اجتماعی فاصله ممکن است در برادوی? بحث با اوا قیمت

در اوایل این ماه در برادوی لیگ اعلام کرد همه نشان می دهد در برگزاری حداقل تا سپتامبر. همه محصولات تعطیل شده ان

توسط AKHBAREMAAAA در 7 خرداد 1399

در اوایل این ماه در برادوی لیگ اعلام کرد همه نشان می دهد در برگزاری حداقل تا سپتامبر. همه محصولات تعطیل شده اند از اواسط ماه مارس و برخی از جمله دیزنی "یخ زده" موسیقی باید گفت که آنها در حال بسته شدن به طور دائم.

بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با تونی-تولید برد اوا قیمت در مورد آینده برادوی و پیشرو "Jagged Little Pill" از طریق این اپیدمی ناشی از عدم قطعیت است. او به بازیگران و خدمه هفتگی.

"ما فقط صحبت کردن در مورد هفته ما و سعی کنید و فقط منحرف کردن و اتصال در مورد هر چیزی به غیر از این واقعیت است که ما در حال انجام هشت بار در هفته" قیمت گفت. "هنگامی که ما را دریافت کنید که آن را واقعا افسرده و غمگین و افسرده تر و غمگین است وقتی به این سوال که زمانی که ما در حال آمدن."

قیمت مطمئن نیست که برادوی دوباره باز خواهد شد اما عاملان آن خواهد بود حداقل چند ماه بیشتر با توجه به تمام این موانع رو به این صنعت است.

"این تز که ما که هستیم" قیمت گفت. "وجود دارد هیچ فاصله اجتماعی برای یک صحنه و یا یک صحنه رقص و یا دو نفره است."

او گفت: دانستن است که "Jagged Little Pill" بر اساس Alanis Morissette آلبوم در نهایت بازگشایی چیزی است که کمک می کند تا خواب خود را در شب. "چیزهایی که من از خواب بیدار است, چگونه," او گفت:. "چقدر پول هزینه خواهد داشت ؟ چقدر زمان خواهد برد ؟ چه خواهد شد این محدودیت برای ما بازیگران و مخاطبان? من فکر می کنم در مورد آن را در هر گوشه از روز است."

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب