چه اضافی $600 بیکاری به معنی در خود دولت و شهر

به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به نابودی اقتصاد ایالات متحده بیش از 32 میلیون آمریکایی در حال حاضر در حا

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399
Made with Flourish

به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به نابودی اقتصاد ایالات متحده بیش از 32 میلیون آمریکایی در حال حاضر در حال دریافت نوعی از بیکاری, به گزارش وزارت کار ایالات متحده در ژوئیه 16 گزارش. این هیچ راز است که مزایای بیکاری متفاوت است به طور گسترده ای در تمام 50 ایالت: بیشترین استفاده از یک شبیه فرمول برای محاسبه چقدر پول متقاضیان می توانند دریافت کنند اما دولت توسط دولت برنامه های کاربردی که فرمول منجر به بسیار به نتایج مختلف در سراسر کشور از متوسط پایین در حدود $100 در هر هفته در اوکلاهما به طور متوسط بالا تقریبا 500 دلار در هر هفته در واشنگتن است.

که در ادامه به درست باشد حتی پس از کنگره تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل در ماه مارس که در میان چیزهای دیگر گسترش یافت و تعداد افرادی که می توانند درخواست برای مزایای بیکاری و افزود اضافی 600 $در هر هفته از دولت فدرال به بیکاری چک فرستاده شده توسط ایالات متحده.

که فدرال افزایش است به پایان رسید و در پایان ماه جولای تا بازار و APM آزمایشگاه تحقیقاتی تجزیه و تحلیل داده ها از وزارت کار به ببینید که چقدر بیشتر قدرت هزینه های اضافی $600 به دریافت کنندگان در هر یک از 50 ایالت و ناحیه کلمبیا.

روش

وزارت کار در حال حاضر شامل دو دسته خاصی برای مردم دریافت گسترش منافع به عنوان یک نتیجه از COVID-19: Pandemic کمک های بیکاری گسترش می یابد تعداد زیادی از مردم که می تواند اعمال می شود و همه گیر اورژانس جبران بیکاری گسترش تعداد هفته های مردم می تواند ادعا مزایای. ما خلاصه آن دو چهره و افزودن آنها به طور منظم بیکاری دسته (به نام پیشبرد امور خارجه ادعای بیمه بیکاری) برای محاسبه تعداد ادعا می کند در هر دولت است. ما پس از آن کشیده متوسط بیکاری پرداخت از کار گروه اشتغال و اداره آموزش و نقشه برداری نتایج.

تعداد "زمان بیکاری ادعا می کند" ممکن است به بالاتر از تعداد زیادی از مردم جمع آوری مزایای در یک هفته. در برخی از موارد ادعا ممکن است گزارش به عنوان "بیمه شده" و یا "ادامه داد:" قبل از این ادعا تایید شده پرداخت. شده اند وجود دارد تناقضات و تاخیر دولت در جمع آوری داده ها و گزارش. ادعا می کند به صورت منظم بیمه بیکاری ایالت گزارش شده است که یک هفته پیش از ادعای فدرال PUA و PEUC.

ما اضافه شده متوسط اجاره یک آپارتمان یک خوابه در هر ایالت و همچنین در انتخاب شهرهای بزرگ در هر کشور به ارائه یک هزینه زندگی, متن برای بیمه بیکاری پرداخت.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن