COVID-19 می افزاید: بیشتر چالش های به overtaxed مراقبت از سالمند سیستم

حتی قبل از همه گیر امریکا مراقبت از سالمند سیستم understaffed و underfinanced. در حال حاضر به دلیل همه گیر است

توسط AKHBAREMAAAA در 5 خرداد 1399

حتی قبل از همه گیر امریکا مراقبت از سالمند سیستم understaffed و underfinanced. در حال حاضر به دلیل همه گیر است که سیستم در حتی مشکل بیشتر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه همه این انجام داده است و به اقتصاد مراقبت دراز مدت در امریکا, بازار, صبح, گزارش های بررسی شده در ارشد اقتصاد کمک کننده کریس فارل.

کیمبرلی Adams: پس چرا این ویروس در یک طوفان کامل برای مراقبت از سالمند امکانات ؟

کریس فارل: خوب ساکنان ضعیف هستند و آنها معمولا مقابله با چند شرایط پزشکی و زندگی در شلوغ امکانات. و نکته دیگر این است که دستمزد پایین مراقبان آنها اغلب در مکان های مختلف به کوک با هم زندگی می کنند و افزایش شانس قرار گرفتن در معرض ویروس. ضمنا تاثیر این بیماری همه گیر فراتر از خانه های سالمندان به اکوسیستم گسترده تر از زندگی ارشد مراکز و ارشد مراقبت امکانات.

آدامز: نه به ذکر است که دوستان ، خانواده و دیگران رفتن و قبل از این امکانات در مستند. حالا یک سوال ساده با آنچه که من حدس می زنم پیچیده است پاسخ: چه کسی پرداخت برای مراقبت دراز مدت?

فارل: مدیکر سنتی نمی پرداخت برای مراقبت طولانی مدت. پزشکی است که مشترک دولت فدرال برنامه که اصلی ترین گزینه برای مراقبت دراز مدت خدمات – و مقدماتی پزشکی است که معمولا نیاز به فقر زندگی کمک و مراقبت مداوم جوامع و مانند آنها به اصطلاح خصوصی پرداخت.

آدامز: چه چشم انداز این صنعت در حال حاضر ؟

فارل: به سادگی قرار دادن درآمد به عنوان کاهش هزینه های در حال بالا رفتن است. شما می دانید برای یک چیز پس از این تجربه اخیر خانواده ها تمایلی به قرار دادن پدر و مادر پیری به شلوغ امکانات. و برای دیگری آن را فقط تبدیل شدن به خیلی بیشتر گران به اجرای خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز. مدیران پرداخت بیشتر برای ایمنی و کارکنان. به گزارش پیو از خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک گرفته کارکنان قبل از coronavirus. آن را حتی سخت تر در حال حاضر به جذب و حفظ پرستاران و آموزش کارکنان. به شما فقط یک نشانه بروکدل زندگی ارشد. این عمل بیش از 800 مراقبت ارشد ارشد زندگی جوامع است. در اخیر درآمد تماس مدیریت در گفت و گو با صرف 10 میلیون دلار در سه ماهه اول در آن COVID-19 پاسخ.

آدامز: وجود هر نوع اجماع در میان کارشناسان در مورد آنچه باید انجام شود به آدرس برخی از این مسائل ؟

فارل: هر کس من را به صحبت موافق است که یک کلید اصلاحات یک گام مهم رو به بهبود است پرداخت و شرایط کار کارکنان و مراقبت های شخصی کارگران است. اینها کم درآمد نیست کم مهارت است. هوارد یا سوء استفاده " gleckman شهری موسسه دستگیر چگونه مقدار کمی ما را در کار خود: متوسط دستمزد ساعتی به صورت تسهیلات بر اساس certified nursing assistant است که هنوز کمی بیش از 13 دلار در ساعت است. که نسبت به متوسط 17 دلار دستمزد از دامپزشک و تکنسین. اقتصادی پیام می گوید یا سوء استفاده " gleckman: ما با قرار دادن یک ارزش بالاتر در کسانی که مراقبت برای ما گربه ها از کسانی که مراقبت از مادران ما.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب