بریتانیا روابط گرم با سرد چین بیش از coronavirus

Coronavirus بحران روابط تیره بین چین — منبع همه گیر و اروپا یکی از مناطق بدترین برخورد با این بیماری است. گونه

توسط AKHBAREMAAAA در 22 اردیبهشت 1399

Coronavirus بحران روابط تیره بین چین — منبع همه گیر و اروپا یکی از مناطق بدترین برخورد با این بیماری است. گونه ها به ویژه آشکار در بریتانیا که در آن قبل از بحران دولت شده بود جعل نزدیک اقتصادی با لینک چینی.

می تواند همه گیر املا پایان از آنچه سابق بریتانیا وزیر دارایی به نام "دوران طلایی" در انگلیسی-چینی روابط?

دولت بریتانیا خشمگین است در مورد بسیاری از جنبه های چین رفتار بیش از COVID-19. بازگشایی زنده-حیوان بازار است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این بوده است منبع اصلی عفونت و تلاش برای سرزنش نظامی ایالات متحده برای این بیماری دوستى انگلیسی وزیران. اما جای تعجب نیست, بزرگترین استخوان مشاجره است پکن را شکست به گزارش شیوع این بیماری در اوایل به اندازه کافی برای متوقف کردن آن از فزاینده به یک بیماری همه گیر. وزیر امور خارجه Dominic Raab اعلام کرد در یک کنفرانس خبری که انگلیس و چین روابط خود را رنج می برد.

"ما می توانیم کسب و کار به طور معمول پس از این بحران" Raab گفت. "ما باید به پرسیدن سوال سخت در مورد آن چگونه آمد و چگونه آن را می تواند متوقف شده است قبل از آن."

استاد رعنا Mitter مدیر دانشگاه آکسفورد چین مرکز. (استفان ریش/بازار)

بریتانیا اهرم با چین ممکن است در مواجهه با آن به نظر می رسد حداقل است. انگلستان می کند بسیار کمتر از تجارت با چین از ایالات متحده, آلمان یا استرالیا و در عین حال می گوید: استاد رعنا Mitter مدیر دانشگاه آکسفورد چین در مرکز پکن و لندن شده بود و نزدیک.

"اگر چه وجود داشته است و فراز و نشیب برای چند سال گذشته ارتباط بین بریتانیا و چین شده است کاملا گرم به روش های مختلف" Mitter گفت.

استرالیایی, برای مثال, توافق اجازه می دهد تا شرکت چینی غول هواوی پیشنهاد برای برخی از کار در انگلستان جدید 5G شبکه تلفن همراه یک تصمیم است که خشم ایالات متحده و دیگر متحدان نزدیک. و استرالیایی در حال حاضر اجازه دهید در چین سرمایه گذاری در بخش دیگری از انگلستان بسیار مهم زیرساخت — صنعت برق هسته ای.

"مصرف Huawei و در نظر گرفتن سرمایه گذاری در انرژی هسته ای چین را قادر می سازد برای به دست آوردن چیزی است که به آن ارزش یک معامله بزرگ است که برای رفتن در سراسر جهان و بگو چرا تیم شما تا با ما به دلیل استرالیایی آن را انجام داده اند و به نظر می رسد آنها برای پیدا کردن آن را خوب' " Mitter گفت.

متی هندرسون از Henry Jackson Society گفت: "بریتانیا باید جلو و عقب از پکن است." (استفان ریش/بازار)

منتقدان از هر دو معاملات می گویند در حال حاضر زمان به جلو و پلاگین. متی Henderson, یک دیپلمات سابق در حال حاضر با دموکراسی اندیشکده هنری جکسون جامعه می گوید: بی کفایتی و فریب حزب کمونیست چین بیش از coronavirus وضوح نشان می دهد که آن را نمی توان اعتماد کرد.

"اگر چیزی را اشتباه می رود با صنعت هسته ای چه نوع مشکل شما هستند ؟ اگر چیزی را اشتباه می رود با Huawei ناگهان ما 5G شبکه فرو می ریزد. ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد," او گفت:.

هندرسون ادعا می کند آن را همیشه غلط به راحتي به یک رژیم که در دراز مدت هدف این است که برای تضعیف و جایگزین سبک غربی دموکراسی و حکومت قانون است.

"به اصطلاح دوران طلایی در روابط بود که همیشه فقط یک رویا است. ما در حال حاضر بیدار شدن از خواب. بریتانیا باید به جلو و عقب از پکن" هندرسون گفت. "اگر ما نمی کند چگونه می تواند به ما و متحدان ما به عنوان چیزی غیر از ناقص و ترسو و دستگیر شده؟"

اما دور انداختن هسته ای و rebuffing Huawei می تواند فوق العاده گران قیمت برای یک اقتصادی-کتک بریتانیا به خصوص آن را به عنوان severs روابط خود با اتحادیه اروپا و نیازهای جدید و شرکای تجاری آن را می توانید دریافت کنید.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de