۹ مزیت خرید استخر بادی

آنچه که باعث گسترش نام اینتکس به عنوان برندی جهانی شده، کنترل کیفی محصولات آن است که همگی پیش از تولید انبوه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

آنچه که باعث گسترش نام اینتکس به عنوان برندی جهانی شده، کنترل کیفی محصولات آن است که همگی پیش از تولید انبوه یکبار بهصورت کامل مورد تست و آزمایش قرار میگیرند. هرچند هزینه، زمان و فضای مورد نیاز برای ساخت این استخرها بسیار زیاد است و به همین دلیل بسیاری به سراغ خرید استخر بادی و قابل حمل میروند. در زمان های مشخص شده آماده سرویس دهی به گردشگران می باشند. اگر بخواهیم به چند ویژگی خوب این استخر اشاره کنیم؛ این موارد را میتوانیم نام ببریم: امکان راهاندازی خودکار، حاوی دریچه تخلیه آب، امکان راهاندازی سریع در عرض چند دقیقه، با کیفیت و بادوام، دارای رنگ قرمز، جنس بدنه پی وی سی برزنتی، امنیت زیاد و غیر قابل تغییر از لحاظ شکل و اندازه. 6. تخلیه دوره ای استخر و نگه داشتن آن در همان حالت باد شده در آفتاب بهترین حالت برای خشک شدن استخر بادی است، نه تنها برای استفاده مجدد آمادگی بهتری دارد و فقط ممکن است کم باد، شود که مجددا سریع آن را به اندازه مناسب می توانید باد کنید بلکه از شیوع پشه های ریز درون آب هم جلوگیری می کنید. برق گرفتگی در محلی که آب هست همیشه خطرناک ترین آسیب را وارد می کند.

همچنین پهن کردن زیراندازی که از خدشه وارد کردن به استخر جلوگیری کند بهتر از قراردادن مستقیم استخر روی زمین است. تنوع استخر های بادی سرسره دار در ارتفاع های متفاوت برای تمامی گروههای سنی در بازار عرضه میشود.جنس سرسره های بادی معمولا PVC است که باعث شده تا از کیفیت بالایی برخوردار باشد. شرکت اینتکس تستهای فشار باد، وزن آب و دریچههای ورود و خروج باد را روی هر استخر به مدت 5 روز تحت سختترین شرایط انجام میدهد و در صورت تایید تستها محصول به بازار عرضه میشود. این حشرات در صورت پمپ نشدن و ضدعفونی نکردن آب طی دو روز ایجاد شده و تخم گذاری می کنند که در این صورت باید آب استخر را تخلیه و مجددا پر کنید. در صورت استفاده از فضای بیرون باید استخر را در مجاورت شاخه ها، درختان و گیاهان قرار نداد. البته به این مسئله توجه داشته باشید که تفریحات کیش در پاییز با توجه به شرایط جوی برگزار می شود. مخترع بالن لاستیکی لاتکس طبیعی (رایجترین بالون) مایکل فارادی بود که در سال ۱۸۲۴، از طریق آزمایشها با هوا و گازهای مختلف چنین بالنی را تولید کرد.

در این فروشگاه اینترنتی محصولات ساخت داخل نیز دیده میشود که تا حد ممکن سعی شده با نازل ترین قیمت عرضه گردد. همراه با ابعاد استخر، تولیدکنندگان معمولاً ظرفیت را مشخص می کنند که در گالن ها اندازه گیری می شوند. در گرمای تابستان یکی از بهترین و لذتبخشترین تفریحات، تفریحات آبی هستند؛ که از جمله آنها میتوان به انواع استخرها اشاره کرد. رستوران میر مهنا کیش را به جرات می توان یکی از بهترین رستوران های دریایی در جزیره دانست. بله، اما تفریحات کیش در زمستان همانند تفریحات کیش در پاییز مستلزم گرفتن استعلام هواشناسی است؛ زیرا در شرایط جوی بد و طغیان دریا نمی توان تفریحات کیش در زمستان را انجام داد. فقط قبل از جمع کردن آنها از خشک شدن کامل آن اطمینان حاصل کنید زیرا رطوبت مانده بر روی محصول در طولانی مدت موجب خرابی و فرسودگی آن می شود. برخی از استخرهای بادی دارای پمپ برقی هستند و مطمئناً پمپ های برقی ساده ترین راه برای باد کردن آنها هستند. تمامی خدمات پس از فروش و گارانتی , تعمیرات استخر با چسب قطره ای مخصوص پنچر گیری و فروش لوازم جانبی مانند پمپ باد برقی و پمپ باد دستی و پدالی , تست سلامت محصول در این نمایندگی استخر اینتکس انجام میشود .

ظرفیت 880 لیتری این استخر نشان میدهد با یک استخر بادی متوسط روبهرو هستید. در صورتی که به دنبال آب تنی در محیط امن منزل هستید و هنوز برای خرید استخرهای بادی متقاعد نشدهاید، با ما همراه باشید. از دیگر نکات مهم در رابطه با خرید استخر بادی، ظرفیت وان بادی میباشد که قبل از خرید باید به آن توجه داشت. پس جایی که برای قرار دادن استخر انتخاب می کنید اگر نزدیک به منبع آب باشد خیال شما آسوده تر می کند. اگر به دنبال خوشمزه ترین شیشلیک در جزیره کیش هستید، پیشنهاد می کنیم رستوران شاندیز صفدری VIP کیش را حتما امتحان کنید. تفریحات کیش با قیمت های مختلفی در سایت ها عرضه می شود که اگر به دنبال تفریحات کیش با قیمت ارزان هستید، کیشلندیار بهترین گزینه خواهد بود. ولی قیمت استخر بادی به پارامتر های زیادی بستگی داشته است و شما می توانید با در نظر داشتن ویژگی های یک استخر بادی و همچنین بودجه خود در نتیجه بهترین و مناسب ترین استخر بادی را انتخاب و آن را خریداری کنید . این استخر برای همه افراد بالای 3 سال، مناسب به نظر میرسد.  Artic​le was c reated by GSA C​on​tent G​enerator DE​MO .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن