وارن بافت در برکشایر بدست گاز دارایی از قلمرو انرژی

برکشایر هاتاوی انرژی بخشی از وارن بافت معروف شرکت اعلام کرد که آن را به دست آوردن قلمرو انرژی گاز انتقال و ذخی

توسط AKHBAREMAAAA در 16 تیر 1399

برکشایر هاتاوی انرژی بخشی از وارن بافت معروف شرکت اعلام کرد که آن را به دست آوردن قلمرو انرژی گاز انتقال و ذخیره سازی کسب و کار. معامله به ارزش نزدیک به 10 میلیارد دلار.

بازار را کیمبرلی Adams بیشتر است. او در گفتگو با بازار را اندی Uhler و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

اندی Uhler: پس کیمبرلی به من اعداد در این معامله. چه خبر است ؟

کیمبرلی Adams: پس برکشایر هاتاوی است چیدن مورد 7,700 مایل به ارزش گاز طبیعی در خطوط لوله انتقال Dominion بزرگ ذخیره سازی گاز طبیعی امکانات به علاوه مالکیت بخشی از یک LNG صادرات تسهیلات — که گاز طبیعی مایع. اما یک تکه بزرگ از این 9.7 میلیارد معامله در واقع برکشایر مصرف بیش از بدهی تقریبا 6 میلیارد دلار ارزش ملک را بدهی. و ملک می گوید: در حال حاضر از آن برنامه ریزی برای تمرکز بیشتر بر روی دولت خود را تنظیم ابزار کسب و کار است. و در آن بخش بوده و برای ساخت واقعا یک فشار به سمت انرژی های تجدید پذیر.

Uhler: و این بود تنها خبر از آمدن ملک انرژی این هفته مناسب است ؟

آدامز: راست. قلمرو و دوک انرژی اعلام کرد که آنها در حال از دست دادن در ساحل اقیانوس اطلس خط لوله است. این بود که 8 میلیارد دلار پروژه که قرار بود برای اجرای یک خط لوله گاز در امتداد ساحل شرقی. اما مانند بسیاری از این پروژه خط لوله آن در حال اجرا بود به بسیاری از حقوقی و چالش های زیست محیطی. در یک بیانیه مشترک این شرکت گفت که این تاخیر و دیگر هزینه های عدم قطعیت "تهدید به زنده ماندن اقتصادی این پروژه است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im