چه یک تماس با ردیاب کار مستلزم?

با یک تخمین برای کمک به مبارزه با COVID-19 ایالات متحده می تواند نیاز به حداقل 100,000 تماس با ردیاب. هستند اف

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

با یک تخمین برای کمک به مبارزه با COVID-19 ایالات متحده می تواند نیاز به حداقل 100,000 تماس با ردیاب. هستند افرادی که تماس بگیرید تا هر کس که تست مثبت برای این بیماری برای پیدا کردن که آنها به تعامل با, و سپس اقدام به تماس بگیرید تا تمام کسانی که مردم به آنها هشدار می دهند و دریافت تماس های خود را, و غیره.

"ما در حال رفتن به نیاز به استخدام بسیاری از مردم برای انجام بسیاری از این کار به دلیل این که فقط میخوام طبیعت آن," گفت: دکتر مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی از انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشتی. این سازمان شده است هل دادن ادارات بهداشت محلی برای دریافت خلاق در مورد که در آن برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر تماس با ردیاب — مانند آموزگار و یا حتی کارکنان در محلی YMCAs.

Lisa M. Lee یک اپیدمیولوژی و bioethicist که دانشیار معاون پژوهشی و نوآوری در ویرجینیا. او گفت: استخر بالقوه تماس با ردیاب های بزرگ است. "بسیاری از مردم وجود دارد در حال حاضر که در حال از کار که مهارت خواهد بود بسیار قابل انتقال به چیزی شبیه به این."

خوب تماس تحقیقی باید قادر به افتخار محرمانه و با استفاده از پایه نرم افزار برای پیگیری از اطلاعات آنها جمع آوری, در میان چیزهای دیگر, او گفت:. "و واقعا از همه مهمتر این است که کسی که ورزش می تواند مهارت های ارتباطی خوب با استفاده از همدلی است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن