کار از راه دور است هزینه-برش واقعیت برای شرکت نفت و گاز میان COVID-19

زمانی که قیمت نفت افت یک عبارت وجود دارد که اطراف پرتاب در شرکت انرژی درآمد تماس های زیادی حداکثر رساندن بهره

توسط AKHBAREMAAAA در 30 اردیبهشت 1399

زمانی که قیمت نفت افت یک عبارت وجود دارد که اطراف پرتاب در شرکت انرژی درآمد تماس های زیادی حداکثر رساندن بهره وری. همانطور که در مدیران گفتن سهامداران که آنها درک کنند که آنها مجبور به صرف پول کمتری صرف گرفتن نفت و گاز از زمین خارج شد. دانیل Holmedal یک تحلیلگر تحقیقات در Rystad انرژی در اسلو, نروژ به تازگی یک مطالعه منتشر شده به نام "کار از راه دور فن آوری: یکی نفت و گاز خدمات بخش که COVID-19 بهره مند است."

"در آخرین رکود در سال 2014 ما تخمین زده است که این سرویس شرکت ها قادر به کاهش هزینه های خود را در مورد 35-40%," Holmedal گفت. "و از آن پس خود را در حاشیه مانده اند بیشتر یا کمتر مسطح است."

شرکت های نفتی شتافت به رقمی کردن به عنوان آنجا که آنها می تواند به کاهش تعداد از مردم آنها را مجبور به پرداخت در محل. امروزه آنها استخدام سنسورهای متصل به پمپ های نفت به پرچم اشکالات قبل از آنها باعث خاموش شدن و نرم افزار است که اجازه می دهد تا مهندسان به سازمان دیده بان به خوبی خروجی از لپ تاپ خود را.

"نظارت بر تجهیزات پیش بینی زمانی که تجهیزات در حال رفتن به نیاز به تعویض این نوع از چیزهایی که می تواند انجام شود با هوش مصنوعی و مردم در حال کار از راه دور" گفت: Daniel Yergin, معاون رئیس IHS Markit است که صحبت کردن با نفت و گاز و مدیران و دیگران در مورد شرایط بازار است.

COVID-19 هل دادن صنعت را در آغوش کنترل از راه دور کار فن آوری و حتی بیشتر. روغن خدمات شرکت Schlumberger و هالی برتون اشاره کرد در درآمد خود تماس در ماه گذشته که از زمان رکود می تواند سرعت بخشیدن به تصویب حتی بیشتر دیجیتالی به خصوص اگر آن را می تواند به گسترش عملیات کنترل از راه دور.

"این واقعا مانند یک مجبور مارس به دیجیتال" Yergin گفت.

در سنتی دکل ده ها تن از کارگران جمع آوری لوله های نفت و دقت خوراک آنها را به خوبی به نفت را از زمین خارج شد. چاه های نفت همیشه نیاز به برخی از کارگران در محل اما روبات ها انجام خواهد شد و بیشتر و بیشتر کار با توجه به Eric van Oort استاد رشته مهندسی نفت در دانشگاه تگزاس در آستین.

"کار دستی احتمالا شیفت به تعمیر و نگهداری به جای در واقع کار بر روی دکل کف و دست زدن به لوله," او گفت:.

Van Oort فکر می کند فرصت ها در صنعت نفت و گاز خواهد شد به احتمال زیاد به نفع کسانی که درک دادههای بزرگ و یادگیری ماشین است که می تواند طلسم مشکل برای roughnecks کسانی که یقه آبی از کارگران که در حال حاضر ستون فقرات صنعت نفت و گاز.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن