چگونه یک شهر را فراهم می کند امنیت عمومی بدون یک اداره پلیس

معترضان در سراسر کشور در تماس هستند و در شهرستانها به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" خواستار حمایت بیشتر بر

توسط AKHBAREMAAAA در 22 خرداد 1399

معترضان در سراسر کشور در تماس هستند و در شهرستانها به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" خواستار حمایت بیشتر برای خدمات مانند سلامت روانی و مداخله در بحران به منظور کاهش دخالت ماموران پلیس در خشونت پرهیزی در شرایط. در پاسخ مینیاپولیس شورای شهر رای به از بین بردن پلیس و شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد که برخی از پلیس کمک های مالی خواهد شد مجددا اخذ به توسعه جامعه تلاش.

به عنوان شهرستانها بیشتر دست و پنجه نرم کردن با این جنبش Sunnyvale کالیفرنیا ممکن است به ارائه برخی از الهام. این Sunnyvale وزارت امنیت عمومی شده است و بخشی از شهرستان از سال 1950. اکثر افسران آموزش دیده در پلیس ، آتش نشانی و اورژانس خدمات پزشکی قادر به پاسخگویی به انواع مختلف از شرایط اضطراری. پهن سازمان غیر دولتی است که رئیس Sunnyvale DPS. او در گفتگو با بازار میزبان کای Ryssdal در مورد آنچه او آموخته شده از این مدل از پلیس. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: پس شما رئیس امنیت عمومی در شهر Sunnyvale. چه تفاوتی بین آن و یک پلیس ارشد ؟

Sunnyvale DPS رئیس پهن Ngo
(حسن نیت ارائه میدهد از Sunnyvale DPS)

پهن Ngo: خب تفاوت در این است که با Sunnyvale وزارت امنیت عمومی ما با ارائه سه سرویس دهی به ساکنان. آتش نشانی و خدمات اضطراری پزشکی. بنابراین من به شما یک مثال کامل است. زمانی که من برای اولین بار به اینجا آمدند از سن خوزه اداره پلیس است که در یک سنتی اداره پلیس رفتم به یک تماس از یک خانه آتش است. و بدیهی است که من آتش پرسنل در خارج وجود دارد اما علاوه بر آن وجود دارد افسران گشت رانندگی مشخص گشت وسایل نقلیه که تا به حال تغییر به آتش سوئیچ و آنها برای کمک به خاموش کردن آتش نیز می باشد.

پس از آتش قرار داده شد, یکی از افسران گشت به سمتم برگشت و گفت: "سلام رئیس من در اینجا انجام می شود. من قصد دارم برای قرار دادن پشت من پلیس و بازگشت به پاسخگویی پلیس تماس ها و خدمات." به طوری که به عنوان مثال بزرگ چگونه ما انجام کسب و کار در اینجا در Sunnyvale.

Ryssdal: چلیپا از این موضوع در حال حاضر رئیس در بسیاری از شهرهای پاسخگویی به طور خاص برای افسران پلیس و پلیس اقدامات است. آیا شما باور دارید که خود را الگوی مطلوب را تحت تاثیر قرار است ؟ آیا این تفاوت در چگونه شما خود را نگه دارید افسران پاسخگو?

Ngo: شما می دانید من یک کمی مغرضانه چون من اعتقاد راسخ دارم در این برنامه اما من قطعا بر این باورند که آن را تا به چیزی برای انجام با آن به دلیل آتش نظم و انضباط و اورژانس نظم و انضباط. چرا که آتش نشانان در اغلب دیده می شود توسط اعضای جامعه به عنوان امانتداران مردم که به شما کمک خواهد کرد. بنابراین من فکر می کنم تا حدودی آن را دارای تاثیر مثبت در آنچه ما در اینجا در شهر ما.

Ryssdal: چگونه نزدیک شما هستند به تماشای "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" جنبش و حرکت در واشنگتن برای نوعی از پلیس ملی اصلاحات ؟

Ngo: من شروع با گفتن این که چه چیزی اتفاق افتاده است به جورج فلوید نباید آن را هرگز اتفاق افتاده است. من فکر می کنم همه ما محکوم کردن آنچه اتفاق افتاده است. این فقط یک تراژدی وحشتناک برای کشور ما است. و ما شنیده ام بسیاری از اعضای جامعه ما و قطعا Sunnyvale, حتی اگر ما لذت بردن از پشتیبانی عالی از جامعه ما مصون نیست. اما از نظر شما صحبت کردن در مورد defunding معنی تعطیل منابع به خدمات دیگر مانند بهداشت روان من باز به گوش دادن به آنچه که مردم می گویند. من باز به ایده های منابع تغییر برخی از چیزهایی که ما در حال حاضر انجام در اجرای قانون است. اما هنگامی که صحبت کردن به طور کامل defunding یا لغو اجرای قانون, من باور نمی کنم که یک ایده عملی است. اگر چه من خواهد بود بیش از شاد به نشستن و شنیدن آنچه که مردم می گویند به بحث در مورد آنچه که می خواهم اگر ادارات پلیس در سراسر کشور به طور کامل لغو کرد.

Ryssdal: آخرین سوال ارشد. این مدل که شما را با برخی از درجه ای از موفقیت در Sunnyvale, آیا شما فکر می کنم آن را مقیاس? Sunnyvale است نه یک شهرستان بزرگ. می تواند از آن کار در لس آنجلس یا نیویورک ؟

Ngo: نگاه من یک فن بزرگ از این مدل و من آرزو می کنم که این مدل می تواند اجرا شود در همه جا. من درک می کنم که [وجود دارد] منحصر به فرد هستند, شرایط, ظرفیت, منابع است که شما باید به در نظر گرفتن اگر شما می خواهید به این مدل. و من را ترک خواهد کرد آن را به شهرستانها برای تعیین اینکه آیا این چیزی است که آنها می خواهم که در خود شهرستان مربوطه. اگر آنها می خواهند به از من بپرسید سوالات در مورد چگونه به آن را اتفاق می افتد, پس از آن من خواهد بود بیش از شاد برای کمک به. اما من در یک شرکت حامی برای این ایمنی عمومی ،

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن