سیاه و سفید متعلق به کسب و کار شاهد افزایش فروش در جریان تظاهرات

زمانی که تیفانی گریفین برای اولین بار دیدم مردم جاری شدن سیل در رسانه های اجتماعی با پست در مورد حمایت از سیاه

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

زمانی که تیفانی گریفین برای اولین بار دیدم مردم جاری شدن سیل در رسانه های اجتماعی با پست در مورد حمایت از سیاه و سفید-کسب و کار متعلق به او فکر می کردم این فقط یک مد زودگذر.

حتی زمانی که او را دیدم واقعی افزایش فروش در او شمع, شرکت, روشن, سیاه, او فکر آن را فقط می تواند یک چیز است.

اما روز بعد و روز بعد از آن مردم نگه داشته و با قرار دادن دستور. به طوری که بسیاری از او و همسرش که اجرا می شود کسب و کار با او تا به حال به طور موقت تعطیل سایت به طوری که آنها می تواند نگه دارید تا.

"ما شروع به دیدن این نمایی افزایش فروش بود که تلخ و شیرین" گریفین گفت. آنها خوشحال بودند به درآمد قطعا اما "بدیهی است که به عنوان انسان و به عنوان سیاه و سفید آمریکایی ها از ما می خواهید ما به دست آورید باید تحت شرایط مختلف است."

که میلیون ها نفر از مردم به خیابان آمده اند در روزهای اخیر در اعتراض به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و قتل جورج فلوید, پست, تشویق مردم به حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و رستوران ها رفته اند ویروسی در رسانه های اجتماعی. برخی از بدست صدها نفر از هزاران نفر از دوست و سهام و از صاحبان کسب و کار در حال دیدن آن و ترجمه به افزایش قابل توجه در فروش.

به عنوان بهره در کتاب بر ضد نژاد پرستی سر به فلک کشید در طول چند هفته Eyeseeme آفریقایی آمریکایی کودکان کتابفروشی دیده است یک افزایش بزرگ در فروش آنلاین گفت: صاحب جفری بلر. "ما به خوبی می چرخاند به منظور کمک به تحقق آن نیاز دارید." (حسن نیت ارائه میدهد جفری بلر)

"ما شاهد این هستیم که مردم نه فقط به اشتراک گذاری و ارسال آن اما ما مردم که در واقع ساخت و فروش, در واقع, ارسال ایمیل," آره, من تو را دیدم این را در رسانه های اجتماعی و من می خواهم به انجام بخشی از من در جهت حمایت از آنچه شما بچه ها انجام می دهند و به حمایت از سیاه و سفید, کسب و کار'" گفت: Jeffrey بلر که صاحب Eyeseeme آفریقایی آمریکایی کودکان کتابفروشی در شهر دانشگاه میسوری با همسرش پاملا. "من هرگز دیده می شود که از قبل به آن درجه است. آن شده است یک افزایش قابل توجهی در فروش آنلاین می باشد."

این همیشه سخت تر برای مردم سیاه و سفید در ایالات متحده برای شروع و رشد کسب و کار — سخت تر برای دریافت وام سخت تر برای دریافت سرمایه گذاران سخت تر برای دسترسی به خطوط اعتباری. فقط 4 درصد از صاحبان کسب و کار سیاه و سفید هستند. بود که قبل از همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه مردم در تقریبا در هر راه هر دو سلامت عاقلانه و اقتصادی است.

در COVID دوران بسیاری از سیاه صاحبان کسب و کار تلاش برای دریافت وام از دولت فدرال چک حفاظت از برنامه. و فقط سه ماه به این بیماری همه گیر در حدود 40 درصد از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در کشور در حال حاضر بسته شده و به احتمال زیاد به طور دائم در مقایسه با کمتر از 20 درصد از سفید متعلق به کسب و کار.

که بخشی از دلیل برای بلر آن چنان قدرتمند است برای دیدن بسیاری از مردم از سراسر کشور و نه فقط به اشتراک گذاری پست در Instagram و توییتر در مورد حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار, اما در واقع آن را انجام می دهند. و نه فقط خرید کتاب — های بسیاری در مورد ضد نژاد پرستی و چگونه به عنوان یک متحد — بلکه رسیدن و پرسیدن که آیا آنها می توانند داوطلب در فروشگاه و یا دیگر چگونه آنها می تواند کمک کند.

"دیدن این تظاهرات در ابتدا آن را مانند خوب ما به نوعی دیده می شود پیش از این... اما پس از دیدن این حجم از اعتراضات و دیدن فراخوان به اقدام نه فقط در مورد ویژگی های جورج فلوید مورد, اما همچنین جزئیات در مورد از بین بردن نژاد پرستی و ظلم و ستم نه تنها در عدالت کیفری اما در تمام مناطق" بلر گفت. "و یک بخشی از آن است که حمایت از سیاه و سفید, کسب و کار, و ما از دیدن آن ترجمه را به فروش ؟ آن را مانند این است که چیزی متفاوت است که با در نظر گرفتن محل. من امیدوارم که آن صحه خود را. چون واقعا قدرتمند است."

کنستانس Simms-Kincaid که صاحب 5 قرص Eatery کوچک گوشه دنج یک رستوران در سمت جنوب شیکاگو شاهد افزایش در کسب و کار بیش از حد. بیشتر از آن است که از طریق ارائه خدمات مانند Uber می خورد و GrubHub که جدید است.

"من فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از مردم که تلاش ما و این که ما یک فرصت و یک چیز خوب," او گفت:.

5 قرص رستوران در شیکاگو که تا به حال از دست داده و بسیاری از کسب و کار به دلیل همه گیر است شاهد افزایش در چند هفته گذشته پس از اعتراضات آغاز شد. (حسن نیت ارائه میدهد کنستانس Simms-Kincaid)

کسب و کار خیلی بهتر در تعطیلات آخر هفته از طول هفته و آن را هنوز هم راه زیر که در آن قبل از همه گیر اما شده است وجود دارد قابل توجه دست انداز در چند هفته گذشته پس از اعتراضات آغاز شد. او شنوایی که از دیگر سیاه و صاحبان کسب و کار او می داند که در شیکاگو بیش از حد.

"به طور کلی احساس است که در حال حاضر پشتیبانی وجود دارد. و که ما باید نه تنها که برای خودمان بلکه به اشتراک گذاری آن با دیگر سیاه و سفید, کسب و کار نیز گفت:" Simms-Kincaid که انجام او خود را ارسال و در رسانه های اجتماعی این روزها به ترویج محلی دیگر سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. "آنچه در آن واقعا, واقعا در حال حاضر جامعه بیش از رقابت."

آن را برای مردم در جامعه فعال باشد و آوازی در مورد اهمیت حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

"سیاه مردمی شده اند صحبت کردن در مورد حمایت از سیاه و سفید, کسب و کار پس از پس از بازسازی" گریفین گفت. "من فکر می کنم تفاوت, غیر, سیاه, people en جرم فکر کردن در مورد حمایت از سیاه و سفید کسب و کار به عنوان یک ابزار سیاسی و یا سیاسی عمل می کنند و من فکر می کنم که خوب است."

سوال این است این است که آن را تاریخ و زمان آخرین ؟ پس از تظاهرات جزر و یا پایان یک بار مردم را خوراک رسانه های اجتماعی دیگر آب گرفتگی با پست در مورد عدالت نژادی و خرید از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار را پشتیبانی خشک ؟

Simms-Kincaid امیدوار نیست.

"به منظور برای ما به یک جامعه قوی ما باید قوی کسب و کار است که در آن جامعه و ... در حال حاضر من فکر می کنم زمان برای انجام این کار است چرا که مردم با توجه به کسب و کار ما بیشتر" او گفت:. "من امیدوارم که این چیزی است که تو مثل یک گلوله برفی که در آن فقط می شود بزرگتر و بزرگتر است."

Zeynep Tufekci یک استاد در دانشگاه کارولینای شمالی است که به مطالعه جنبش های اجتماعی گفت که در حالی که اولیه افزایش فروش بسیاری از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در حال دیدن در حال حاضر به ناچار سقوط تا حدودی او انتظار دارد که آن را نمی خواهد ناپدید می شوند به طور کامل.

"وجود دارد مقدار زیادی از این ملت-اجماع گسترده است که این یک مسئله فوری در حال حاضر که من فکر می کنم در دراز مدت خواهیم دید برخی از تغییرات," او گفت:. "ما موجودات اجتماعی هستیم فرهنگی موجودات است. و اگر ما در حال دیدن این پیام است که سیاه و سفید, کسب و کار شده اند در طول تاریخ به حاشیه رانده شده و از آن سخت است برای آنها برای تمام بی عدالتی تاریخی که ما در حال صحبت کردن در مورد داشتن فقط که در ذهن خود می تواند مردم را به تغییر رفتار خود در دراز مدت است."

در حالی که خرید یک شمع از یک کسب و کار متعلق به رفتن نیست برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند "این می تواند تغییر زندگی یک فرد است. آن را می توانید تغییر دهید و یک خانواده زندگی تغییر می تواند یک کسب و کار و زندگی آن می تواند به افزایش هوشیاری و آگاهی" تیفانی گریفین گفت. (حسن نیت ارائه میدهد تیفانی گریفین)

برای همه بحث در مورد چگونه نوشتن در رسانه های اجتماعی کافی نیست, چگونه آن را می توان نمایشی, چگونه آن مهم تر به واقعی عمل Tufekci می گوید آن است که در واقع بخش مهمی از جنبش های اجتماعی. هنگامی که میلیون ها نفر از مردم اعلام کند و حتی فقط آنلاین به خانواده و دوستان خود را که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و یا تشویق دوستان خود به حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار می تواند باعث تغییر لرزه ای.

"این واقعا مهم است به درک در یک جامعه انسانی چه با شما تماس عملکرد است که مردم خود را ابراز بیانیه واقعا قدرتمند" Tufekci گفت. "این که چگونه ما فکر می کنیم که چگونه ما ذهن ما را تغییر دهید. پس از آن همه چیز نیست اما واقعیت این است که آن چنان گسترده است چیزی که مهم است و آن چیزی است که مثبت است. به جای اخراج این سوال باید خوب چه چیز دیگری است؟"

برای بسیاری از مردم تا کنون یکی از آن مراحل بعدی شده است خرید چیزی — کتاب یک شمع و یک وعده غذایی از یک سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

"زمانی که شما چنین بزرگ به هم پیوسته و بسیار پیچیده مشکلات سیستمیک مانند نژادپرستی می توان آن را بسیار خسته کننده به دلیل یک فرد نمی تواند تغییر سیستم" گریفین گفت. و در حالی که خرید یک شمع از یک کسب و کار متعلق به رفتن نیست برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند آن را نیز نمی ناچیز به خصوص اگر تعداد زیادی از مردم شروع به انجام آن و نگه داشتن آن را انجام می دهند.

"این می تواند تغییر زندگی یک فرد است. آن را می توانید تغییر دهید و یک خانواده زندگی تغییر می تواند یک کسب و کار و زندگی آن می تواند به افزایش هوشیاری و آگاهی" او گفت:. "این نوع اقدامات می تواند کاتالیزوری. و من احساس می کنم مثل آن چیزی ملموس است که مردم احساس آنها می تواند انجام دهد."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن