چقدر یک coronavirus واکسن هزینه ؟

نزدیک به 200 گروه در حال تلاش به آمده تا با یک coronavirus واکسن. حداقل دو ده رسیده اند کارآزمایی بالینی مرحله

توسط AKHBAREMAAAA در 28 تیر 1399

نزدیک به 200 گروه در حال تلاش به آمده تا با یک coronavirus واکسن. حداقل دو ده رسیده اند کارآزمایی بالینی مرحله.

چقدر کسانی که واکسن اگر آنها تحقق هزینه ؟

John Lewis, مدیر عامل شرکت کانادایی شرکت زیست فناوری Entos داروسازی تکرار نظرات بسیاری از مدیران زمانی که او گفت که او فکر می کند در مورد قیمت در حال حاضر.

"من فکر می کنم آنچه در ذهن بسیاری از افراد این است که چگونه می تواند ما را در رسیدن به این" او گفت:.

Entos فناوری با استفاده از DNA به ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن. آن را در اصل برای مبارزه با سرطان, اما این شرکت چرخد و شروع به پریدن کرد و در حلقه به مبارزه COVID-19. لوئیس گفت: وجود فشار برای پایین نگه داشتن هزینه اما هزینه واکسن زیادی بستگی دارد که چگونه آن را ساخته شده است: "آیا به آن نیاز می شود ساخته شده در fermenters? می توانید آن پر شود و به پایان رسید در یک ویال و یا تزریق آمپول و کسانی هستند که تولید ظرفیت های موجود در کشور که در آن شما می خواهید برای استقرار واکسن?"

هزینه توسعه یک واکسن از جمله تحقیقات پایه و بالینی مربوط به ده ها یا صدها هزار نفر از مردم می تواند به عنوان کمی تا $150 میلیون اگر محققان خوش شانس هستند و تلو تلو خوردن به سرعت در چیزی است که کار می کند با توجه به لوئیس به خوبی گذشته یک میلیارد دلار است.

در بازار آزاد, واکسن, قیمت گذاری, مات, یک جعبه سیاه حتی گفت: Jason شوارتز استادیار سیاستگذاری سلامت در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی.

"برای دهه واکسن بخش از شرکت های دارویی دیده می شد تقریبا به عنوان خیریه اسلحه — قیمت های پایین وجود دارد مقدار زیادی از سود بود," او گفت:. که تغییر در سال 2000 پس از فیلمهای واکسن ذات الریه پدید آمده در صحنه و نشان داد واکسن می تواند پول. قیمت ها افزایش یافته است از آنجایی که در بخش شوارتز گفت: از آنجا که واکسن سازان باید مقدار زیادی از قدرت قیمت گذاری.

"قانون مراقبت مقرون به صرفه نیاز به بیمه برای پوشش توصیه می شود واکسن با بدون هزینه های همراه تصویب به بیماران مبتلا به طوری که باز floodgates از واکسن قیمت گذاری شده است. و برای کودکان یک برنامه فدرال به نام واکسن برای کودکان برنامه که از طریق آن دولت فدرال خرید واکسن برای حدود 50 درصد از کودکان و نوجوانان آمریکایی است و نیاز به خرید تعداد دوز واکسن برای تمام کسانی که واجد شرایط برای هر گونه توصیه می شود واکسن."

یک دانشمند نمونه پروتئین در Novavax labs — یکی از آزمایشگاه در حال توسعه یک واکسن برای COVID-19 — در Gaithersburg, مریلند در ماه مارس است. (اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ)

در نهایت قیمت یک واکسن برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 واقعا هر کسی را حدس بزنید.

"ما نمی توانیم رد کردن یک امکان این است که این واکسن خواهد بود قیمت بسیار بالا" گفت: بروس Y. Lee, استاد, بهداشت, سیاست و مدیریت در دانشگاه شهر نیویورک فارغ التحصیل دانشکده بهداشت عمومی و بهداشت سیاست. "توسعه دهندگان خواسته شده است که برای توسعه این بسیار به سرعت به طوری که آنها ممکن است تقاضا یک بازگشت بسیار بالا در آن است."

شرکت های دارویی جانسن و AstraZeneca که میرم هم دریافت 1.7 میلیارد دلاری در دولت فدرال پشتیبانی از هر دو گفت: پتانسیل خود را coronavirus واکسن خواهد بود ارائه شده در نه برای سود بر اساس طول دوره بیماری همه گیر.

به طور کلی واکسن قیمت گذاری یک سوال از مذاکره بین شرکت های بیمه واکسن سازان و گاهی اوقات دولت ها گفت: Lee.

"آنها را ارائه داده و می گویند: نگاه این است که چرا ما نیاز به شارژ تا این حد این است که چرا شما باید به پایین آوردن قیمت این است که چرا ما نمی خواهی آن را پوشش و یا ما می رویم به آن را پوشش میدهد."

نیز وجود دارد یک تفاوت بین قیمت تولید کننده هزینه و قیمت مصرف کننده می بیند. دولت فدرال اعطا مریلند بر اساس واکسن ساز Novavax 1.6 میلیارد دلار در ازای مالکیت اول 100 میلیون دوز از هر coronavirus واکسن آن را می سازد. که می آید به سرمایه گذاری از 16 دلار در هر دوز. اما دولت متعلق به واکسن و سپس آن را به مردم ارائه شده به صورت رایگان (ارائه دهندگان مجاز به اتهام هزینه تجویز واکسن).

این نیز ممکن است که چندین واکسن در حال توسعه در قیمت های مختلف. "چه می شود اگر شما یک واکسن است که بیرون می آید اما کامل نیست اما آن را کاهش می دهد خطر ابتلا به این بیماری با یک مقدار مشخصی?" لی گفت. "خوب است که تو باید یک مقدار متفاوت از یک واکسن است که بالاتر اثر دارد."

در سطح بین المللی واکسن قیمت گذاری شده است در همه جا مشاهده ییل را شوارتز.

"شما یک طیف از قیمت," او گفت:. "یک واکسن است که هزینه های 200 دوز در ایالات متحده ممکن است هزینه سه یا چهار دلار دوز در 50 یا 60 پایین ترین درآمد کشور در جهان است."

فقیرترین کشورهای جهان دریافت تخفیف از طریق ترکیبی از کمک های مالی از کشورهای ثروتمند و توافق با واکسن سازان به قفل در خرید برای چندین سال از طریق Gavi واکسن داد co-تاسیس بنیاد بیل و ملیندا گیتس در سال 2000. تاپیک مشابه تلاش های در جریان برای پوشش coronavirus واکسن.

اپیدیولوژی می گویند اگر ویروس مجاز است برای زنده ماندن در هر نقطه آن را یک تهدید در همه جا. قیمت آنها می گویند نباید مانعی برای مبارزه با آن است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب