بازار مسکن را نادر نقطه روشن در یک مبارزه اقتصادی

وجود دارد حداقل یک نقطه روشن در میان تمام نشانه های نگران کننده در این اقتصاد: بازار مسکن. فروش خانه های موجود

توسط AKHBAREMAAAA در 1 مرداد 1399

وجود دارد حداقل یک نقطه روشن در میان تمام نشانه های نگران کننده در این اقتصاد: بازار مسکن. فروش خانه های موجود شروع به پریدن کرد و تقریبا 21 درصد در ماه ژوئن با توجه به انجمن ملی از Realtors و وام مسکن برنامه افزایش 4 درصد در هفته گذشته با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن.

همچنین به نظر می رسد که یک مسکن قوی بازار دارای یک اثر موج دار شدن در صدمه زدن به اقتصاد است.

این homebuying فرایند چرخش زیادی از پول را به اقتصاد گسترده تر. علامت Vitner ارشد اقتصاد در ولز فارگو گفت: فروشندگان درایو تقاضا برای مسکن خدمات و تبلیغات. خریداران پرداخت هزینه های وام مسکن. هزینه های قانونی. حق بیمه.

"و پس از دوره زمانی که شما خرید خانه, شما باید حرکت وجود دارد بنابراین شما باید قرارداد با برخی از محرک ها و .... شما در حال رفتن به خرید برخی از مبلمان و مبلمان خانه," او گفت:.

و با نرخ وام مسکن نزدیک به 3 درصد است بسیاری از مالکان refinancing وام مسکن موجود خود را.

آدم Levitin در دانشگاه جورج تاون گفت که آزاد کردن پول آنها می تواند صرف جاهای دیگر.

"خوب است برای اقتصاد مناسب است ؟ این بدان معنی است که آنها نه فقط غرق شدن پول به خانه خود را, آنها در حال حاضر قادر به رفتن و فراموش بهبود صفحه اصلی, آنها قادر به خرید یک ماشین جدید," او گفت:.

اما Levitin گفت: نرخ پایین لزوما کمک به خریداران آینده نگر. چرا که وام دهندگان نگران COVID-19 اثر را در اقتصاد شده اند و سفت استاندارد.

"اگر شما می توانید وام مسکن است که فوق العاده است, اما آن را می شود سخت تر به واقع واجد شرایط برای یک," او گفت:.

وجود دارد نه بسیاری از خانه ها برای فروش در حال حاضر.

لارنس یون اقتصاددان ارشد در انجمن ملی از Realtors گفت: برای خانه های که در دسترس هستند ما شاهد کارهای عقب افتاده از خریداران.

"به دلیل عدم موجودی کالا و قیمت در حال گرفتن تحت فشار قرار دادند تا سریع تر از تورم به طور کلی و یا مردم درآمد دستمزد," او گفت:.

اینکه آیا یا نه شما می تواند به نفع از این رونق مسکن بستگی دارد که آیا شما شده است قادر به نگه داشتن شغل خود را در طول همه گیر گفت: پل حبیبی از اندرسون دانشکده مدیریت در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

"این واقعا تشدید بسیاری از قطع ما در حال حاضر در بازار با توجه به قیمت و مالکیت خانه," او گفت:.

حبیبی اضافه شده که تقریبا یک در چهار صاحبخانه نبودند قادر به ماه گذشته پرداخت وام مسکن. وام دهندگان شده اند با گذشت اما حبیبی اشاره کرد که تنها به بازی کردن برای مدت طولانی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن