برخی از کارگران بیکار باید ثابت کند آنها به دنبال شغل برای دریافت مزایای

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در نرخ بیکاری هستند و خیره به پایین لبه صخره با 600 دلار در هفته فدرال همه گیر بی

توسط AKHBAREMAAAA در 2 مرداد 1399

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در نرخ بیکاری هستند و خیره به پایین لبه صخره با 600 دلار در هفته فدرال همه گیر بیکاری کمک مجموعه برای باد کردن در پایان ماه در صورت عدم اقدام کنگره. در بالا از آن برخی از ایالات در حال حاضر ساخت آن را سخت تر به واجد شرایط برای مزایای بیکاری توسط reinstituting یک نیاز است که متقاضیان اثبات آنها به دنبال مشاغل دیگر به منظور جمع آوری.

گرت عسل بود furloughed از شغل خود به عنوان یک آزمون مهندس برای یک کازینو شرکت نرم افزاری در دنور زمانی که مستندات آغاز شده در ماه مارس است. او می شده است جمع آوری بیکاری و انتظار را در شرکت خود را به او را به عقب زمانی که یک هفته پیش او یک نامه از کلرادو بیکاری آژانس.

"و همه آن را می گوید که, هی, شما باید برای پیدا کردن یک شغل جدید است. شما باید برای شروع به دنبال در غیر این صورت شما نمی توانید بیکاری," او گفت:.

برای ادامه دریافت مزایای او می خواهم که برای تکمیل پنج کار-جستجوی فعالیت ها در هر هفته: تقاضا برای شغل از رفتن به مصاحبه و پذیرش یک کار اگر آن ارائه شد.

که او را در یک نقطه سخت. فرصت های شغلی در این زمینه خود را واقعا سخت است با این بیماری همه گیر نگه داشتن بیشترین قمار بسته و یا در کم ظرفیت و او می خواهم امیدوار به نگه داشتن خود ،

"که باعث بسیاری از وحشت هفته گذشته" او گفت:.

کار جستجو الزامات حالت تعلیق در آمد ترین دولت در طول هفته اولیه بحران, اما, کلرادو, همراه با, نبراسکا, آرکانزاس و میسوری را ابقاء آنها در هفته های اخیر.

"شما نمی خواهید برای دلسرد کردن مردم از کار اگر شغل در دسترس هستند" گفت: آنجلا Rachidi یک محقق در آمریکا سازمانی موسسه. در زمان عادی او گفت: کار جستجو الزامات در نظر گرفته شده برای ایجاد انگیزه در افراد بیکار به دوباره پیوستن به بازار کار به جای ماند و در کمک به دولت است.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر مردم شد و قرار است به ماندن در خانه نیست و باید به دنبال شغل پس از آن ساخته شده حس به انجام دور با نیاز.

"اما در حال حاضر ما در این نوع از منطقه خاکستری از بازیابی گفت:" کریس o'leary ارشد اقتصاددان در Upjohn موسسه تحقیقات استخدام. در حالی که دقیق ترین مستندات را کاسته و برخی از بخش های اقتصاد را بازگشایی شد, ما در حال بازگشت به حالت عادی است.

"این نوع از دوباره خاموش, دوباره, — آره, ما در حال رفتن به مجبور به بازگشت به کار. صبر کنید یک دقیقه — این ویروس در حال گسترش است. شاید ما نمی توانیم" او گفت:.

هنوز هم وجود دارد عدم قطعیت زیادی در بسیاری از صنایع مانند گرت عسل است. و در حالی که کشورهای که reimposed جستجوی کار مورد نیاز نیست نقاط داغ در حال حاضر آخرین ماه را به ما آموخت چگونه به سرعت می تواند به بد با یک ویروس است که در حال گسترش خارج از کنترل است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن