اقتصادی شورش تحمل

بسیاری از شهرهای آمریکا با تجربه نوعی از خشونت تحول بیش از آخر هفته. در مینه سوتا در شهرهای دوقلو حداقل 270 کس

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

بسیاری از شهرهای آمریکا با تجربه نوعی از خشونت تحول بیش از آخر هفته. در مینه سوتا در شهرهای دوقلو حداقل 270 کسب و کار بودند تخریب غارت شده و یا آسیب دیده است. میامی یوجین اورگان لس آنجلس و Santa Monica, California, همه دچار نمونه از غارت و نابودی است. جوامع را به مدت طولانی به درمان از این نوع حوادث است.

آنتونی لوله و Cigar Lounge است که در غرب دریاچه و خیابان در مینیاپولیس. تام هارلن آن را اجرا می کند و او را به انجام کسب و کار وجود دارد برای 35 سال است.

"آنها شکست تمام کابینت. همه چیز در هم شکسته شد. آنها من را شکست humidor. آنها شکست را به دفتر من را شکست امن [و] منفجر کردن یکی از دوربین های امنیتی" هارلان گفت. "آنها حتی در زمان تخته سه لا کردن سلمانی در سراسر خیابان و شکست شیشه و رفت در آن وجود دارد."

او گفت: کل منطقه است, سوار کردن و پاشیده با نقاشی های دیواری در حال حاضر.

"تاریخ و زمان آخرین شب من فقط تکان دادن" هارلان ادامه داد. "من در پاسیو تلاش برای نوشیدن یک آبجو و من فقط در تلاش برای جمع آوری افکار من و ببینید که چگونه من می سازند."

در سانتا مونیکا جین واکر است که مدیر یک ژاکت فروشگاه به نام بافت. فروشگاه خود را سوار شد و جان سالم به در برده از صدمه ندیده اما دیگر کسب و کار در نزدیکی او نیست.

"در اینجا شما در حال آمدن از COVID و در حال حاضر با این" واکر گفت. "منظورم این است که به نیروی تازه یافتن از این است که رفتن به بسیار مسافت های طولانی است."

تاریخچه ممکن است به توافق برسند.

ویکتور Matheson, استاد اقتصاد در کالج صلیب مقدس به عقب نگاه کرد و در رادنی کینگ شورش است که اتفاق افتاده است در L. A. در سال 1992.

"فعالیت های اقتصادی در این مناطق تحت تاثیر قرار نمی بازگشت برای حداقل 10 سال" Matheson گفت. حداقل نه به سطح قبلی است. او گفت: کسانی که شورش هزینه تقریبا 5 میلیارد دلار در فعالیت های اقتصادی اندازه گیری در فروش از دست رفته بیش از 10 سال است. "اگر مردم احساس نمی امن که در آن کسب و کار خود هستند و سپس آنها احساس نمی نیاز به بازسازی است."

Matheson و همکار او در صلیب مقدس راب Baumann نسبت به بهبود اقتصادی از L. A. شورش با بهبود از طوفان اندرو در میامی که اتفاق افتاده همان سال است. میامی Matheson گفت: "بهبود heck از بسیاری سریع تر است."

سرمایه گذاران و کسب و کار احساس راحت تر بازگشت به میامی اما یکی دیگر از دلایل پایین می آید چگونه این دولت پاسخ داده است.

"واکنش دولت فدرال بود خیلی بیشتر سویفت و آنها صرف مقدار زیادی پول بیشتری در مورد میامی" Matheson گفت.

مردم بازسازی از طوفان و می توانید برای آنها, او گفت:. مشکلات اجتماعی به نظر می رسد بسیار سخت تر برای کشور به دست بگریبان شدن با.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن