بسته کمک هزینه: که در آن به آن را دریافت کنید و چگونه کار می کند

نیاز به کمک خود را با بسته شدن هزینه ها ؟ هزینه های بسته می تواند ناخوشایند برای خریداران خانه. تصور کنید که

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

نیاز به کمک خود را با بسته شدن هزینه ها ؟

هزینه های بسته می تواند ناخوشایند برای خریداران خانه.

تصور کنید که شما باید $20,000 ذخیره برای پرداخت. پس از آن شما پیدا کردن شما مدیون 7500 دلار در هزینه های اختتامیه. ناگهان خود را پرداخت قطع شده است و تقریبا در نیمی از.

بسته کمک هزینه می تواند کمک به از بین بردن آن بار, بنابراین شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پس انداز خود را در هزینه.

وجود دارد کمک های مالی و وام های در دسترس برای کمک به هزینه های بسته در محلی و ایالتی و فدرال.

اگر شما واجد شرایط, شما ممکن است پیدا کردن شما می تواند دریافت هزاران دلار برای کمک به خود را با هزینه های وام مسکن.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jun 24th 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


بسته شدن برنامه کمک هزینه

ممکن است راحت تر از شما فکر می کنم به واجد شرایط برای بسته شدن هزینه کمک.

هر دولت برنامه های ویژه ای برای خریداران خانه اولین بار و دیگر خریداران خانه. بسیاری از این برنامه ها جایزه بودجه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سمت پایین پرداخت و/یا هزینه های اختتامیه. (قوانین مختلف اعمال می شود بسته به برنامه.)

بعضی اوقات بسته شدن کمک هزینه ارائه شده توسط یک HUD-مصوب محلی و یا دولت مسکن کمیسیون و یا وام دهنده.

این کمک های مالی و وام های سخاوتمندانه — اغلب اهدای هزاران نفر به ده ها هزار دلار به واجد شرایط دریافت کنندگان.

کمک به طور معمول می آید در قالب کمک های بلاعوض و یا وام. این کمک های مالی و وام های سخاوتمندانه — اغلب اهدای هزاران نفر به ده ها هزار دلار به واجد شرایط دریافت کنندگان.

اتمام این منابع برای قرار دادن و یادگیری در مورد برنامه های شما ممکن است واجد شرایط:

توجه داشته باشید نیاز به واجد شرایط برای بسته شدن کمک هزینه متفاوت است توسط برنامه. درآمد کلاه و حداکثر مقدار وام شایع هستند.

اما شما همیشه باید اولین بار خانه خریدار برای دریافت کمک های مالی. بسیاری از برنامه های در دسترس برای خریداران تکرار یا سابق مالکان که نه متعلق املاک در 3 سال گذشته است.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jun 24th 2020)

کمک به خود را با پرداخت

اگر شما به دنبال بسته شدن هزینه, کمک, شما ممکن است می خواهم به می دانم که وجود دارد کمک های مالی در دسترس برای شما پرداخت بیش از حد.

در واقع پرداخت کمک های اولیه تمرکز برای بسیاری از برنامه های بالا توضیح داده شد. بسته کمک هزینه گرایش به سود اضافی یش به پرداخت کمک (DPA) برنامه های.

"با توجه به برنامه و پرداخت مورد نیاز شما ممکن است قادر به اعمال هر گونه باقی مانده بودجه به سمت هزینه های بسته" توضیح می دهد که کریس McDermott, یک سرمایه گذار املاک و مستغلات و وام مسکن سابق کارگزار.

رخی گراهام مدیر شعبه برای سیلورتن وام مسکن موافق است.

"برخی از برنامه های کمک پرداخت اجازه می دهد تا شما را به استفاده از بودجه آنها برای ارائه هزینه های بسته در حالی که دیگران ممکن است," او می گوید.

چگونه بسته کمک هزینه کار می کند

هنگامی که شما در واقع بسته شدن برنامه کمک هزینه در منطقه شما, شما درخواست برای کمک.

چرا که بسیاری از بسته شدن برنامه کمک هزینه ارائه شده توسط دولت های ایالتی و محلی مسکن کمیسیون برنامه واجد شرایط و صلاحیت دستورالعمل می تواند متفاوت باشد.

صفحه اصلی خریداران باید مخاطب خود را به مسکن محلی کمیسیون یا آژانس و بپرسید در مورد آنچه که مورد نیاز برای تعیین اگر آنها واجد شرایط برای بسته شدن هزینه کمک.

برای واجد شرایط برای کمک های برنامه ها اغلب نیاز به:

  • حداقل مدارک برای درآمد نمره اعتباری و مالی دیگر عوامل
  • معمولا خانه باید یک خانواده ملک به عنوان محل اقامت اولیه خود را
  • برخی از برنامه های ارائه شده تنها برای هر دو تکرار و برای اولین بار خریداران; دیگران هستند و برای اولین بار خریداران خانه تنها
  • یک برنامه یا پردازش هزینه نیز ممکن است اعمال شوند.

به طور معمول بسته شدن هزینه ها و کمک پرداخت وجوه لازم نیست که به پرداخت. که اغلب درست است مگر اینکه شما تشکیلات جدید بکار تجاری رها و یا فروش خانه در عرض یک دوره (اغلب در ظرف پنج سال از گرفتن کمک هزینه).

می گویند شما انجام تخلیه, refi یا خالی کردن اموال است که در آن از پیش تعیین شده دوره. در این مورد, شما بازپرداخت پول در یک سرشکن برنامه.

به عنوان مثال فرض کنیم شما حرکت می کند از دو و نیم سال پس از دریافت $10,000 بسته شدن کمک هزینه کمک مالی یا وام است که نیاز شما را برای مدت پنج سال. اگر شما مدیون نیم پول–$5,000. در محل باقی می ماند بیش از پنج سال و اعطای کمک های مالی به طور کامل ببخشند.

بسیاری از کارشناسان نشان می دهد از پیش تایید شده برای وام مسکن خود را در همان زمان شما درخواست برای بسته شدن هزینه کمک. این می تواند کمک به ساده کردن فرایند برای هر نرم افزار.

نوع دیگری از بسته شدن کمک هزینه به طور کامل amortizing وام مسکن دوم است که تابع به اولین وام مسکن خود را و باید پرداخت بیش از یک عبارت داده شده.

اگر شما واجد شرایط برای اعطای وام یا شما همچنین نیاز به پیدا کردن وام دهنده مایل به کار با این برنامه است.

بسیاری از کارشناسان نشان می دهد از پیش تایید شده برای وام مسکن خود را در همان زمان شما درخواست برای بسته شدن هزینه کمک. این می تواند کمک به ساده کردن فرایند برای هر نرم افزار.

گرفتن فروشنده به پرداخت هزینه های بسته

بسته شدن هزینه پشتیبانی نمی کند و باید به طور انحصاری از یک مسکن امور مالی سازمان و یا وزارت امور خارجه/برنامه محلی است. وجود دارد راه های دیگر به آمده تا با پول نقد بیش از حد.

"این بسیار معمول است برای خانه فروشنده به پرداخت تمام یا بعضی از خریدار هزینه های اختتامیه. این است که اغلب با کار کردن درخواست به خرید پیشنهاد می گوید:" گراهام.

او توصیه می کند "حداقل درخواست که فروشنده پوشش برخی از هزینه های بسته آن را به عنوان اجازه می دهد تا خریدار به پول بیشتر در دست برای هزینه های اضافی است که با حرکت به یک خانه جدید. همکاری نزدیک خود را با نماینده املاک و مستغلات که می تواند به مذاکره این را به خرید خود را ارائه دهد."

دانیل اوبراین کارگزار/صاحب پارک وی, املاک و مستغلات, توضیح می دهد که چگونه این روش کار می کند.

"اساسا شما استقراض بیشتر از بانک از شما در واقع پرداخت به فروشنده برای خانه. فروشنده مشخصات فنی دریافت این پول است. اما آنها در حال انتقال آن به خریدار برای کمک به هزینه های بسته می گوید:" اوبراین.

"[داشتن] فروشنده پوشش برخی از هزینه های بسته... خواهد شد اجازه می دهد تا خریدار به پول بیشتر در دست برای هزینه های اضافی است که با حرکت به یک خانه جدید است." —رخی گراهام, شعبه, مدیر سیلورتن وام مسکن

"اما من معمولا توصیه نمی مشتریان من را به نوشتن این به پیشنهاد مگر اینکه لازم است. که دلیل آن را می توان در کمتر تمیز ارائه می دهند که می تواند خاموش کردن فروشنده."

متناوبا, شما می توانید بپرسید برای بسته شدن هزینه کمک از یکی از بستگان و یا دوستان و یا عزیزان. و یا شما ممکن است قادر به خود ضربه بزنید ایرا 401(k) و یا دیگر حساب های بازنشستگی به بودجه اگر پول برای اورژانس برداشت مجاز است.

"برخی از وام دهندگان را نیز به شما اجازه رول هزینه های بسته خود را به وام با پرداخت نرخ بهره بالاتر" یادداشت گراهام. "اما در حالی که شما پرداخت پول کمتر در صف مقابل با این استراتژی شما تا پایان پرداخت بیشتر در دراز مدت از طریق بهره مرکب."

هر آنچه که شما روش اکتشاف وزن جوانب مثبت و منفی دقت کنید.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط

تحقیقات محلی پرداخت و بسته شدن برنامه کمک هزینه در منطقه شما. کمک در دسترس است در هر ایالت در ایالات متحده

آن را نیز به دنبال ارزش خود را از گزینه های وام مسکن. با امروز نرخ وام مسکن کم و پایین-پایین-پرداخت وام صاحب خانه ممکن است در دسترس تر از شما فکر می کنم.

بررسی نرخ جدید (Jun 24th 2020)
آخرین مطالب