با رفت و آمد پایین, مواد غذایی سریع صبحانه, فروش کند

این هفته استارباکس گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس را برآورد 3 میلیارد دلار تلفات در آن فروش این سه ماهه. تعدا

توسط AKHBAREMAAAA در 22 خرداد 1399

این هفته استارباکس گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس را برآورد 3 میلیارد دلار تلفات در آن فروش این سه ماهه. تعداد کمتری از مردم در حال راه رفتن به استارباکس به قهوه, با نگرانی های ایمنی و اقامت در خانه سفارشات.

اما استارباکس نیز باعث می شود مقدار زیادی از پول فروش مردم صبحانه همراه با قهوه خود را. و با مردم کمتر رفت و آمد این روزها که درآمد حاصل از خشک شدن.

تا بحران صبحانه شده بود در میدان نبرد به صورت زنجیره ای مانند استارباکس مک دونالد و وندی.

دارن ary news, مدیر عامل شرکت Foodservice نتایج گفت استارباکس' استراتژی شده است به ارائه بیشتر اقلام صبحانه مانند ساندویچ و محصولات پخته "به منظور بررسی متوسط و به مشتریان خود دلایل بیشتر به آمده است."

Ary news گفت بزرگترین سهم از استارباکس فروش اتفاق می افتد در طول رفت و آمد صبح.

اما به عنوان رستوران ها اقتباس کرده اند به این بیماری همه گیر با ارائه بیشتر takeout و تحویل مردم شده اند بیشتر سفارش می خواهم که برای ناهار و شام به گفته دیوید Henkes در Technomic.

"صبحانه واقعا یکی از تلفات این بیماری همه گیر" Henkes گفت.

او گفت: رقابت برای صبحانه دلار همه اما از بین میره. میدان نبرد جدید راحتی است.

"هر رستوران زنجیره ای است که تا به حال یک درایو-از طریق و یا سیستم تحویل در محل برگزار کرده است تا بهتر از دیگران" Henkes گفت.

او گفت که چرا استارباکس است که سرمایه گذاری بیشتر در pick-up-تنها مکان است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن