زیان کار ضربه سخت در جوامع

وزارت کار شغل گزارش ممکن است نشان می دهد که نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3% با یکی دیگر از 2.5 میلیون نفر از ک

توسط AKHBAREMAAAA در 16 خرداد 1399

وزارت کار شغل گزارش ممکن است نشان می دهد که نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3% با یکی دیگر از 2.5 میلیون نفر از کارگران خود را از دست دادن شغل در ماه گذشته.

زمانی که اقتصاد دارای هر چند که این یک شغل زیان اغلب ضربه سیاه و سفید کارگران سخت ترین. خود نرخ بیکاری علامت تا در ماه مه به 16.8% از 16.7 درصد در ماه آوریل است.

از لحاظ تاریخی از طریق زمان های خوب و بد و سیاه و کارگران دچار بیکاری بالاتر از سفید کارگران — به طور معمول حدود دو برابر بالا.

و اخراج در این بیماری همه گیر را ضربه سخت در خدمات مشاغل که در آن سیاه و سفید کارگران به شدت نمایندگی: مهمان نوازی, خدمات مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی و خرده فروشی.

در ضمن با توجه به وزارت کار تنها 20 درصد از کارکنان دارای شغل است که اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه در مقایسه با 30 درصد از سفید کارکنان.

والری ویلسون در موسسه سیاست اقتصادی می گوید کسانی که به احتمال زیاد حرفه ای, اتاق کار-نوع شغل.

"با توجه به شغلی تبعیض آمریکایی های آفریقایی تبار هستند و کمتر به احتمال زیاد در آن بالاتر-پرداخت مشاغل" ویلسون گفت:. "که در بخش بزرگی به حساب اختلاف در سهم آفریقایی کارگران قادر به کار از راه دور در طول این زمان."

او همچنین می گوید: سیاه و سفید خانواده هستند بیشتر احتمال دارد که فقط یک تک دستمزد-نان بستگی دارد.

"هنگامی که شما از دست دادن شغل خود را از تمام منابع در دسترس است که خانواده به" ویلسون گفت:. "بعید است هر کسی که دست می دهد یک کار در حال حاضر قادر خواهد بود به سرعت پیدا کردن یکی دیگر."

در ضمن آفریقایی خانواده ها رفت و به این بحران کمتر به سقوط.

اقتصاددان گری هوور در دانشگاه اوکلاهما برآورد ميانه ثروت سفید خانوار است که پنج بار یا بیشتر بالاتر از آن است که از خانواده.

و پس از رکود بزرگ, "[اشخاص] بهبود سریع تر قادر سپس به افزایش دارایی و پس انداز که در زمان بحران کمک خواهد کرد که آنها را کرایه خیلی بهتر" هوور گفت. "[مردم] که در آن نقطه مخاطره آمیز با مقدار پایین تر ثروت در حال رفتن به یک زمان دشوار است اگر این بیماری همه گیر در می رود بسیار طولانی است."

با توجه به سیاست های اقتصادی, موسسه, سیاه, کارگران, کسب درآمد در حدود 20 درصد کمتر در هر ساعت از سفید کارگران که آیا آنها یک دبیرستان دیپلم, لیسانس یا مدرک پیشرفته.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب