وزارت کشاورزی ایالات متحده اعلام کرد توزیع مواد غذایی, برنامه, اما آن را به کمک کشاورزان ؟

ویلیام Thiele خانواده با این نسخهها کار در مزرعه های لبنی در غرب پنسیلوانیا است. با بسیاری از مدارس و رستوران

توسط AKHBAREMAAAA در 23 اردیبهشت 1399

ویلیام Thiele خانواده با این نسخهها کار در مزرعه های لبنی در غرب پنسیلوانیا است.

با بسیاری از مدارس و رستوران ها بسته شده و شرکت آنها به فروش شیر به آنها گفت: شما باید بریده بریده تولید 15% "آنها به ما گفت" شما باید برای خلاص شدن از شیر به نحوی برخی از راه است." "

Thiele می گوید که در 152 سال خانواده خود را متعلق به مزرعه این اولین بار است که آن را تا به حال به تخلیه شیر است.

طنز این است که آن را در یک زمان می آید زمانی که 44 درصد از آمریکایی ها بیش از 18 می ترسند آنها را نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه غذا. که با توجه به نظرسنجی اخیر توسط بازار-ادیسون.

در حال حاضر وزارت کشاورزی ایالات متحده اعلام کرده است که با شروع این هفته به کشاورزان به خانواده های جعبه مواد غذایی برنامه آغاز خواهد شد, توزیع $1.2 میلیارد دلار مازاد مواد غذایی به جوامع در سراسر کشور است. پروفسور دانیل سامنر از دانشگاه کالیفرنیا در دیویس می گوید: این برنامه با هدف کمک به کسانی که ممکن است تحت پوشش برنامه های دیگر مانند مواد غذایی. "آنها بی خانمان هستند یا آنها واجد شرایط در راه های دیگر. یکی از تلاش در اینجا این است که برای به دست آوردن غذا به فقیر ترین و آسیب پذیر ترین مردم است."

اما آن را به کمک کشاورزان ؟ پروفسور اندرو Novakovic از دانشگاه کرنل می گوید: این بستگی دارد به آنچه که آنها تولید کند. "تنها چیزی که وزارت کشاورزی ایالات متحده خواهد یارانه در این جعبه است و محصولات لبنی و میوه و سبزیجات تازه و کنسرو گوشت خوک و مرغ است."

این مسائل است که می تواند به راحتی از مزرعه تا جعبه به غیر انتفاعی به یک خانواده نیاز دارند. برخی از کشاورزان خواهد بود ، اگر خود را در مزرعه تولید گوشت گاو یا تخم مرغ به عنوان مثال "شما نشان داده شده است که" Novakovic گفت.

Thiele برخی از خبر خوب این صبح ، شرکت او به فروش می رساند, شیر, به, بود انتخاب شده برای شرکت در این کشاورزان به خانواده های برنامه است.

و این بدان معناست که او ممکن است قادر به فروش آن بیشتر از شیر است.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن