سوئد به رسمیت می شناسد خود را بدون مستند COVID-19 استراتژی ممکن است یک اشتباه

سوئد دستگیر شده توجه خود را برای آرام رویکرد شامل گسترش COVID-19 این سال است. اجتماعی فاصله تشویق می شد اما م

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

سوئد دستگیر شده توجه خود را برای آرام رویکرد شامل گسترش COVID-19 این سال است.

اجتماعی فاصله تشویق می شد اما مغازه ها و رستوران ها باز ماند کسانی که کمتر از 16 سال همچنان به رفتن به مدرسه و مرزهای ماند باز به بازدید کنندگان اروپایی.

کمک کرد که اقتصاد همچنان به رشد در سه ماهه اول بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر. اما با برخی از داده ها نشان سوئد بيشترين سرانه مرگ و میر در جهان در هفته گذشته معمار از کشور استراتژی می گوید: ممکن است یک اشتباه است.

سوئد دولت اپیدمیولوژی آندرس Tegnell گفت: "پتانسیل برای بهبود" در دولت ندارد-مستند استراتژی پیشنهاد موثر سیاست ممکن است در جایی بین آنچه سوئد تصمیم گرفتند برای و سخت محدودیت دیگر ملت ها تحمیل شده است.

Tegnell را نظرات شما در مورد چهره: برای ماه او اصرار قوم خود را رویکرد پایدار است.

آن است که تا کنون مانع از این کشور را از درد و رنج نوع عمیق اقتصادی ضربه دیگر ملت احساس — سوئد اقتصاد رشد 0.4 درصد در سه ماهه اول از یک سال پیش در حالی که منطقه یورو (که سوئد است نه بخشی از) قرارداد بیش از 3 درصد است.

هنوز رابرت Bergqvist اقتصاددان ارشد در SEB می گوید سوئد اقتصادی مسیر می تواند تحت تاثیر تعدادی از عوامل.

"خروج از سیاست در کشورهای دیگر در اروپا — ما بسیار وابسته به صادرات است. آن نیز بستگی به بهبود استراتژی" Bergqvist گفت.

او گفت: با وجود Tegnell نظر چشم انداز از یک مستند در حال حاضر در سوئد هستند نامشخص و اگر مالی عمومی قوی, محدودیت های جدید خواهد آمد با برچسب قیمت در این کشور به احتمال زیاد نمی تواند استطاعت.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن