44 درصد از آمریکایی ها از ترس آنها نخواهد بود قادر به پرداخت هزینه غذا می یابد نظرسنجی

ترین روز در حال حاضر نائومی هیز گرسنه نیست دقیقا اما او اغلب احساس می کند مانند او می تواند غذا خوردن کمی بیشت

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

ترین روز در حال حاضر نائومی هیز گرسنه نیست دقیقا اما او اغلب احساس می کند مانند او می تواند غذا خوردن کمی بیشتر است. او نیست هر چند. نه او 73 ساله زندگی می کند که با او.

"این چیزی است که ما باید به فکر می کنم در مورد گفت:" هیز که از دست داده است تمام درآمد خود را در دو ماه گذشته.

قبل از همه گیر او به عنوان یک پرستار بچه و یک دستیار شخصی در مدیسون ویسکانسین و هر چند او گاهی اوقات نگران پول او "برگزاری آن را," او گفت:. پرداخت اجاره و آب و برق, خرید مواد غذایی, پوشش تمام هزینه های برای هر دو او و مادر او است.

اما تا کنون از او حقوق متوقف هیز و مادر او باید شروع به خوردن کمتر و سهمیه بندی مواد غذایی به آنچه که آنها از مواد غذایی محلی بانک رفتن بیشتر است.

"آه خدای من, من خیلی می ترسم," او گفت:. "برای من درآمد فقط برای متوقف کردن و داشتن به مردم بستگی دارد, آن را بسیار ترسناک است."

فقط دو ماه به COVID-19 گیر 44 درصد از آمریکایی ها می ترسند آنها نخواهد بود قادر به تحمل مواد غذایی, آخرین بازار-ادیسون پژوهش های نظرسنجی ها یافت می شود. اعداد و حتی بالاتر برای کسانی که کمتر از $50,000, برای فرفره کارگران و برای کسانی که به طور موقت بیکار.

"که در بالا از یک درصد از مردم از ترس که آنها نمی توانیم مواد غذایی نیست من در همه جای تعجب گفت: لیزا مقیاس, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر پیتسبورگ جامعه بانک مواد غذایی.

"این چیزی است که خارج از غرفه را به من بیش از هر چیز ... از اولین هفته از ما, پاسخ به بحران وجود دارد بسیاری از مردم که دست پاچه شد و ترس در مورد عدم اطمینان از آینده و توانایی خود را برای دریافت مواد غذایی است."

به عنوان با بسیاری از سلامت اقتصادی و اثرات COVID-19 ترس از بودن قادر به تحمل مواد غذایی است که هدف قرار دادن مردم از رنگ به خصوص سخت است. شصت و سه درصد از اسپانیایی ها و 47 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار می ترسند آنها نخواهد بود قادر به پرداخت هزینه مواد غذایی در مقایسه با 39 درصد از سفید پوستان است.

"که ترس موجه است" گفت: Charles Platkin مدیر اجرایی شکارچی کالج شهر نیویورک مواد غذایی مرکز سیاست. "از آنجا که مردم شغل خود را از دست, و آنها در حال زندگی چک چک ... و آن را به طور مداوم آن را فقط بهتر است به عنوان به زودی به عنوان اقتصاد باز می شود."

قبل از همه گیر این وزارتخانه در نظر گرفته شده بیش از 11 درصد از آمریکایی ها به مواد غذایی نا امنی به این معنی است که "در طول سال و زمان, این خانواده ها بودند نامشخص داشتن و یا قادر به دست آوردن مواد غذایی به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای تمام اعضای خود را."

در حال حاضر بسیاری از کسانی که به تازگی بیکار و تلاش به تحمل مواد غذایی مانند هیز تبدیل به بانک های مواد غذایی و مواد غذایی pantries برای اولین بار. تغذیه امریکا است که یک شبکه در سراسر کشور از مواد غذایی بانک ها دیده می شود 70 درصد افزایش تقاضا پس از وقوع آغاز شد. ثبت نام در ضربه محکم و ناگهانی این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه است بیش از حد — پیتسبورگ مواد غذایی بانک ثبت نام دو برابر تعداد زیادی از مردم آن به طور معمول از طریق آن برنامه توسعه.

"این واقعا یک استارک تصویر از چگونه بسیاری از مردم در این کشور هستند و نیاز به کمک گفت:" کیت لئون, تغذیه در امریکا رئیس دولت مسئول روابط. "ما می دانیم که از تجربه کنیم که با خاموش کردن دولت است که بسیاری از آمریکایی ها یک چک به دور از نداشتن پول برای پرداخت صورتحساب خود را. که تنها چیزی است که ما شناخته شده در مواد غذایی, بانک, سیستم, چون ما یک کمی از یک قناری در معدن زغال سنگ."

حتی قبل از اولین افزایش هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در اواخر ماه مارس مواد غذایی بانک ها در حال حاضر شروع به دیدن یک افزایش در تقاضا است. پس از آن تنها رشد بزرگتر و بیشتر قابل مشاهده است.

عکس ها و فیلم های خارج از غذا بانک ها از هزاران نفر از ماشین بسته بندی شده به یک پارکینگ در سن آنتونیو و یک مایل-خط طولانی از اتومبیل snaking کردن یک جاده در نزدیکی پیتسبورگ رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. در نیویورک خطوط از مردم به طور منظم کشش پایین بلوک و در اطراف گوشه.

"این فقط واقعا تا این حد رواج فراتر از آنچه که بسیاری از مردم همیشه می تواند پیش بینی کرده اند که فقط دو سه ماه قبل از این گفت:" جروم ناتانیل دانشیار مدیر سیاست و روابط دولت در شهرستان برداشت که توزیع کمک غذایی اضطراری در شهر نیویورک است. "ما در حال یادگیری به عنوان ما در مورد تاثیر واقعی این است. آن را واقعا سخت به حتی می گویند آنچه که نیاز است در حال حاضر نسبت به آنچه که آن را به سال آینده."

مواد غذایی بانک ها پیش بینی نیاز باقی خواهد ماند بالا حداقل سال آینده به 18 ماه به شهرها و ایالات متحده شروع به بازگشایی و بسیاری از نگرانی در مورد امکان اجرا از منابع است.

"به این بحران همچنان ادامه دارد به تابستان و پاییز و حتی زمستان آینده ما یک نگرانی بسیار واقعی در مورد قادر بودن به نگه دارید تا با تقاضا" فلس گفت. "فکر نمی قادر بودن به نگه دارید تا با تقاضا این خرد کن به ما."

تغذیه امریکا نگران است بیش از حد — در مورد افزایش هزینه های حمل و دستیابی و ذخیره سازی مواد غذایی به اندازه کافی و گرفتن آن را به هر کس که به آن نیاز دارد و در مورد بلند مدت اقتصادی تاثیر بسیاری از میلیون ها نفر از مردم قادر به تحمل مواد غذایی. از آنجا که سازمان حمایت برای افزایش ضربه محکم و ناگهانی مزایای.

"کمک خواهد کرد که اقتصاد و آن را به کمک خوراک مردم زمانی که آنها به آن نیاز دارید" لئون گفت. "این چنین تاثیر دو. این واقعا کمک خواهد کرد که از بین بردن برخی از فشار در خیریه, سیستم, اما همچنین کمک به مردم برای رفتن به فروشگاه های محلی و مطمئن شوید این فروشگاه باز بماند."

در برخی از راه های مقیاس بحران — بیش از 33 میلیون نفر بیکار در هفت هفته — و تصاویری از مردم ایستاده در خط برای مواد غذایی در حال یادآور رکود بزرگ اما Platkin گفت: آن را بیش از حد به زودی به کشورشان.

"من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به نگاه در خطوط خارج pantries غذا و آشپزخانه سوپ, 25 سال, 30 سال و 100 سال از در حال حاضر," او گفت:. "ما در حال دیدن مدارک و شواهد از یک وضعیت وحشتناک و یک بحران در اطراف مواد غذایی است. در حال حاضر آن را دریافت کنید بهتر است ؟ ما واقعا نمی دانم. شاخص به نظر نمی رسد که نشان دهد اما ما نیست باز کرد تا اقتصاد ما نشده است."

با وجود وخیم اقتصادی دو سوم از آمریکایی ها فکر می کنم آن مهم تر برای ادامه اقامت در خانه سفارشات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 از بازگشایی اقتصاد بازار-ادیسون نظرسنجی.

هیز احساس می کند که راه. به عنوان ترس به عنوان او در مورد وضعیت مالی او را بیشتر ترس از ویروس. او paraseptal آمفیزم حتی اگر او هرگز دودی که باعث می شود تا در معرض خطر است که او pulmonologist گفته است که او به طور موثر: ماندن در داخل تا زمانی که یک واکسن. مادر او در معرض خطر بیش از حد.

"من نگران هستم که همه چیز در حال باز کردن بیش از حد به زودی" هایس گفت. "من نگران خودم این یعنی هیچ کار برای من برای مدتی. و با من به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن من فقط خیلی وحشت زده به اطراف افراد دیگر در حال حاضر."

او همچنین ترس در مورد وضعیت مالی. او نمی باید هر گونه صرفه جویی در همه. او محرک بررسی است و در حال حاضر از بین رفته اند. او قرار داده و آن را به سمت اجاره — به جای سایر ملزومات مانند او دارو — چون او هم ترس از تبدیل شدن به بی خانمان. او و مادر او هستند تنها قادر به خوردن به دلیل بانک مواد غذایی و چون از او که به ارمغان می آورد آنها را به مواد غذایی بیش از حد زمانی که او می تواند.

"من نمی خواب در شب. این همه من فکر می کنم در مورد چگونه ما می رویم به حفظ و زنده ماندن?" هایس گفت. "ماه آینده چگونه من می خواهم به قادر به خوراک سگ من? ماه آینده من می خواهم به پرداخت هزینه برای اجاره ؟ ماه آینده چگونه من می خواهم به پرداخت هزینه برای اینترنت و تلفن ؟ ماه آینده چگونه من می خواهم به من دارو ؟ چگونه من می خواهم به من دارو ؟ این واقعا ترسناک است."

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب