چرا که ممکن است بیکاری شماره اشتباه است ؟

اقتصاددانان شوکه شده بودند که ممکن است بیکاری گزارش منتشر شده روز شنبه توسط اداره آمار نیروی کار نشان داد که ن

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

اقتصاددانان شوکه شده بودند که ممکن است بیکاری گزارش منتشر شده روز شنبه توسط اداره آمار نیروی کار نشان داد که نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد و اقتصاد اضافه شدن 2.5 میلیون شغل است. اما BLS گفت: "misclassification" خطا می تواند به این معنی است که نرخ بیکاری واقعی بود 3 درصد بالاتر گزارش شده برای ماه مه و 5 درصد بالاتر برای ماه آوریل است.

بازار میزبان کای Ryssdal صحبت اریکا Groshen یک کرنل اقتصاددان بود که کمیسر BLS از سال 2013 تا 2017 در مورد خطا. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: اول از همه اجازه دهید من واکنش روده خود را از صبح روز جمعه 8:30 East Coast زمان. شما می بینید که شغل گزارش و شما چه فکر می کنید ؟

اریکا Groshen: من شگفت زده شد. من مانند بسیاری دیگر از مردم انتظار می رود برای دیدن وخامت بیشتر و به جای آن شاهد یک جزئی دوباره بجای اول برگشتن.

Ryssdal: آره و من مطمئن هستم که شما مانند بسیاری از مردم میگردین پایین و از طریق خواندن است که همه چیز را در بر داشت و این توجه داشته باشید در مورد misclassification. می تواند به شما به عنوان به سادگی و در یک به عنوان layperson پسند پاراگراف یا دو به عنوان شما می توانید توضیح دهید چه این misclassification خطا است و بود ؟

Groshen: اطمینان حاصل کنید. بنابراین به این نتیجه نرمال مصاحبه پرسیدن پرسش های عادی است که آنها همیشه بپرسید. و BLS می پرسد یک سری از سوالات در مورد مردم فعالیت های است که اجازه می دهد تا BLS آنها را به این مفهومی سطل. شما کار می کنید ؟ شما نه کار ؟ اگر شما در حال کار هستند و شما بیکار ؟ یا شما از نیروی کار? این که چگونه ما می توانید از نرخ بیکاری است. و این بهتر است از درخواست از مردم برای نظر خود را در مورد این که آیا آنها شاغل یا بیکار.

Ryssdal: راست. که دریافت می کنم اما در حال حاضر ما باید به مردم پاسخ نمی کنم فرض کنید در یک راه است که نقشه برداران انتظار می رود. و ما باید 3 درصد خطا ممکن است و 5 درصد خطا برای ماه آوریل است. اعداد خواهد شده اند بسیار بالاتر است که به عنوان من مطمئن هستم که شما قدردانی است یک معامله بزرگ است. چرا این طوری سخت در حال حاضر ؟

Groshen: حدس من این است و آنچه که من تجسم این است که شما باید تعداد زیادی از افرادی که یک روز کشف آنها ماندن در خانه به جای رفتن به محل کار و آنها به نوعی از گفتگو با کارفرمایان خود را. اما شاید شما می دانید که بسیاری از آنها هرگز دریافت هر نوع قطعه ای از کاغذ گفت: شما در اخراج موقت تا زمانی که من می توانید به یاد شما. و بنابراین مردم فکر می کنم از خود را به عنوان داشتن یک شغل اما نه در محل کار.

Ryssdal: آخرین چیزی و سپس من به شما اجازه رفتن. به عنوان شما را به خوبی می دانم چرا که شما در اتاق در زمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او یک نامزد متهم به اداره آمار نیروی کار وزارت, در اصل, پخت و پز این کتاب به نفع نامزد حزب دموکرات و رئیس جمهور اوباما. به عنوان من مطمئن هستم که شما نیز آگاه پل کروگمن, برنده جایزه نوبل اقتصاد در روز جمعه گفت: من امیدوارم که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دریافت نمی کند به این اعداد بنحوی در اصل همان چیزی است که پس از آن نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده بود. ممکن است به لحاظ سیاسی دستکاری این شماره ؟

Groshen: هیچ. این است که بسیار بیشتر شبیه به یک کارخانه فرآیند از اکثر مردم متوجه است. آن را بسیار خودکار. [تغییر شماره] خواهد بود بسیار سخت است. و سپس اخلال واقعا قوی داخلی فرهنگ و ... که برای رسیدن به آن غیر ممکن است. با این وجود من فکر می کنم که آن را معقول و منطقی در همه زمان ها به دنبال تایید آن است. و قطعا من همیشه چشم من باز به پرچم قرمز و من تو را دیدم هیچ پرچم قرمز این زمان.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن