این بخش که کمک به تغذیه فراتر از بازارهای

وجود دارد یک تغییر پارادایم در جریان در فدرال رزرو است. از لحاظ تاریخی, بانک مرکزی متمرکز کرده است مقدار زیادی

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

وجود دارد یک تغییر پارادایم در جریان در فدرال رزرو است. از لحاظ تاریخی, بانک مرکزی متمرکز کرده است مقدار زیادی از توجه خود را بر بخش بانکی و بازارهای مالی است. اما از زمان رکود اقتصادی سال 2008 بسیاری از مسئولین فدرال ریزرو — صندلی جروم پاول شامل — اضافه شده اند نابرابری اقتصادی به لیست خود را از نگرانی.

با توجه به ابیگیل ووزنیاک مدیر فرصت و رشد فراگیر موسسه در بانک فدرال رزرو مینیاپولیس وزارت او در نظر دارد به بازی یک بخش کلیدی در کمک به تغذیه آدرس این نگرانی است.

"فدرال رزرو دارای ریشه های عمیق در تحقیقات جوامع است که من فکر می کنم نمی توان به مردمی" ووزنیاک گفت: در طول یک مصاحبه با بازار میزبان کای Ryssdal. "آنچه که ما لازم نیست که به عنوان قوی ارتباط با [هستند] کارشناسان که درک چگونه به خانواده های کم درآمد است. من می خواهم بگویم ما کمتر اتصال به کارشناسان در دقیقا چگونه کار بازسازی است و در حال تحول است."

گفت: ووزنیاک: "آوردن آن صداها فقط تزریق تمام دانش که به فدرال رزرو سیستم چیزی است که ما به انجام کار در موسسه."

ووزنیاک مورد بحث فعلی ما اقتصادی حاضر و آینده از این فرصت و رشد فراگیر موسسه. برای شنیدن مصاحبه کامل با استفاده از مدیا پلیر فوق.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن