چه چیزی می تواند فدرال رزرو را برای کمک به اقتصاد ؟

در طول حضور خود را در تلویزیون و کاپیتول هیل در طول هفته گذشته رئیس فدرال جروم پاول شده است چکش این پیام است ک

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

در طول حضور خود را در تلویزیون و کاپیتول هیل در طول هفته گذشته رئیس فدرال جروم پاول شده است چکش این پیام است که کنگره باید کار بیشتری برای کمک به اقتصاد بازیابی از آسیب این بیماری همه گیر است که باعث.

او با درخواست از کنگره برای انجام بیشتر محرک های مالی — پول مناسب — برای سرپا نگه داشتن کسب و کار و خانواده ها و دولت های ایالتی و محلی.

اما او همچنین فکر می کند که بانک مرکزی او سر نیاز به انجام بیشتر.

در آماده شهادت به کمیته بانکی سنای سه شنبه پاول گفت: تغذیه "متعهد به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از اقتصاد در این زمان به چالش کشیدن." بنابراین آنچه که دقیقا به چه معناست ؟

فکر می کنم از تغذیه مانند یک لوله کش. کار خود را به مطمئن شوید که پول را نگه می دارد جریان از طریق سیستم مالی آمریکا. زمانی که سیستم مسدود می شود -- با گفتن یک بیماری همه گیر — فدرال رزرو شلاق سیاست های پولی خود را آچار و تخلیه reamers به unclog جریان پول و آن را ارزان تر و کمتر خطرناک به قرض گرفتن و قرض دادن.

این چیزی است که تغذیه را در اواسط ماه مارس هنگامی که آن را در کاهش نرخ بهره به صفر گفت: Brad McMillan, chief investment officer در کشورهای مشترک المنافع مالی شبکه.

"و این بود که واقعا کلیدی برای جلوگیری از وحشت به دلیل آنچه در آن گفته شد که این بانک مرکزی بود و نه اجازه رفتن به یک بحران اتفاق می افتد" McMillan گفت.

از آن زمان به بعد تغذیه را نگه داشته و پول جریان تنظیم بانکی, قوانین خرید خزانه و اوراق قرضه وام مسکن — و لیست در می رود گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد از مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

"بنابراین سهام, اوراق قرضه, بازار, بازارهای اعتباری گسترده هستند و عملکرد خوب آنها هنوز هم برخی از فضای بیشتری برای مانور در اینجا اگر آنها نیاز به" زندی گفت. او افزود که بانک فدرال می تواند backstop بازار وام مسکن به مالکان بیشتر تاخیر در پرداخت های ماهانه و آن را می خرید بیشتر و ریسک اوراق قرضه شرکت های بزرگ برای حفظ اعتبار در جریان است.

و تغذیه است که در مورد به دست آوردن پول به کوچک و متوسط کسب و کار جدید خود را از طریق "خیابان اصلی وام تسهیلات است."

اما یک چیزی که تغذیه نمی تواند انجام دهد زندی گفت: پمپ پول به طور مستقیم به اقتصاد است.

"برای به دست آوردن چیزهایی که رفتن دوباره در حال حاضر که مردم از دست داده اند و بسیاری از مشاغل مردم بسیار عصبی و بسیاری از عدم قطعیت" زندی گفت. "و آن را مشکل تر برای تغذیه."

بانک مرکزی می تواند سعی کنید برای کمک به آمریکایی ها بیشتر به طور مستقیم گفت: دبورا لوکاس استاد امور مالی در دانشگاه MIT.

"آنچه به نام 'هلیکوپتر پول' — آنها می تواند چاپ پول آنها می تواند توزیع آن به خانواده های" لوکاس گفت.

اما او گفت که می تواند مخاطره آمیز و نیاز به تغذیه برای دستکاری در عرضه پول و سیستم بانکی در راه آن هرگز قبل از.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن