی که به طور کلی بودجه است. اگر رئیس جمهور به شرح زیر از طریق تهدید خود را که ترک نسبتا بزرگ عملیاتی سوراخ برای سازمان است.

که با این نسخهها کار برای مقابله با نه فقط COVID-19 همه گیر اما اچ آی وی/ایدز ، سل, بیماری فلج اطفال سرخک و آن را حامل تعدادی از اطلاعاتی سلامت مبارزات در سراسر جهان است.

شده است وجود دارد هیچ پاسخ از کسانی که خود را, اما در ماه آوریل زمانی که رئیس جمهور اعلام کرد بودجه, یخ, سازمان ملل متحد رئیس گفت که "زمان" را به قطع بودجه از چه کسی است.

چین وزارت امور خارجه روز سه شنبه متهم در ایالات متحده از تلاش برای گمراه کردن مردم به لام چین و منحرف کردن اذهان از خود و دست زدن به بحران است.

این همه می آید در میان جلسه مجمع بهداشت جهانی این هفته که در آن کشورهای عضو توافق کرده اند که برای انجام تحقیقات مستقل به چه بیماری همه گیر به کار گرفته شد "در اولین لحظه مناسب" گرچه هیچ جدول زمانی برای آن تعیین شده است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de