اثرات بیکاری گسترش مثل یک ویروس

بیش از 44 میلیون مدعیان واصل شده اند در طی 12 هفته گذشته و برخی از این شغل ها برای همیشه رفته. فراخوان ایده ها

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

بیش از 44 میلیون مدعیان واصل شده اند در طی 12 هفته گذشته و برخی از این شغل ها برای همیشه رفته. فراخوان ایده های بزرگ در ایجاد شغل مانند پرزیدنت فرانکلین دلانو روزولت جدید ایران در حال رشد بلندتر. یکی از این ایده کار تضمین یک بار دیده می شود به عنوان حاشیه است اما به دست آوردن پذیرش. مفهوم ساده است: برای هر کسی که می خواهد یک کار و یک شغل خواهد شد ارائه شده توسط دولت است.

Pavlina Tcherneva (حسن نیت ارائه میدهد از Tcherneva)

Pavlina Tcherneva, یک استاد اقتصاد در کالج بارد و نویسنده کتاب آینده "در مورد یک شغل تضمین می گوید:" یک کار تضمین می تواند کلیدی برای بهبود پست-COVID-19 اقتصاد است.

در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

دیوید Brancaccio: همه ما می دانیم در مورد کوروناویروس و همه گیر اما به شما می گویند در واقع بیکاری کاربران مانند یک بیماری است ؟

Pavlina Tcherneva: شما توجه کنید که زمانی که مردم از دست دادن شغل خود را از آنها بدیهی است که محدود کردن خود را هزینه. و پس از آن که ناخواسته باعث کاهش درآمد برای شرکت های دیگر و شرکت های دیگر را به پاسخ با برش خود را افزایش دهد. و بنابراین اگر شما به دنبال در بیکاری فقط فضایی, جغرافیایی شما ببینید یک موج بیکاری که امواج از طریق جوامع است. اما آن را نیز از دیگر اثرات در افراد و خانواده ها و جوامع است. ما می دانیم که مردم مریض تر ضعیف تر آنها را بیشتر سفر به پزشکان آنها را بیشتر دارو و میزان مرگ و میر افزایش می دهد به عنوان یک نتیجه از بیکاری است. و پس از این نیز یک مسئله بهداشت عمومی.

Brancaccio: بنابراین نه فقط یک استعاره در اینجا, اما آن است که در واقع مرگبار در بسیاری از موارد. شما باید یک درمان خاص این بیماری همه گیر. آن را در مورد دولت استخدام بسیاری از مردم فقط در چند ماه آینده, اما به عنوان یک ماده از سیاست.

Tcherneva: بسیار شبیه FDR آن را در طول قرارداد جدید اما به شدت بیشتر و سریعتر از آنجا که ما در حال حاضر به حال تجربه است. در حال حاضر به جای انجام اشتغال مستقیم برنامه به عنوان بحران وضوح سیاست های ما می توانیم را در یک چارچوب سیاست یکی که دائم ابزار در جعبه ابزار از سیاستگذاران و حتی زمانی که اقتصاد به خوبی انجام می دهند. اگر مردمی به دنبال کار در بخش دولتی می تواند ارائه خدمات عمومی فرصت های شغلی که خوب هستند و به خوبی پرداخت می شود برای کسانی که به آنها نیاز دارید.

Brancaccio: آیا ما می توانیم آن را ؟ یک برنامه مستمر برای حفظ افراد شاغل در مالیات دهندگان برگه? من می دانم که نرخ بهره پایین هستند اما آن را هزینه.

Tcherneva: خوب هزینه واقعی است. هزینه نیست هر چیزی را انجام و اجازه می دهد بیکاری توده و همه مربوط به هزینه های اجتماعی و اقتصادی. ما فقط گذشت 2.2 تریلیون دلار مراقبت در قانون بودجه است. این است که بزرگ و بی سابقه ای هر استاندارد است. بنابراین ما قطعا می تواند با تصویب یک بودجه برای ایجاد یک شغل تضمین کند که استخدام از 20 میلیون نفر به لحن $500 میلیارد به 600 میلیارد دلار.

Brancaccio: و بخش خصوصی می توانند یاد بگیرند به پرداخت بیشتر ؟ به دلیل آن خواهد بود رقابت برای کارگران, و ما شروع به دیدن یک بیت از آن را هنگامی که ما در نقل قول را تمام کردن کامل اشتغال است.

Tcherneva: بخش خصوصی یا استخدام از یک استخر از بیکار و یا استخدام از یک استخر از شاغل. شرکت های خصوصی نمی خواهم به استخدام بیکاران. آنها ترجیح می دهند به تجاوز کردن از رقبا. آنها ترجیح می دهند افرادی که کار می کنند که کوچکتر شکاف در رزومه خود. بنابراین این [کار تضمین] را فراهم خواهد کرد که در کار آموزش و پرورش و تجربه است. حال اگر استدلال این است که ما باید دائم بیکاری به طوری که شرکت های خصوصی باید حق به پرداخت زیر دستمزد زندگی می کنند و یا شاید حتی فقر دستمزد و استفاده از تهدید بیکاری به ایجاد شرایط کاری است که مطلوب نیست پس شاید که جهان ما نیاز به پشت سر بگذارید.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب