ایالات کردند هشدارهای می تواند برگ چای برای صنعت هواپیمایی

اقتصاددانان در حال نگه داشتن چشم مشتاق در صنعت هواپیمایی به شکل از چگونه به بهبود اقتصادی در جریان است. هواپیم

توسط AKHBAREMAAAA در 20 تیر 1399

اقتصاددانان در حال نگه داشتن چشم مشتاق در صنعت هواپیمایی به شکل از چگونه به بهبود اقتصادی در جریان است. هواپیمایی متحده هشدار داد 36,000 کارکنان جمعه — که تقریبا نیمی از آن ایالات متحده نیروی کار — که آنها را می توان furloughed در ماه اکتبر. ایران است به احتمال زیاد برای اولین بار در یک رشته از شرکت های هواپیمایی هشدار کارکنان چیز بدتر می تواند قبل از دریافت آنها بهتر است.

اکتبر بیش از 60 روز از در حال حاضر و با توجه به کروناویروس کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که به شرکت های هواپیمایی برخی از امداد رسانی است که حداقل مقدار از زمان حمل به کارکنان اگر آنها را برش شغل.

"این در واقع احتمال دارد که آنها در حال رفتن به پرداخت غرامت به عنوان بسیاری از مردم به عنوان آنها داده ام توجه کنید اما اگر آنها خودشان را در بر داشت بعد از آن نیاز به اجازه رفتن از کارکنان بیشتر آنها خواهد بود در پشت منحنی توسط یک زن و شوهر ماه و آنها می توان از تحمیل هزینه های اضافی" گفت: Gary Leff از سایت مشاهده از بال.

و برای شرکت روحیه غلو اولیه تعداد اخراج معمولا بهتر از نیاز به رفتن را از طریق دور دوم اگر برای اولین بار یکی نیست آن را قطع.

اما مایکل Boyd, رئیس هواپیمایی مشاوره بوید گروه بین المللی گفت: این صرفا یک خبر بد برای خطوط هوایی است.

با وجود یک چشم انداز مثبت در COVID-19 مورد در تگزاس و فلوریدا همراه با محدودیت های مسافرتی در برخی از فرودگاه های بزرگ تقاضا بهتر از آن بوده است در حالی که.

"شما در حال دیدن خطوط هوایی آمریکا با اضافه کردن در راه. فوق العاده کم هزینه حامل های اختیاری حامل در حال اضافه کردن بسیاری از خدمات در زیرا آنها مقدار زیادی از تقاضا" بوید گفت.

بوید گفت: در ماه دسامبر مسافرت هوایی می تواند تا 85 درصد از آنچه در آن در سال گذشته بود.

اما این اتفاق می افتد اگر گسترش این بیماری همه گیر کند می کند و اگر بخش های دیگر اقتصاد باز ، کسانی که در حال بزرگ ifs.

"ما می توانید ببینید لبه صخره آینده گفت:" رابرت مان جمهور R. W. مان & Co .

غایب سریع و قابل توجه و پایدار و افزایش تقاضای او گفت: بعد از تابستان ظرفیت کاهش و متعاقب آن کاهش شغل خواهد بود تاریخی است.

"این واقعا درست مثل تماشای تلما و لوئیز رویکرد لبه صخره و آنچه در پی" مان گفت. "بنابراین سوال این است: چرا هر کسی نیاز به دیدن بقیه فیلم ؟ اگر شما را دیده ام که کلیپ شما می توانید بدانید که در آن می گذرد."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن