آیا می خواهید استخر ایزی ست خود را افزایش دهید؟ ابتدا باید این را بخوانید

اما باید در نظر داشته باشید که بیشتر از ظرفیت استخر از آن استفاده نکنید تا عمر مفید محصول کوتاه نشود. همین مز

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اما باید در نظر داشته باشید که بیشتر از ظرفیت استخر از آن استفاده نکنید تا عمر مفید محصول کوتاه نشود. همین مزایای استخرهای ایزی ست باعث شده تا ارزش خرید این محصول بسیار بالا باشد. استخر ایزی ست بسیار ساده و در کوتاهترین زمان ممکن راهاندازی میشود. استخر ایزی ست، همانطور که از نامش پیداست، راحتترین نوع استخر از نظر راهاندازی و جمعآوری است. استخر ایزی ست، به راحتی راهاندازی و جمعآوری میشود و قابلیت جابهجایی دارد. قابلیت جابهجایی استخر ایزی ست، یکی از بهترین مزایای این محصول محسوب میشود. اگر اهل تفریحهای خانوادگی و دسته جمعی هستید، استخر ایزی ست، میتواند یک انتخاب کاملا مناسب و به صرفه باشد. استخر ایزی ست جزو دسته بندی استخر پیش ساخته می باشد اما از ساختار بادی نیز پیروی می کند. در واقع بدنه تشکیل دهنده آن به گونه ای خاص ساخته شده است که در نهایت می توان هم آن را به عنوان یک استخر از قبل ساخته شده و آماده در نظر گرفت و هم از آن به عنوان یک استخر بادی یاد کرد. در واقع مهمترین نکتهای که هنگام خرید استخر ایزی ست باید به آن توجه کنید، قطر آن است.

اما نکتهای که باید در نظر داشته باشید این است که در کل برند اینتکس، در کشور ما مرسوم تر از بست وی است. پس قبل از خرید استخر ایزی ست، حتما به لوازم جانبی همراه استخر توجه داشته باشید. علاوه بر جنس بدنه بهداشتی و ضد حساسیت، استخرهای ایزی ست قابلیت استفاده از لوازم جانبی استخرها را دارند. بدنه این استخرها، علاوه بر مقاومت بالا در برابر ضربه، مقابل پوسیدگی و رنگ رفتگی هم مقاوم است و طول عمر بسیار بالایی دارند. چرا که در ابعاد بالا تولید میشوند و همانطور که گفتیم مقاومت بدنه بسیار بالایی دارند. جنس بدنه این استخرها از برزنت چند لایه تولید شده تا مقاومت و دوام بالایی در برابر ضربه و نور خورشید داشته باشند. به عنوان مثال شما میتوانید برای تصفیه آب، از پمپهای مخصوص و حتی قرصهای کلر استفاده کنید، تا خیالتان بابت آلودگی و رعایت بهداشت کاملا راحت باشد. اگر آشنایی کامل با این محصول و مزایا و نحوه خرید آن ندارید، ادامه این مطلب میتواند کمک بسیار ویژهای در خرید استخر ایزی ست به شما کند. به عنوان جمعبندی این مطلب میتوانیم بگوییم، اگر به دنبال استفاده خانوادگی از استخر هستید، استخر ایزی ست میتواند یکی از گزینههایی باشد که حتما باید بررسی کنید. Po st was g​enerat ed wi th GSA Co nt en​t  Ge ne rator DEMO!

پیشنهاد می کنیم حتما در ابتدا فضایی که قصد دارید از این استخرها در آن جا استفاده کنید را به دقت اندازه گرفته و سپس در مقایسه بین این مدل ها ، محصولی را خریداری کنید که نیاز شما را به درستی پاسخگو باشد. اگر قصد دارید برای مدتی از استخر استفاده نکنید، اما قصد جمع کردن آن هم ندارید، میتوانید از روکشهایی که مخصوص استخرهای ایزی ست است استفاده کنید. هر چه بیشتر بتوانید بهداشت آب داخل استخر را حفظ کنید، نیاز کمتری به تعویض آب دارید. این مدل از استخرها با نام های دیگری همچون استخر فست ست و یا استخر پیش ساخته برزنتی ایزی ست نیز شناخته می شود که تنوع ابعاد مختلفی داشته و همین نکته نیز باعث شده تا از سایزهای کوچک این استخرها تا سایزهای بزرگ را بتوانید برای موارد تفریحی ، صنعتی و حتی درمانی نیز استفاده کرده و از خصوصیات خوب این محصولات بهره مند شوید.

لبهی استخرهای ایزی ست به صورت بادی طراحی شدهاند، تا باعث حفظ تعادل دیوارهها و در کل استخر میشود. تنها لبه این محصولات بادی است و این نکته نیز باعث شده تا از نظر جنس و کیفیت این محصولات با استخر پیش ساخته مقایسه شود. استخرهای ایزی ست از قطر 2 متر تا 5 متر در بازار موجود هستند. استخرهایی که قطر بیشتری دارند، معمولا دارای پمپ تصفیه آب هم هستند. اگر محل مورد نظر شما برای نصب استخر، آپارتمان یا محیطهای بسته است، بهتر است از مدلهایی که قطر کمتری دارند خریداری کنید. به همین دلیل شما میتوانید این استخر را به سادگی جابهجا کنید و در هر محلی که مناسب دانستید، از آن استفاده کنید. شما می توانید ابعاد ، مدل ها و تنوع امکانات فوق العاده ای را در استخرهای ایزی ست مشاهده کنید. برای مشاهده انواع استخر پیش ساخته با تجهیزات مختلف میتوانید به دسته بندی استخر پیش ساخته در وبسایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید و پس از ثبت سفارش محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید. در این ویدیو تنوع مدل های مختلف استخر ایزی ست را برای شما عزیزان شرح داده ایم که شما پس از مشاهده این تیزر با مدل های گوناگون این دسته از استخرهای آماده آشنا شده و می توانید خریدی مطمئن را از سایت فروشگاه اینتکس ایران به ثبت برسانید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن