تغییر مو مراقبت صنعت را به سیاه و سفید دست

Yelp جستجو برای سیاه و سفید متعلق به کسب و کار مشخصی از پلیس با قتل جورج فلوید اما برای مگی Anderson نویسنده ا

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399

Yelp جستجو برای سیاه و سفید متعلق به کسب و کار مشخصی از پلیس با قتل جورج فلوید اما برای مگی Anderson نویسنده از "سال سیاه" و بنیانگذار توانمندسازی آزمایش بنیاد خرید سیاه خیلی بیشتر از یک روند است. آن بوده است که راه خود را از زندگی را برای بیش از یک دهه.

در Jan. 1st, 2009, مگی و همسرش, John Anderson, سوار بر یک yearlong سفر به صرف پول خود را در تنها سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. زن و شوهر می خواست به انجام کاری شدید, مگی توضیح داد: "از عشق برای جامعه ما" اگر چه او "تا به حال هیچ ایده چقدر سخت خواهد بود." به عنوان مثال وجود دارد "تنها یکی از سیاه متعلق به فروشگاه مواد غذایی در همه ایلینویز و فروشگاه های مواد غذایی بسته پنج ماه قبل از ما رسید ما سال." اما مگی گیر با این پروژه به "افشای چگونه چند سیاه و سفید, کسب و کار هنوز هم وجود دارد برای رد کلیشه های منفی در مورد سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و برای نشان دادن بی عدالتی اقتصادی که هنوز هم ادامه دارد در امریکا است."

و در حال حاضر سال بعد مگی راه اندازی کرده است سیاه و سفید متعلق به محصولات مراقبت از موی چالش تشویق مصرف کنندگان به صرف پول خود را در سیاه و سفید متعلق به زیبایی-فروشگاه های عرضه و خرید و سیاه و سفید متعلق به محصولات زیبایی. تمرکز بر روی مو مراقبت از یک نقطه شروع برای مگی چرا که آن را یک فرهنگی خاص صنعت با محصولات است که برای مردم سیاه و سفید هنوز تعداد کمی از مردم سیاه و سفید خود را عرضه فروشگاه و یا شرکت هایی که محصولات. یک مطالعه انجام شده حدود شش سال پیش توسط زیبایی عرضه و موسسه در بر داشت سیاه مالکیت در این فروشگاه عرضه صنعت بود و فقط 3 درصد است. اما مگی گفت: نبود همیشه در این راه.

"سیاه مو مراقبت از شرکت های پایدار جنبش حقوق مدنی. سیاه ایجاد شرکت های بزرگ فروش محصولات به مصرف کنندگان است." و مگی می خواهد به ارمغان می آورد که پویا بازگشت. "این فوق العاده خواهد بود," او گفت: "اگر در امریکا فقط مانند دیگر گروه خود را از نظر فرهنگی مربوط به محصولات و صنایع است که جامعه می تواند خود بزرگترین, سیاه, مو مراقبت از مارک های. است که جامعه می تواند خود را سیاه و سفید زیبایی فروشگاه های عرضه."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن