PPP افزایش اشتغال از طریق اوایل ماه ژوئن, مطالعه می یابد

وجود دارد یک مطالعه جدید این هفته که در بر داشت بخشایش PPP وام وجود دارد اضافه شده به عنوان بسیاری از 3.2 میلی

توسط AKHBAREMAAAA در 3 مرداد 1399

وجود دارد یک مطالعه جدید این هفته که در بر داشت بخشایش PPP وام وجود دارد اضافه شده به عنوان بسیاری از 3.2 میلیون شغل از طریق هفته اول ماه ژوئن است.

اما این راه خیلی زود به بگویید که آیا شغل های ذخیره شده توسط چک حفاظت از برنامه در اینجا به ماندن بگیرید.

"ما نمی دانیم که اگر این شغل باقی بماند. اگر که اجازه می دهد تا کسب و کار باقی می ماند و عملی که در غیر این صورت می توانست رفته و یا اگر آن شغل در حال رفتن به دور محو دقیقه PPP به پایان می رسد گفت: دانشگاه MIT دیوید Autor که نویسنده مطالعه است.

نویسنده گفت: این یافته ها نشان می دهد که دولت موفق شد در گرفتن پول به دست کسب و کارها و کارکنان آن شغل خود را نجات بدهد.

"بنابراین حتی اگر شما نتیجه گیری کرد که PPP تا به حال هیچ اثر دراز مدت اشتغال به شما نمی گویند پول بود فقط شما می دانید انداخته پایین یک سوراخ. آن را توزیع شد به شهروندان," او گفت:.

نکته این است که کسب و کار است که دریافت PPP وام اشتغال حدود 50 میلیون نفر قبل از بحران گفت: Ernie Tedeschi, یک اقتصاددان در Evercore ISI.

این واقعیت است که این برنامه تنها ذخیره 2 یا 3 میلیون شغل تا کنون "نشان می دهد که حزب مردم رفت و به بسیاری از کسب و کار که در غیر این صورت نیاز نیست پول," او گفت:.

این مقاله همچنین نشان داد که هزینه از شغل های ذخیره شده به مبلغ حدود 224,000 در هر کار. Tedeschi گفت که بالا است اما تعجب آور نیست با توجه به اینکه چگونه سریع برنامه نورد.

به طور کلی او گفت: این مطالعه می تواند کمک به سیاستگذاران بهبود آینده برنامه های کمک.

"ما می توانید ببینید که بعد از زمان ما می خواهم به انجام کسب و کار کوچک کمک ما احتمالا باید هدف آن را بهتر از راه ما در PPP," او گفت:.

دانشگاه MIT نویسنده گفت: ما همچنان به یادگیری بیشتر در مورد چگونه این برنامه افزایش اشتغال به کسب و کار خود را گزارش حقوق و دستمزد اعداد در ماه های آینده.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن