خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای

توسط AKHBAREMAAAA در 21 خرداد 1399

کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر.

بازار را نانسی مارشال-Genzer آخرین در این. او در صحبت با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: دیروز کار ایالات متحده گفت: "او معتقد است که این برنامه باید تمدید نمی شود?

نانسی مارشال-Genzer: کار, منشی, یوجین Scalia شهادت دیروز قبل از کمیته امور مالی مجلس سنا. وی با اشاره به هفته گذشته به طور غیر منتظره شغل خوب گزارش که نشان داد کاهش نرخ بیکاری در ماه مه به حدود 13 درصد است. اضافی 600 دلار در هفته پرداخت تنظیم شده است به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه. آن را در بالای منظم مزایای بیکاری که ادامه خواهد داد. Scalia می گوید: جولای 31, بسیاری از اقتصاد خواهد بود و کارفرمایان خواهد بود و استخدام.

Brancaccio: اما بسیاری می خواهند به 600 $در یک هفته تمدید از جمله دموکرات ها?

مارشال-Genzer: دموکرات ها می گویند بیکاری است که هنوز از لحاظ تاریخی ، و آنها نمی خواهند مردم را به احساس مانند آنها را مجبور به بازگشت به شغل آنها احساس ناامن هستند به دلیل COVID-19. دموکرات ها می خواهند به گسترش اضافی $600 در مزایای بیکاری از طریق ژانویه. جمهوری خواهان می گویند که با این پول اضافی برخی از مردم در حال ساخت بیشتر از بیکاری از آنها را با کار.

Brancaccio: وجود دارد اتاق را برای سازش در اینجا ؟

مارشال-Genzer: احتمالا. برخی از دموکرات ها می گویند اضافی 600 دلار پرداخت باید به نرخ بیکاری, به طوری که آنها فقط می خواهم ادامه تا زمانی که نرخ بیکاری بالا باقی مانده است. و وزیر Scalia با اشاره به احتمال پاداش برای کسانی است که بازگشت به کار.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب